Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: BMW X6: Druhá generace je tu oficiálně (+video)

Nová generace X6 proti předchůdci vyrostla, je ale asi o 40 kg lehčí. Auto nabídne čtyři různé verze podvozku nebo asistent jízdy v kolonách.
Zpět na článek
Avatar - Snooob
6. 6. 2014 10:34
Re: Hovorte si čo chcete
Hovor si čo chceš ale si mimo!
Auto je dizajnová katastorfa. X6 sa zmenila, to máš pravdu, ale k horšiemu!
Avatar - 3_diamanty
6. 6. 2014 14:11
male porovnanie
bmw X6 [odkaz] vs RR sport [odkaz]
Avatar - dewill
6. 6. 2014 13:54
Re: Je to špatný, kamaráde....
Tak na parkovišti tyhle auta zásadně stojí na invalidech, takže předpokládám, že tím jezdí hlavně beznozí váleční invalidé :*)
Avatar - Warrual
6. 6. 2014 15:11
Re: Hovorte si čo chcete
Dovolit si něco takového tak kupuju krásné nenápadné Volvo XC60, o kterém si nikdo nemyslí že to řídí namyšlenej frajírek co si tím honí ego. (Netvrdím že je takový každý řidič X6 ale spousta lidí to má za fakt)
6. 6. 2014 13:39
eXtenze
Po virtuálním srovnání 1. a 2. generace jsem zřejmě pochopil záměr designéra...totiž přesvědčit zájemce, že nová X6 je uvnitř ještě menší než ve skutečnosti je. :-) Ale vážně: je to tutovka, která vždy potěší oko nebo podráždí nervy...to podle nátury pozorovatele...a pro majitele dobrá koupě. :yes: Jsem zvědav na duo Q7/Q8, ale myslím, že Audi cítí šanci...
6. 6. 2014 10:46
Re: Je to špatný, kamaráde....
Ne, ale když se pak na parkovišti otevřou dveře, tak to vidět je.
A když to pak má jestě na víčku od nádrže samolepku "naftu kotě", tak to obrazek taky podá >:D
Avatar - flyboyeda
6. 6. 2014 20:23
Kočkopes je zpátky
a je ošklivější než dřív, takže bude mít úspěch >:D
Avatar - bigsoul
6. 6. 2014 16:34
Re: Hovorte si čo chcete
O tebe vsetci vieme svoje topper... X6 je proste nieco co tu predtym nebolo(viem ze nebola prva v tejto karosarskej verzii), ale ako prva dosiahla takeho uspechu... Zakonplexovanos tvrdi, ze v nej jazdia hole hlavy aj tvoja hlavicka to neraz tvrdila, ale klientela je cuduj sa svete medzi doktormi pravnikmi ci mazermi ano su to pani pokrocileho veku a bude tam nejaka ples >:D ... X6 je krasne auto a jedno z mala SUV co sa mi pacia a neveril by si patri tam aj Sportage.
6. 6. 2014 10:12
Je to špatný, kamaráde....
Jestli se o nové X5 dalo napsat, že design posunula minimálně, tak tohle je přímo katastrofa.

Sice zatím podle fotek, ale první generace byla vyspělejší co do proporcí. Hlavně tu masu nad zadním kolem prostě strávit nedokážu, to už X5 na mě působí dynamičtěji.

I když ono je úplně jedno co tady napíšem. Kočičky bohatýrů, holé hlavy se zlatým řetězem, fotbalisti a hokejisti budou potřebovat obměnit vozový park, takže tohle auto opět půjde jako housky v Tescu.
Avatar - bigsoul
6. 6. 2014 16:35
Re: male porovnanie
RR ked vidis na ceste vacsinov ide do servisu as tak... ;-)
Avatar - 3_diamanty
6. 6. 2014 14:19
Re: Hovorte si čo chcete
X6 je nadherne? tak ja som potom jadrovy fyzik ;-)

a vraj ja som zaslepeny do korejcov .... zlodej krici chytte zlodeja poznas to.... :yes:

pre modrobielu vrtulu si nevidis pred nos... X6 je dizajnova zruda storocia .. bez urazky.. a to ti povie dost ludi .
Avatar - bigsoul
6. 6. 2014 10:06
Hovorte si čo chcete
Ale toto auto je nádherné! X6 je ikona dizajnu a ak niekto tvrdí, že sa nezmenila, tak nech ide k očnému.
7. 6. 2014 16:02
U moderních BMW
doporučuji časový odstup. Je třeba ten design chvíli vstřebávat, než ho člověk pochopí. Neřekl bych, že je X6 tak ošklivá, jak tu někteří píší. Spíše je potřeba se mentálně posunout od Bangleovských tvarů do nového věku, což vzhledem k velké odlišnosti obou designových jazyků samozřejmě u každého nového modelu chvíli trvá. Jinak pokud se nemýlím, tak tohle znamená odchod poslední Bangleoviny, ne?
6. 6. 2014 22:25
Re: male porovnanie
Plácáš blbosti, které jsi někde slyšel.
Avatar - 3_diamanty
6. 6. 2014 19:17
Re: male porovnanie
asi si nevidel tabulku spokojnosti JD power 2014 v britanii... bmw X1 krasne 106 miesto ;-) .. gratulacia premii :yes: neviem ake je cele poradie ale predpokaldam ze X6 tiez nebude moc daleko od konca
6. 6. 2014 15:18
Re: Hovorte si čo chcete
Záleží co od auta chceš, ale ten kdo chce X6 e těžko bude ohlížet po XC60 ;-) (nejen kvůli rozdílný třídě)
Avatar - Warrual
6. 6. 2014 15:05
Re: Hovorte si čo chcete
Je to šíleně přeplácaná pouťová atrakce, fuj! Něco jako když sem potkal 1. gen zprzněnou Hammanem >:-[]
Avatar - Pekelná Micinka
6. 6. 2014 14:20
X6 - 2 (2.)
Za mě ne, kdyby to bylo nové 5GT, akceptoval bych to, ale na tom zvednutým podvozku s tím utopeným zadním kolem...
Avatar - Lukixe
6. 6. 2014 12:34
Krásne auto
Zdravá zmena,žiadne kolotoče :yes: Neskutočná popularita tohto modelu,ľudia ktorý to vlastnia to doslovne milujú,to auto musí jednoznačne tešiť vedenie BMW pretože ani oni sami nečakali že to bude tak populárne.
6. 6. 2014 11:14
Re: Je to špatný, kamaráde....
To pro mě taky:)
6. 6. 2014 10:52
Re: Je to špatný, kamaráde....
...no vidíš a pro mě je třeba nová ML nestravitelná ;-)
6. 6. 2014 10:51
Re: Hovorte si čo chcete
Na mě naopak nezapůsobila nová X5, každej podle svýho citu. Nejlíp je vidět přímý srovnání na videu, kde když přetrpíš klasický PR povídání je vidět nejvíc spíš horizontální řešení přední části nebo druhá linka zadního blatníku oproti předchůdci.
6. 6. 2014 10:48
Re: Hovorte si čo chcete
Mě se první celkem líbila, ale to ve mě evokovalo svébytný auto.
Tohle na mě zatím působí jen jako GT3 na steroidech, která neuhlídala proporce.
Avatar - Snooob
6. 6. 2014 10:45
Re: Hovorte si čo chcete
Hmm, nie.

X6 I. sa mi veľmi páči, ale toto nie. Možno sa nezmenila silueta a zakladné rysy. Ale detaily, svetlá, prelisy a pod. je totálne Baroko = gýč. Je to "prekomlikované"!
6. 6. 2014 10:44
Re: Je to špatný, kamaráde....
Mno vidíš, v mým okolí jen sportovci.

A strejda když řešil, jestli bmw nebo MB, tak x6 odmitl až kategoricky:) (nakonec ML)
6. 6. 2014 10:37
Re: Hovorte si čo chcete
Z mýho pohledu se kromě interiéru moc nezměnilo. Komu se líbila první generace, ten bude akceptovat i druhou.
Avatar - dewill
6. 6. 2014 10:29
Re: Je to špatný, kamaráde....
Ono je přes ty černý skla většinou blbě poznat kdo v tom vlastně jede :-!
Avatar - bigsoul
6. 6. 2014 10:28
Re: Je to špatný, kamaráde....
Typický kometár, že holé hlavy... Vieš o tom aute ho*no a už vobec nepoznáš majitelov.
6. 6. 2014 10:26
Re: Je to špatný, kamaráde....
...vidíš a já z vlastníků první generace znám dva postarší architekty, jednoho majitele střední strojírenský firmy, jednatele německý společnosti a doktora ;-)
6. 6. 2014 10:45
no nevím..
tak jak se mi původní X6 líbila, tak tahle nová mi příjde na fotkách přeplácaná..Ale jsem zvědavej v reále, protože současná trojka mi přijde na fotkách taky divná a na cestě vypadá dobře..což ale nemůžu říct o X5