Novinky
C30AMG
2
Jsem příznivec vyvíjejícího se designu Mercedesu. Ale tady bych se přimlouval za zachování formy. Kéž by G zůstalo G a nepustilo se do vod GL, luxusního přetechnizovaného soupeře Range Roveru. Rád bych G nadále opravil v garáži nebo v přírodě při výpravě.
Přejít do diskuze
Tradice nesmí zastarat, jak se říká. Klasický koncept a nová technika a technologie mi přijde jako dobrá cesta. On se od toho ani mercedes nemůže moc odprostit - zaprvé Gěčko se nemá kam "převtělit" jelikož už mají modely GL,které konkurují ve vodách luxusních SUV a hlavně kvůli trhu ve službách. Jak v bezpečnostních složkách, tak třeba v energetice jak bylo psáno výše. To je trh ve kterém je spousta peněz a je škoda ho opouštět. Pro mě rozhodně dobrá zpráva potom, co člověk každou chvíli slyší jak se Defík pomalu ale jiostě chystá do důchodu.
u nas je maji energetici a na nich vysokozdviznou plosinu a po praze jezdi gecko jako odtahovka jeste, takze jich par je..
Profesionálním jsem nemyslel vojenské. Unimog je samozřejmě něco jiného, ale některé z rolí, které plní G, zvládne lépe. Valník, nebo vysokozdvižná plošina se na něj spíš hodí. Ale je možné, že po takovém řešení sáhli z důvodů, které mi unikají.
Pokud vím, GL mělo původně G nahradit. Tahle myšlenka tu tedy již byla. Osobně se přimlouvám za zachování minimálně formy. Je to krásná klasika. Co se profesionálního nasazení týče, je tu Unimog.