Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Suzuki Jimny 2015: Se stabilizací a lepší výbavou

Malý japonský terénní nezmar se pro letošní modelový rok vizuálně prakticky nezměnil. Přesto má však pár úprav za sebou.
Zpět na článek
Avatar - 3_diamanty
30. 10. 2014 14:45
jedno z mala neskur.venych aut
dnesnej doby..... proste klasika ktora vydrzi vecnost, legenda :yes:

poprosim nic nemenit aspon dalsich 15 rokov... to auto nepotrebuje hybrid ani start stop systemy a ani turbodvojvalec.... tak ho prosim neskur.vite, bola by Jimnyho v buducnosti velka skoda, krasne auto a z roka na rok sa mi paci viac a viac :yes:
Avatar - woody-alien
30. 10. 2014 11:10
Re: živá legenda
Co se týká ztráty hodnoty, byl Jimník nejlepší kauf mýho života. >:D Koupil jsem ho za 189 t a prodal po roce za stejnou cenu. Takže jsem tratil peníze jenom za 1 servis, povinné ručení a dvě gumy, který jsem koupil na zadek nový. ;-)
30. 10. 2014 10:59
Re: živá legenda
jj tvojí recenzi a i zbylý dvě na jimnyho mám pročtený. To jsi na něm asi moc při prodej neprodělal ne? Drží si cenu hodně. Já ho chtěl taky třeba na rok a pak asi prodat, protože se stim po silnici jezdit moc nedá a abych měl pro sebe dvě auta jje zbytečný.
Avatar - woody-alien
30. 10. 2014 10:55
Re: živá legenda
Jj, já ho měl necelej rok. [odkaz] Byla s ním sranda, ale nakonec jsem musel uznat, že ho pořádně nevyužiju a prodal jsem ho. Jeden z posledních Mohykánů... :yes:
30. 10. 2014 10:30
živá legenda
Tohle auto je prostě paráda, pokukuju po něm už dost dlouho, ale asi bych ho uplně nevyužil.