Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Autosalon Ženeva: Škoda goes Emotion, aneb co by, kdyby

Nejen vysokou užitnou hodnotou, poměrem ceny a výbavy nebo objemem zavazadelníku živ je člověk motorizovaný (Homo Motoricus, což si uvědomuje i domácí automobilka a v Ženevě prezentuje svá stylistická cvičení.
Zpět na článek
Avatar - Plautus
5. 3. 2009 14:04
Re: To je vyložené neestetično..
njn, kto nejde s talianskou módou, ten sa väčšinou oblieka u Číňanov alebo nosí k obleku tenisky Adidas...ale na jedného joudu Škodovka ušila peknú boudu >:D ;-)
a myslím, že tu spomínal i ružovné džínsy, žeby predtucha?? >:D >:-[]
Avatar - Plautus
5. 3. 2009 14:00
Re: Ha! Černá bicolore střecha na Fabii!
ach jo, tá čierna je fakt hrozná na streche, hlavne ak sa jedná o strechu Delty :-) ;-) , ale na Fabii to vyzerá lepšie ako biely poklop >:D >:-[]
5. 3. 2009 02:08
historicky okamžik
teda tohle jsem ještě nikdy nenapsal, ale dnes musím.... ta červena Fabie se mě líbí >:D ale ten rákosníček to je teda hnus velebnosti.
neregistrovaný "Horways"
4. 3. 2009 23:36
Re: BAF!!!
Nečekal jsem, že se shodneme. :yes:
Avatar - gld
4. 3. 2009 21:42
Re: Svetla
farebná strecha vhodne doplní chýbajúce kone pod kapotou ;-)
4. 3. 2009 21:42
fuj
Škodovkám celkem fandím, ale toto :no:
Kde udělali kluci chybu? Nevíc mi vadí ty obyčejné kličky na otevírání dveří prevzaté z výbavy klasik/žebrák, dál ta barva čalounění na dveřích a řadící páce je evidentně přehnaná. Tady je méně více. Kombinace černé s červenou je prověřená dobře fungující věc. Možná by mohli příště experimentovat s technikou. Taková fábka s 1,8 TSI by se jistě více líbila.
A krátej scout? To je o ničem. Nebo si máme připravit mysl na juniora 2?
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
4. 3. 2009 20:55
Re: BAF!!!
Facelift je pokažený, do té doby to byl krasavec...
neregistrovaný "Horways"
4. 3. 2009 18:32
Re: BAF!!!
Hlavně že Clio RS se povedlo... >:D 8-s
neregistrovaný "Horways"
4. 3. 2009 18:30
.
Perfektní, z ošklivky kráska. :yes: Jen nevím co blbnou s těma volantama, cpát to všude opravdu nemusí... ;-\ Ale jinak... :yes:
Avatar - ryman
4. 3. 2009 16:30
no hnus velebnosti
opět hnus z mladé boleslavi jak je poslední dobou zvykem..
týpci jsou tam asi fakt zhulení nebo ožralí jinak si to nedokážu vysvětlit to co se se škodovkou už nějakou dobu děje..
vrchol hnusu, FUJ :no: :no: :no:
4. 3. 2009 14:13
Stylystická cvičení
Ano... správně nazváno... "cvičení", která nikdy neměla být zveřejněna... 8-s :no:
4. 3. 2009 13:43
Re: To je vyložené neestetično..
Ted jsem si vsiml toho priserne ruzovyho interieru, na ten Lancia nema >:D
I kdyz, to se snad do vyroby nedostane.
4. 3. 2009 13:36
Re: To je vyložené neestetično..
No, musim uznat, ze s tou cernou strechou uz nevypada ten kram, ze ma metr osmdesat na vysku.
4. 3. 2009 08:45
To je vyložené neestetično..
Jak mohou na Fabii, lídra tohoto segmentu, naroubovat střechu s tak TĚŽKOU barvou jako je černá, to přece odporuje všem estetickým kodexům.
Tmavá patří vždy dolů, nahoru ta lehká bílá, takhle se Fabia snižuje na takovou úroveň a po bok takových jako je Delta atd., a to si opravdu nezaslouží..

;-) ;-) >:D >:D
4. 3. 2009 08:29
Re: Svetla
No a v kombinaci s HTP to bude naprosto idealni sportak... :-!
neregistrovaný "Hop-Skok"
4. 3. 2009 00:11
Svetla
Ty cerne svetla vypadaji velmi dobre a drave :yes: , celkove se mi ta sport libi...az na ty vyplne dveri, to mi tam nejak nesedi. Scout taky :yes:
Avatar - white label
4. 3. 2009 00:07
Re: Rádobykult
Jo DW, za komančů čtenější (no, spíš prohlíženější), než disidentská literatura!!!
Jinak je zajímavé jak se na té kresbě ta červená F2 (skoro RS) krásně, směrem dolů, rozšiřuje... Škoda - že jen na kresbě!!!
3. 3. 2009 23:49
Re: scout vs RS
ale ta cervena radici paka je nechutna takovej plastak to bych hned vyrval 8-s
Avatar - da_b0mb
3. 3. 2009 23:15
Playstation
konecne neco pro PS kovboje...
Snad jen ty sedadla stojej za zminku :yes: a vlastne jeste ta tmava strecha >:-[]
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
3. 3. 2009 22:47
BAF!!!
Šmarjá, já se těch Fábek lekl...a ještě k tomu upravenej Jožin z Bažin... >:D
3. 3. 2009 20:39
Re: scout vs RS
Mám opačné dojmy. To růžovočervené je trochu moc cirkusové. Sedadla dobrá, kola hezká, ale celkově je to přeplácané. Ten inverzní scoutík vypadá dobře zvenku i zevnitř.
Avatar - igor77
3. 3. 2009 20:39
hampejz
..jen mala bezvyznamna poznamka na ty PR kokctiny: zajem o fabii RS nejlepe vyvolate tak, ze ji zkratka uvedete na trh..
3. 3. 2009 18:06
Rádobykult
Fuj, ta červená je strašně provařená (a uklohněná ze Soulu) a ta druhá vyblitá už ukazuje že fantazie došla.
Jinak v Německu zkrachoval D&W - firma s tuningovým příslušenstvím - právě proto, že již výrobci buď umožňují auta individualizovat, nebo je dělají prostě dobře.
Nebylo by špatné příště k designu přistupovat rovnou tak, aby umožňoval individualizaci - a třeba druhá řada doplňků pro Yetiho by šla na dračku - mám na myšli třeba jiné páte dveře a tak...
Avatar - gld
3. 3. 2009 17:43
scout vs RS
Tak neviem, tá akože rs je veľmi pekná..mohla by ísť rovno do výroby ale rôznym scout verziám neviem prísť na chuť..možno je to len zlá kombinácia farieb ale tmavozelená zo sivou? 8-s
3. 3. 2009 17:06
Ha! Černá bicolore střecha na Fabii!
Tohle by nám měl někdo dovysvětlit. Zvlášť v souvislosti s touhle barvářskou debatou.>:D

[odkaz]