Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Autosalon Ženeva: Škoda goes Emotion, aneb co by, kdyby

Ondřej Láník Ondřej Láník 4. 3. 2009 • 02:47
30
25
Zobrazit náhledy (30)
Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia
Nejen vysokou užitnou hodnotou, poměrem ceny a výbavy nebo objemem zavazadelníku živ je člověk motorizovaný (Homo Motoricus, což si uvědomuje i domácí automobilka a v Ženevě prezentuje svá stylistická cvičení.

Heslo Škody na ženevském autosalonu 2009 zní: Škoda goes Emotion! Designéři představují stylistická cvičení naznačující, jak by mohla vypadat designová budoucnost vozů Škoda. Lifestylové koncepty jsou vystavěny na bázi současných Fabií.

Exteriér ovlivňují barvy a kontrastní plochy, výrazné prvky kol, ozdobné doplňky karoserie a dynamické grafické aplikace. Uvnitř se mění vzhled sedadel a přístrojových desek. Interiér ovlivňují kvalitní povrchové materiály a jejich tónování.

Koncepty Fabia Sport (má vyprovokovat zájem o Fabii RS?) a Fabia Scout (předskokan chystaného sériového provedení?) jsou novou lifestylovou interpretací malých Škodovek. Blízkost realitě umožňuje jednoduché a rychlé převedení těchto vizí do sériové výroby.

Další designové koncepty mají následovat.

Související články

Témata
Avatar - Plautus
5. 3. 2009 14:04
Re: To je vyložené neestetično..
njn, kto nejde s talianskou módou, ten sa väčšinou oblieka u Číňanov alebo nosí k obleku tenisky Adidas...ale na jedného joudu Škodovka ušila peknú boudu >:D ;-)
a myslím, že tu spomínal i ružovné džínsy, žeby predtucha?? >:D >:-[]
Avatar - Plautus
5. 3. 2009 14:00
Re: Ha! Černá bicolore střecha na Fabii!
ach jo, tá čierna je fakt hrozná na streche, hlavne ak sa jedná o strechu Delty :-) ;-) , ale na Fabii to vyzerá lepšie ako biely poklop >:D >:-[]
5. 3. 2009 02:08
historicky okamžik
teda tohle jsem ještě nikdy nenapsal, ale dnes musím.... ta červena Fabie se mě líbí >:D ale ten rákosníček to je teda hnus velebnosti.
Avatar - gld
4. 3. 2009 21:42
Re: Svetla
farebná strecha vhodne doplní chýbajúce kone pod kapotou ;-)
4. 3. 2009 21:42
fuj
Škodovkám celkem fandím, ale toto :no:
Kde udělali kluci chybu? Nevíc mi vadí ty obyčejné kličky na otevírání dveří prevzaté z výbavy klasik/žebrák, dál ta barva čalounění na dveřích a řadící páce je evidentně přehnaná. Tady je méně více. Kombinace černé s červenou je prověřená dobře fungující věc. Možná by mohli příště experimentovat s technikou. Taková fábka s 1,8 TSI by se jistě více líbila.
A krátej scout? To je o ničem. Nebo si máme připravit mysl na juniora 2?
Články odjinud