Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

nenapadny sympatak
| 24. 4. 2014 09:11
velmi prijemne na mna posobi zvonku aj zvnutra :yes:

mam moznost z casu na cas previezt sa v L200 novej aj v tej starej uzkej a aj v nissane navara a priznam sa ak by som vyberal auto skutocne do terenu asi by som bral nieco na tento osposob tychto pickupov a v pripade potreby domontoval vzadu korbu ...... tieto auta su uz tiche a pohodlne .... nova l200 je oproti starej l200 uplny iny svet a da sa posadit aj dozadu... a aj ked sa tam sedi vyssie stale je miesta dost a aj na hlavu. jedine co mi trosku u novej L200 vadilo je ze sedi clovek vpredu akosi vysoko vzhladom na palubovku.... ako spolujazdec som kolena mal kdesi az nad palubovkou ale je to len o zvyku... kabina je proste na vysku nizka splostena .... nie je to proste vysoke a na vysku tucne auto ako pajero .. clovek nesedi utopeny za vysokym interierom a malymi oknami ... je to terenne auto s kabinou do terenu kde ste "nad vecou" .... ale pri vsetkej ucte skutocne je to uz pohodlne auto a tieto pickupy budu v terene nenahraditelne.... viem ze do starej L200 sa posadit dozadu je dost problem aj pre priemernu stihlu postavu, tie provizorne sedacky su tam skor na paradu a vhodne akurat na nosenie naradia... ale v novej L200 je to uz vcelku zazitok sediet vzadu a miesta je dost. Taketo auto v terene posluzi viac ako luxusne SUVecka... len to chce este navijak dopredu a nema to chybu ;-) navijak sa v terene zide... clovek sa moze napr o strom prichytit a vytiahnut ak ho smykne v lese..... paci sa mi isuzu ale nova L200 je stejne moja vacsia srdcovka
nenapadny sympatak
| 24. 4. 2014 09:53
Souhlasím, i na mě tohle auto působí sympaticky. Pracant a ještě k tomu elegán. Chválím i obsažnost a úroveň textu :yes:
nenapadny sympatak
| 24. 4. 2014 10:00
este sa treba vyjadrit k motorom.... tie nove motory idu pekne... napriklad v navare aj na 6tku sa da ist kopec nekopec.... taky zatah som v zivote nezazil ;-) ide ako tank

ale napriklad taka stara l200 z r 1998 s 2,5 litrovym dieslovym stvorvalcom o vykone okolo 74 kw a vahe 2 tony uz nie je ziadne delo ;-) ale ide dostatocne.... s tou som sa navozil boze moj.... neznicitelne auta ;-) krasne casy

isuzu palec hore... krasny je :yes: v nejakej bordovej farbe s navijakom vpredu.... nema chybu :yes: v terene budu taketo auta nenahraditelne
nenapadny sympatak
| 24. 4. 2014 10:18
Souhlasím a taky dávám "palec hore" :yes:
Isuzu
| 24. 4. 2014 14:34
co je to vlastně za značku? Thajská, Korejská a nebo Japonská? Kdo ji vlastní? :-)
Isuzu
| 24. 4. 2014 14:42
Dobrý den,

Isuzu je jedna z nejstarších japonských automobilek. Její největší akcionáři jsou Mitsubishi Corporation, ITOCHU a Toyota.

S pozdravem, Ondřej Chamilla
Isuzu
předběhl si mě :yes:
Isuzu
| 25. 4. 2014 11:02
A hlavně málo známá značka... >:D >:D >:D
Isuzu
| 25. 4. 2014 11:24
ja ked si spomeniem na isuzu tak hned mam na jazyku slovicko MIDI ;-)

ani za svateho neviem preco ;-) [odkaz] ludske podvedomie je zvlastne
Isuzu
stará Japonská značka, největší akcionář je Toyota, pak ITOCHU a asi Mitsubishi
Isuzu
| 25. 4. 2014 16:20
Styď se, každý zná Isuzu a D-Max. Jeden z největších světových výrobců dieselových motorů, najdeš je všude. U nás můžeš koupit i nákladní vozidla a autobusy, jsou hodně vidět ty vyráběné v Turecku.
Isuzu je pojem, patří jasně mezi největší japonská jména. Isuzu Trooper - taky nic?
Isuzu
| 1. 5. 2014 08:14
presne tak. znamy mal opel vectra a v nom bol dieslovy motorr od Isuzu
Isuzu
| 29. 4. 2014 23:51
Co je to za značku? Co takhle vyjet za hranice České kotliny? USA, Karibik, Afrika, Blízký východ, celá Asia. Pokud otázka byla myšlena vážně je mi tě líto pane kolego ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku