Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Fiat Freemont Cross: Americko-italský kříženec do lehkého terénu

Fiat Freemont je křížencem MPV a SUV. Terénnější ambice má nová oplastovaná verze Cross.
Zpět na článek
16. 7. 2014 07:48
Re: Tenhle badge engineering potlačuje osobitost značky...
zrovna Freemont je po dlouhe dobe Fiat o kterem jsem uvazoval a uvazuju jako o rodinnem aute, jako nahrada za dosluhujici A6 Avant :-)

vetsina konkurentu bohuzel jiz nenabizi to co chci po motorove strance, tedy atmosferu v 6 valci, a Freemont to stale v nabidce ma, a za 870tisic v nejvyssi + plne vybave neni zpatna cena :-)
15. 7. 2014 22:41
Re: Tenhle badge engineering potlačuje osobitost značky...
No Freemont mi zrovna přijde v pohodě, plní roli stějně jako Alhambra u Seatu :yes:
Avatar - dolfi
15. 7. 2014 20:29
Tenhle badge engineering potlačuje osobitost značky...
Fiat je možná přijatelný v malých autech, ale s vetšími modely vždy v historii pohořel... To že na kapotu Dodge dá svůj znak ještě neznamená, že je to Fiat... ;-\
15. 7. 2014 23:25
Re: Tenhle badge engineering potlačuje osobitost značky...
Například Croma nebo Mirafiori nebyla malá auta, přesto dost úspěšná. Pooprav si v hlavě tu historii.
Avatar - Fe
15. 7. 2014 22:29
Re: Tenhle badge engineering potlačuje osobitost značky...
a?
5. 11. 2014 15:15
freemont
Objednal jsem si Crosse a jediné zklamání je automat..Pry se to dá řešit přehrání řídící jednotky.Jak je to se zárukou??
16. 7. 2014 23:16
Re: Tenhle badge engineering potlačuje osobitost značky...
Ma, aj ked nie vylucne....skor ide o SPOKOJNOST, ktora so spolahlivostou suvisi. Nakoniec sef Fiatu sa sam k tomi vyjadril, ze pricinou su PORUCHY (opakujem PORUCHY), zvlast na 500, na ktore Fiat hned reaguje a snazi sa "za pochodu" dat vsetko do poriadku. Ja viem moc dobre o com J.D. Power je.
Navyse je pre mna akakolvek statistika nie az tak zaujimava, ale osobne skusenosti alebo skusenosti tych, ktorych poznam...a tam Fiat prepada, aj ked viem, ze "cisty" Fiat" to nie je...bohuzial Dodge nie je na tom o moc lepsie.
Avatar - martin.filak
16. 7. 2014 12:11
Re: Ta kulisa automatu
nějak jsem si nevšiml ničeho, co by vypadalo komicky :P >:D
Avatar - Dinar
16. 7. 2014 10:26
Ta kulisa automatu
v roce 2014 vypadá už hodně komicky. :-O
16. 7. 2014 10:00
Re: Tenhle badge engineering potlačuje osobitost značky...
Já s e už nerozčiluju...
Jen napíšu... Plácání odkazama ti jde, ale najít smysl toho odkazu už ti nejde... Tohle se spolehlivostí nemá nic společného.
Avatar - Barrichello
16. 7. 2014 09:03
Re: Tenhle badge engineering potlačuje osobitost značky...
Tohle auto má ale z Fiatu jen motor a znáčky, jinak je to celý dodge a v případě verze V6 to má jen ty znáčky >:D >:D

Akorát v usa to označují jako crossover, nikoliv jak suv/mpv >:D
16. 7. 2014 10:19
Re: Tenhle badge engineering potlačuje osobitost značky...
Dříve ano, ale poslední Croma byla totální propadák, přitom kdyby se přikrylo plachtou, není to vůbec špatné auto.
16. 7. 2014 08:32
Re: Tenhle badge engineering potlačuje osobitost značky...
I ja som nad nim koli 4x4, cene a i dizajnu pred casom uvazoval, bohuzial poznam len 2 udi co si ho kupili a jeden z nich ho po 3 mesiacoch predal a druhy s nim uz vyse roka bojuje...obaja koli neustalycm porucham. Toto [odkaz] to len potvrdzuje (Jeep je na to skoro rovnako zle). Posledne roky si vravim, ze nespolahlivost Fiatu je len stara predpojatost, bohuzial skusenosti su nadalej rovnake. :-!