Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kia Carnival Hi-Limousine: Velkoprostorový luxus po jihokorejsku

Luxusní přepravník neumí jen Mercedes-Benz nebo Volkswagen, ale i jihokorejská Kia. Odvodila jej z nového Carnivalu a nabízí na domácím trhu.
Zpět na článek
21. 8. 2014 21:08
Re: Prestavbu na pochôdznu výšku...
Nejdriv jsem myslel, ze je to nejaka designova rakev. Smysl to ma asi ten, ze budes moci, diky samostatnym sedadlum, chodit po interieru, takze bude-li potreba dostat se z druhe rady k diteti ve treti, tak ta truhla ti to trochu usnadni. Ale i tak si myslim, ze prinos nebude takovy, aby vyvazil zhorsenou aerodynamiku a torzni tuhost.
21. 8. 2014 21:04
Re: kiatvorba
A mozna to vypada i lepe, nez ten grand.
Avatar - petrumr
21. 8. 2014 20:22
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
21. 8. 2014 18:54
Re: Prestavbu na pochôdznu výšku...
no mne skor unika, ze naco vlastne bude dobre vyrabat nove sorento ? Sak tento karnival je podstatne lepsi ako sorento kombi 2014 ;-)
naschval hovorim kombi, lebo svetla vyska 16 cm uz radsej jpn kombi so svetlou vyskou 15 cm ...
21. 8. 2014 16:30
Prestavbu na pochôdznu výšku...
...som na čiernej sanitke ešte nevidel. Ale vážne, zmysel tej truhly mi pri MPVčku uniká.
21. 8. 2014 16:06
dotaz
Kam se poděli všichni "odborníci", co diskutovali pod Fabií? Aha.... :-!
21. 8. 2014 15:59
Hodně slušná alternativa
Nový Carnival vypadá na obrázcích hodně dobře, je to zajímavá alternativa k zaběhnuté konkurenci a nejspíš bude i o dost levnější. Dnešní MPV ve slušné výbavě okupují milion koru z obou stran. No uvídíme, až bude na trhu, rád se na něj dojdu podívat a zhodnotím ;-)

Tak nějak pevně doufám, že se podívá i na Evropský trh. Upřímně tady lze vybírat jen z Sharan/Alhambra nebo Galaxy. That´s all folks ;-\
Avatar - speedfred
21. 8. 2014 15:20
Cena
je hodne slušná,keby tak bolo aj v EU nie je o čom rozmýšlať na dlhé cesty.
21. 8. 2014 15:17
kiatvorba
Navzdory heslu "Proč znovu objevovat Ameriku?!" přebouchali Grand Voyager... >:-[]
21. 8. 2014 15:14
cena
bude zrejme v eu ina ked predchazajuca gen stala myslim od 27 ci 30 tis euro
ale oproti min generacii velky pokror len neviem preco im to od ukoncenia poslednej generacie tak dlhsie trvalo...