Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Benzinky se mění, jejich součástí jsou nově i obchody s potravinami

Projekt prodeje s potravinami na benzinových stanicích už zahájil Lukoil s Tescem. Nyní je následuje Shell s Billou.
Zpět na článek
6. 6. 2014 17:27
6. 6. 2014 22:00
6. 6. 2014 13:21
Kdyby lidi nebyli...
Uz ted si spousta lidi necha auto u stojanu a v klidku si da kavicku, rohlicek a vy co chcete jen natankovat si 5-10min pockejte. Kdyby lidi nebyli sobci ale mysleli i na druhe bylo by to urcite super (taky si casto na neco vzpomenu az cestou), ale uz ted se tesim na ty co si pujdou nakoupit do samosky s autem u stojanu ;-\
Rozbalit vlákno
6
Avatar - 3_diamanty
6. 6. 2014 14:02
Re: Kdyby lidi nebyli...
jo na pumpe uz dnes najdes kdeco a kdekoho... [odkaz]

keep fighting michael :yes:
6. 6. 2014 14:07
Re: Kdyby lidi nebyli...
vzdycky kdys vidim ze si tam nekdo zacne davat kavicku, tak normalne zacnu troubyt tak jak to delaji vozickari kdys chteji privolat obsluhu, a pokazde si toho "blba" spacifikovala obsluha te cerpacky :-)
6. 6. 2014 14:20
Re: Kdyby lidi nebyli...
Tak akcni teda nejsem >:D
6. 6. 2014 15:27
Re: Kdyby lidi nebyli...
tak zatim se me to stalo jen 2x, ten druhej pan name po incidentu s obsluhou cerpacky a notne rozcilen ze i oni ho nabadaji aby si preparkoval zacal nacouvavat a zjevne si myslel ze me jako nejak prinuti couvnout kdys uvidim jeho couvacky, coz se mu vymstilo, zrovna jsem drepel v Nissanu Pick-up co ma vepredu traverzu, takze si jen odrel svuj krasny stribrny naraznik postarsi OctavieII a me sundal z te traverzy dlouho slechteny nanos rzy, a pak se tam jeste rozciloval ze jsem do nej narazil, obsluha to vyresila za me ze maji vsechny stojany hlidane kamerama a jestli chce pan volat policii kdyz jsem do nej tedy "najel" >:D
6. 6. 2014 15:43
Re: Kdyby lidi nebyli...
Je fajn zase po case slyset, ze v tomto svete jeste existuje prirozena spravedlnost :yes:
6. 6. 2014 16:46
Re: Kdyby lidi nebyli...
Boží mlýny melou ..... Patří mu to, taky to bytostně nesnáším.
Avatar - rohYpnol
6. 6. 2014 14:13
Benzinko-sexuál
Už dnes je benzinpumpa rájem těch "úspěšných", zrovna dnes jsem potkal borce s Octavií RS, jak si v době, kdy každý normální (resp, nenormální?) pracuje, rozjížděl mejdan se svými kumpány ...

Teď ještě tohle ... No já každou vtěrku u stojanu pošlu rovnou někam, nikdo mi nebude hrabat na mé auto, natož aby mě plnil nádrž, čistil okno nebo co ještě. I proto mám tak "rád" Shell >:-[]

Na benzinku jezdím proto, že potřebuji benzín stejně tak do pekařství jdu pro pečivo a ne kupovat televizi. Povrchnost a shnilost lidí ale nezná mezí. A kdo chce kam, ...
Rozbalit vlákno
8
6. 6. 2014 15:28
Re: Benzinko-sexuál
Neposuzuj jen podle sebe - člověk může mít dovolenou (to se snad i uprostřed dne smí, ne?), může si tam domluvit schůzku (s lidmi s benzínek jednáme kupodivu na benzínce :-) ) apod, proč hned lidi odsuzovat, že nepracují jako ty?

A já jsem za umytí oken i nataknování docela rád, nemusím se špinit a za tu desetikorunu nebo dvacku to stojí, navíc to naopak šetří čas u stojanu, kdy okolo toho nemusím lítat já, ale někdo to během placení udělá za mě.
Avatar - rohYpnol
6. 6. 2014 15:38
Re: Benzinko-sexuál
Neměj péči, ta osoba rozhodně neměla s benzinkou nic společného ;-)

Ano, souhlas, proto jsem psal, že JÁ pošlu ... Nikdo mi do auta nic lejt nebude, stejně čistit skla. Nebudu řešit, že mi dotyčný dodrápe lak nebo sklo kamínky nebo pokape lak zbytkem benzinu atp.

Kdyby bylo služební, asi by mi to bylo vcelku jedno ;-)
6. 6. 2014 16:21
Re: Benzinko-sexuál
To záleží. Pokud jde o auto tak si také věci řeším sám a pokusy někoho dělat to za mě, pokud o to výsloveně nepožádám, mi přijdou spíš otravné.
Ale rozhodně bych neodsuzoval možnost si na benzínce nakoupit jídlo a trochu odpočinout. Na delších trasách se to vysloveně hodí.
6. 6. 2014 16:48
Re: Benzinko-sexuál
Vidíš a já mám zase rád, když mi na Shellce natankujou. Aspoň mi nesmrděj ruce. ;-)
6. 6. 2014 20:54
Re: Benzinko-sexuál
No hele, mě to přijde jako docela dobrý nápad. Když potřebuješ jen koupit na ráno bagetku nebo jogurt, docela to pomůže. Nemusim se táhnout do sámošky a čekat frontu u pokladen, takže proč ne? ;-)
Avatar - rohYpnol
6. 6. 2014 21:01
Re: Benzinko-sexuál
protože na benzince těžko zajistíš obrat zboží tak, abys tam měl stále čerstvé věci a udržel určitý sortiment.
6. 6. 2014 21:06
Re: Benzinko-sexuál
No proto tam jdou řetězce ne? Ty si to pohlídaji ;-)
Avatar - Dominik.
6. 6. 2014 21:14
Re: Benzinko-sexuál
No, za sebe teda musím říct, že jsem naopak rád, že si na cestách místo předražený bagety (a někde na dálnici v pr... se zkaženou majonézou) můžu koupit májku + pár rohlíků.
Avatar - dolfi
6. 6. 2014 15:48
Ještě by tam mohli zřídit třeba bazén
>:D
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Kolouš
6. 6. 2014 17:27
myti oken
Musím zareagovat na diskuzi dole. Uprimne, kdo Vam braní si nenatankovat a neumyt si okno sám. Jsme snad lidi. Štaci jedno slovo a je po problému s "vlezlou" obsluhou. Samotnému mi ale přijde legrační, že když zastavím na prazdne shellce se svým Vianem, tak obsluha se vetra a dela ze me nevidí, zatímco když přijedu manzelcinym Beckem skoro za třetinovou cenu, tak ještě ani nevypnu motor a už by mi rvali hadici do tank.hrdla. Nevědomost lidi a všeobecný pausalizace je hrozne legrační věc :-)
Rozbalit vlákno
1
6. 6. 2014 22:00
Re: myti oken
Tak to je spíš o konkrétní pumpě. Ještě jsem nezažil aby obsluha dělala rozdíly podle toho čím přijedu (a je to někdy fakt velký rozpětí). Někdy se staně že tam obsluha prostě není nebo je někde zalezlá a nebo prostě obsluhuje jiný zákazníky. Ale že by zmizeli hned jak přijedu to ne.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku