Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ford F-150 2015 a jeho nové šestiválce (+video)

Nejnovější generace Fordu F-150 se sice představila již v lednu, ale teprve nyní automobilka zveřejňuje specifikace vybraných pohonných jednotek.
Zpět na článek
23. 7. 2014 15:51
Krasavec
Sakra já ho tak chci mít doma ikdyž by mi byl úplně k ničemu >:D
Avatar - 3_diamanty
23. 7. 2014 14:41
Re: 300 kg
s tou 5 litrovou atmosferou to bude skutocne lahodka ;-) .... ak sa nemylim tak predaje f 150 na severoamerickom trhu ( usa/kanada ) nadalej z roka na rok stupaju .... takze zrejme dalsich 10 rokov toto auto nikto na severoamerickom trhu neohrozi.... dovolim si tvrdit ze pozicia f 150 v severnej amerike je pevnejsia a neotrasitelnejsia ako pozicia golfa v eu..... klobuk dole pred f 150... zit v usa kdesi na ranci ... tak uz jeden takyto skvost s atmosferou urcite kupim, nadhera
Avatar - twistedTSD
23. 7. 2014 22:37
Re: 300 kg
Na severu Moravy hlásím další, jde z něj opravdu respekt.
23. 7. 2014 15:28
Re: 300 kg
uplne se tesim na potencialniho Raptora, stradam na nej jak steklej, jestli se cenove udrzi na urovni soucasneho modelu, tak to asi bude moje prvni nove auto
Avatar - Barrichello
23. 7. 2014 14:59
Re: 300 kg
Ono to není jen o modleu F150, prodeje má vynikající celá řada F, tj od základní 150ky přes 250, 350 až po vyloženě heavy duty modely což sou už takové malé trucky.
Avatar - Barrichello
23. 7. 2014 14:04
300 kg
To je solidní úspora na váze. To už se někde projeví. Je dobře že na výběr jsou stále i atmosférické verze. Každopádně stálice řada F má našlápnuto k tomu udržet svojí neporazitelnost na US trhu.

:yes: :yes:
23. 7. 2014 18:09
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Hotwire
24. 7. 2014 12:22
Re: 300 kg
Tak potom ho urcite hod aj sem na MACZ. :yes:
Avatar - Barrichello
23. 7. 2014 15:56
Re: 300 kg
Já vídám dva, jeden v Březíněvsi a druhej ve středních čechách. Super stroje a nádherný zvuk
Avatar - Barrichello
23. 7. 2014 14:40
Re: poznatky z USA
v USA je to naprosto běžné, v konfigurátoru si u každého výrobce můžeš jeho model porovnat s konkurenčními.

Jenže ono je to tak, že Ford uvede 12 parametrů, v kterých je lepší jak Chevy, Chevy uvede 5 parametrů v který je lepší jak ford a RAM uvede 8 parametrů kde je lepší jak Ford a 15 kde lepší jak Chevy.

pak si vybrat není snadné a většina stejně vybírá dle toho čím už léta jezdí, tjh. fordista nepůjde pro ram ani chevy i kdyby byly lepší a naopak.

Ty zbylí, nesklaní se soustředí hlavně na spolehlivost, výbavu, co to utáhne, možnosti konfigurace a na spotřebu. A cenu samo
23. 7. 2014 14:20
poznatky z USA
Musím souhlasit že 300kg je sakra dobré.

Ale to co se mi tam vyloženě líbilo ( ostatně je to i v přiloženém vide u článku ) je, že můj výrobek je v tomhle lepší než tvůj. Takhle beru reklamu, v podstatě stejná auta, stejně velká, se stejným zaměřením, se stejnou cenou, ALE můj utáhne o 400kg více, a můj naloží o 200kg více, můj je zase rychlejší v přímce o 0,75s, no a, můj má vyšší brodivost o 2cm, jenže můj žere o 0,5l méně..... prostě jak si vybrat z 4 ,,stejných aut" ? podle preferencí, a tady je máte - přímé srovnání z konkurentem.

Žádné rozmazané / přelepené srovnávané značky. Můj Ford F150 je lepší v tomhle než tento Chevy, tvůj Chevy je nepopíratelně lepší zase v tomhle

odběhnu:
Tady se o něco takového pokusila Hyundai se Škodou, přímé srovnání. Nelíbilo se mi provedení takové akce a mediální odsouzení...je pravda že tady člověk musí být trošku v šoku. Fandím Škodovce jako patriot, fandím H-K jako dalšímu hráči. Trh je otevřen
23. 7. 2014 18:08
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.