Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Letos končí platnost většiny autolékárniček, za prošlé je pokuta

Za prošlou autolékárničku můžete zaplatit pokutu až 2000 Kč. Výměna se dotkne skoro 4 milionů řidičů.
Zpět na článek
13. 6. 2014 14:56
13. 6. 2014 15:05
13. 6. 2014 19:11
13. 6. 2014 15:28
14. 6. 2014 09:45
Avatar - Cuba66
13. 6. 2014 14:44
No a výsledek testu....
...by k mání nebyl? Třeba nejsem sám, koho by to zajímalo :-)
Rozbalit vlákno
1
Avatar - dolfi
13. 6. 2014 17:44
Re: No a výsledek testu....
Ty čínské jsou na ho.no! >:-[]
13. 6. 2014 14:53
lekarnicky na 2 veci
mam v aute 2 lekarnicky, original Audi co je v zadni prostredni operce a pak tu podle nasi vyhlasky, ta original Audi je kvalita a ikdys je stara 14 let tak bych se nebal pouzit temer vse co v ni je, nuzky strihaji a krom chemikalii vse bude vpohode pouzitelne, naproti tomu druha lekarnicka coby jen buzeracni prvek nasi vyhlasky je ac podle vyhlasky naproto nepouzitelna, nuzky v ni jsou spise pro decka a kdys jsem po asi pul roce od jejiho poriceni potreboval napslat, tak lepila asi tak dobre jako naslinenej obvaz >:D a ted to nejlepsi, v te dobe asi 12-13 let stare naplasti v originalni autolekarnice Audi stale lepili a splnili tak dany ucel >:D

zame je lekarnicka pouze buzeracni nesmysl za ktery vyhodim 2-3 stovky jen abych mel klid a pak to 2 roky bude lezet v prihradce pro radost pripadnym kontrolujicim policistum :-!

ale jako je super ze na Auto.cz pisete o tom jak zachranari doporucuji urcite lekarnicky a ze se tim muzeme ridit,....... a co takhle mnapsat i ktere to jsou???
Rozbalit vlákno
0
13. 6. 2014 14:56
supr
takže jinými slovy. Farmaceutický lobby si potřebuje namastit kapsu tak protlačilo tuhle kravinu. 4 miliony lékárniček se vyhodí a řidiči budou donucený si koupit novou. Tomu se říká demokracie po Česku. Kašlu na vás šmejdi. Dál jezdím ze starou. Už jen z principu.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - jimmbo205
13. 6. 2014 15:05
nůžky
nůžky na přestřižení pásů v lékárničce? To je jako vtip? >:D To by tam museli dávat úplně něco jinýho než tam je...
Rozbalit vlákno
1
13. 6. 2014 19:11
Re: nůžky
Kdyz si predstavim jak žvejkám ten pás těma skoro celoplastovyma nužkama 8-s
13. 6. 2014 15:09
Hlavně jak použít
Kdyby se radši všichni vykašlali na *... expirace (ale to by jim utíkaly prachy) a radši se při kontrole zaměřili JAK POSTUPOVAT PŘI AUTONEHODĚ. Ale to je naše klasika - nic neumět ale mít všechno v pořádku.
Rozbalit vlákno
1
14. 6. 2014 08:16
Re: Hlavně jak použít
:yes:
13. 6. 2014 15:28
Už zase
buzerace a "nenápadné" zdanění motoristů. Dnes se první pomoc poskytuje pouze dvojí: při srdeční zástavě (nepřímá masaž srdce) a silném krvácení. K tomu najdete v předpisové lékárničce jedinou pomůcku a to rukavice. Ovšem tak pochybné kvaliy, že pokud už AIDS nemáte, moc bych na ně nespoléhal. Nikdo ze záchranky nebude řešit, jesli jsem na masívní krvácení použil sterilní obvaz. Stejně ve špitále do pacienta nacpou hromadu antibiotik. O "prošlých" náplastích se může bavit leda poslanec, policajt nebo podobný blb! A ve finále se stejně svědci nehody rozdělí na ty, co ujedou a na ty, co přes mobil zavolají záchranku. První pomoc nedokáže poskytnout skoro nikdo. Ono to totiž není jen o tom vědět co dělat. Je to i o psychické připravenosti umazat se od krve, či jiného sajrajtu, co ze raněného teče. Ale tu v nás opakovaným výběrem několika stokorun za lékárničky nikdo nevypěstuje.
Rozbalit vlákno
0
13. 6. 2014 20:30
Hlavne, ze lekarnicky!
Zaujimave!!! Vymlatene tlmice, brzdy na srot, tak to nikoho"netankuje".
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 1975ak
14. 6. 2014 09:45
lékárnička
Prošel jsem si osobně vážnou dopravní nehodou. Byl jsem nepohyblivej, partnerka taky, v tu dobu jsme byli závislí na pomoci druhých. Při zlámaných kostech je vám lékárnička nanic, stejně potřebujete dlahy, krční límce, a další odborné zabezpečení, které by laik stejně nebyl schopen poskytnout. Jsem rád, že přijeli záchranáři rychle. // Na odřené bebínko pro prvotní ošetření stačí i 4 roky starý obvaz který se dá ve špitále vyměnit za novější. Zbytečně se buzerují lidi. Více času by měli věnovat tomu aby lidi jezdili podle pravidel, ubude tím srážek a tím i zraněných.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - petr164
15. 6. 2014 12:17
škatule je jedno, obsah druhé
Vozím už dost starou škatuli ze solidního materiálu, mně vyhovujících rozměrů a rychlého a spolehlivého "zámku". Obsah obměňuji asi po čtyřech letech, nikdy jsem nic neplatil ani při silničních kontrolách ani na STK. Spousta dopraváků má na věc stejný názor a kouká hlavně po klíčových věcech, které mám OK, sami jezdí a mají to obdobně. Narazit na blbce lze ovšem vždy a všude... Článek je naprostý nesmysl, autor netuší, že datace obsahu není dle kalendáře ale skutečné výměny (pořízení nového obsahu). Stále platí, že stačí dojít do lékárny/zdravpotřeb a za pár korun pořídit nové to podstatné.
Rozbalit vlákno
0