Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Renault a Caterham se rozchází! Sporťák Alpine ale i přesto vznikne

Spolupráce mezi Renaultem a Caterhamem na společném sportovním autě asi pěkně skřípe, podle všeho bude budoucí Alpine posledním autem, které z joint-venture v Dieppe vznikne.
Zpět na článek
Avatar - Ham.
24. 3. 2014 20:06
Re: Trochu uspěchaný rozvod
A dobře děláš, já neříkám tak ani tak, ale tohle
[odkaz]
proti supersportům od Kia nemá u největšího Autotydýta nejmenší šanci. Přední haubnou si vypíchneš oko, světlá výška evidentně horší než u Sportage, k motoru se pořádně nemůže a vůbec, kdo by takové nepraktické auto využil?
>:-[]
Avatar - woody-alien
24. 3. 2014 18:55
Re: Trochu uspěchaný rozvod
Já hlavně čekám, co na to řekne odborník přes Renaulty - topper. Teprve na základě jeho zasvěceného a argumenty doslova vydlážděného názoru si dovolím k tomu něco napsat. >:D
Avatar - Ham.
24. 3. 2014 18:39
Trochu uspěchaný rozvod
Tavares odešel a hned se likvidují jeho projekty, to není moc prozíravé.
24. 3. 2014 20:14
Re: Trochu uspěchaný rozvod
A to ešte nevieš, či má predná kapota vôbec nejaké pánty, a či sa tam vojde niečo viac ako nádržka ostrekovača, ktorú ti za balík peňazí doplna iba v servise...
>:-[]
25. 3. 2014 08:28
Krucinál! Fagot! Himl! Hergot!
na tuhle karu se tesim jak malej Jarda (Jardove prominou) , po Elisu/Exige delsi mala raketa co za pakatel nakope vejfuky supersportum
25. 3. 2014 08:23
Re: Trochu uspěchaný rozvod
a kde to má zadní sedačky ? >:D :yes:
25. 3. 2014 06:50
Re: Trochu uspěchaný rozvod
Z odchodu Tavarese asi nikdo z fanoušků Renaultu nadšený nebyl. Každý jen čekal, kdy začne Ghosn řádit. A každý také čekal, že první na řadě bude Alpine a Gordini. Neblahá očekávání se asi začínají naplňovat.
25. 3. 2014 00:12
Re: Trochu uspěchaný rozvod
Už topper nastavil zrcadlo? Ne? Tak já přijdu až ho nastaví. >:D
Avatar - moreczech
25. 3. 2014 08:55
Re: Trochu uspěchaný rozvod
No já věřím, že snad nebude tak zle. Hodně by mě zajímalo jak vypadal ten design, který se rozhodli změnit a jsem vážně zvědavý jak bude vypadat ten finální,...