Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kia Venga 2015: Facelift s výraznější přídí

Malé MPV Kia Venga dostává pro nadcházející modelový rok omlazení, které rozhodně nepřehlédnete. Korejský prcek se teď tváří pěkně nasupeně.
Zpět na článek
30. 9. 2014 08:10
1. 10. 2014 12:03
30. 9. 2014 08:46
30. 9. 2014 09:11
30. 9. 2014 09:44
Avatar - 3_diamanty
30. 9. 2014 08:10
zlepsenie
myslim ze podareny facelift.... vzhladom na to ze sucasna venga je na trhu uz 5 rokov a jej vzhlad predsa len nebol uz moc atraktivny [odkaz] musim uznat ze po facelifte to spredu vyzera ako uplne nove a luxusnejsie posobiace auto.... ten spodok v narazniku je pekne spraveny a aj nova maska dava autu solidnejsi dojem.... skoda ze sa viac nezmenilo aj v interieri ale myslim ze stejne venga to uz ma zratane a nastupcu nedostane... tak mozno uz nema zmysel prerabat cele auto pre nejake 2 roky zivota modelu..... myslim ze nastupca vengy bude kia niro... maly crossover... teda uvidime ci si ponecha meno niro zo studie alebo sa bude volat nejako inak..... kazdopadne pred koncom zivota vengy ide o velmi prijemny a vydareny facelift a ja verim ze venga este co to posluzi pobeha a bude este vdacnym modelom pre mnohych zakaznikov ktori stale vahaju...... treba brat lebo nebude ..... ale nie vazne teraz..... kludne by som do novej vengy siel.... len samemu by mi bolo k nicomu taketo auto.... ale pre mladu rodinu preco nie.... dobra volba.... sikovne auto.... s rozmermi maleho auta ale razvorom aj kufrom auta nizsej strednej triedy.... velmi sikovne riesenie v meste :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - pallas
1. 10. 2014 12:03
Re: zlepsenie
podla mna ju práveže dokatovali.
30. 9. 2014 08:46
Žehlička...
...to je jediný slovo, který mě v souvislosti se vzhledem Vengy napadá. Leckdo se tu navážel do Peugeotů nebo Fordů a ejhle, Kia je s odstupem času tlamou trumfuje.
Až na ten nasupenej výraz by to nemuselo být zvenku špatný, ale při pohledu na čelní část mi připadá, že designér zapomněl, že se jedná o malý rodinný MPV.
Rozbalit vlákno
8
30. 9. 2014 09:18
Re: Žehlička...
Jééé, toho ještě nemám >:-[] :yes:
Avatar - Emel
30. 9. 2014 09:44
Re: Žehlička...
Tak šup do Kie...

If you get the feeling of being watched in darkness when nobody is around, Venga is there.
Avatar - 3_diamanty
30. 9. 2014 09:27
Re: Žehlička...
tlama je tlama... toto je maska.... ;-) .... mercedes ma tiez obrovsku masku... a nie tlamu

tlama je skor to co je dole pod maskou ;-) a nie samotna maska... ani mazda 6 nema tlamu.... tlamu maju auta ktore maju pod maskou obrovsku dieru ;-) a to neie je pripad kie ta pod maskou nema obrovsku dieru cize takzvanu tlamu ... ani sorento nema tlamu... ale obrovsku masku, podobne ako napriklad mercedes GL alebo volvo XC90 :yes:

maska a tlama su dve rozdielne casti auta :yes:
30. 9. 2014 09:32
Re: Žehlička...
Takže maska, která vypadá jako otvor do jeskyně pro Alibabu a 40 loupežníků není tlamou... Dnes jedeš! :yes: >:-[]
Avatar - 3_diamanty
30. 9. 2014 09:34
Re: Žehlička...
ano spravne... tlama je otvor v narazniku ( usta ) ..... maska je nieco ine ( nos ) .... ;-)

a peugeoty tie otvory v narazniku mali kedysi fakt nevkusne.. .. kia taketo narazniky nema

to snad vidi kazdy ;-) ... tlamu vengy by som hladal skor dole pod tou krasnou maskou

otvory v narazniku kie su na rozdiel od byvalych peugeotov a ich otvorov v narazniku uplne ok .... a aj maska je ok... podobne ako aj u mercedesu alebo volva ci hyundaia je ok... :yes:

ked bude mat kia v narazniku dole pod maskou dieru ako medvedi brloh potom sa bavme o tlame podobnej peugeotu ... ale porovnavat masku ktora je uplne ok s tlamou peroztackych naraznikov to nejde... budme objektivni a neporovnavajme hrusky s jablkami.... snazim sa byt ferovy.... a to vzdy ... kto ma pozna tak vie ze nemam rad neferove suboje ... diera v narazniku kie je uplne ok.... a je vkusna stihla s peknymi led svetlami :yes:
30. 9. 2014 15:25
Re: Žehlička...
Súhlasím s webpájovou tlamou >:D Všeobecne som tým Kia maskám neprišiel na chuť ale tuto je to najhoršie.Namiesto "tigrieho nosu" mi to pripomína skor nos ...hmm mopslíka?
30. 9. 2014 11:29
Re: Žehlička...
To je trouba >:D a těch přirovnání, ten by měl dostat na klávesnici zbrojní pas
30. 9. 2014 08:58
na prednych...
...svetlach som si nevsimol ziadne ostrejsie rezanie...vy ano?
Rozbalit vlákno
1
Avatar - 3_diamanty
30. 9. 2014 09:26
Re: na prednych...
predne svetla pravdepodobne ostali bez zmeny .... ale v kontexte s prednym naraznikom posobia ozaj trosku hranatejsie... ale to je tou maskou... tie nove linie masky tak akosi celu prednu cast zhranatili

ale krasne to zmakli hosani, ten facelift z toho spravil doslova nove auto :yes:
Avatar - rohYpnol
30. 9. 2014 21:28
Omlazovací řez
Co funguje, mění jedině blázen. A Kia mezi blázny zcela jistě nepatří. FL připravili s grácií, dodali vozu mladosti, aniž by výrazněji měnili vzhled. Přesně takto se FL mají dělat :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
0