Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: BMW 2 Active Tourer a krásná Karolína Kurková

Česká krasavice Karolína Kurková se letos stala tváří BMW. Nyní pomáhá propagovat nový model 2 Active Tourer.
Zpět na článek
Avatar - Covenant
1. 11. 2014 21:34
Re: ZAPRODANOST NENÍ CNOST !!
No to je jasné...protože ta ženská není na elektriku >:-[]
Avatar - Typhoon
1. 11. 2014 21:32
Re: Zbytečně hezká ženská k tak hnusnýmu autu...
Proč mě to nepřekvapuje?
2. 11. 2014 00:05
Re: ŠPATNEJ VTIP HEJ ??
V BMW jsou totiž samý tydýti co vymejšlej ty blbý auta za úplně nesmyslný prachy. Další statisíce tydýtů po celým světě si je pak, kdo ví proč, kupujou. Proto je ta automobilka z ekonomickýho pohledu prakticky už dávno po smrti. Jenom ty máš zdravej rozum a víš jak na to. Proto jsi se taky dostal až tam, kde teď jsi..... >:D

Tak nějak jsi to myslel ?
Avatar - 3_diamanty
1. 11. 2014 20:32
Re: cena
vyzera to ako taky predrazeny carens.... otazne je ci skutocne zakaznik
mpv si potrpi na premiovu "nekvalitu" .. ved je to v postate uplne normalne az doslova nevkusne mpv s prednym nahonom akurat si platis za to ze mas tu logo bmw.... :

nedavam tomuto bmw velke nadeje.... zakaznik si v tejto triede uz na "premiovu nekvalitu" asi moc nepotrpi.... skor chce nieco spolahlivejsie hodnotnejsie krajsie a praktickejsie a za dobru cenu ..... tu rozhodne lepsie posluzi verso alebo carens :yes:
Avatar - petrumr
1. 11. 2014 19:00
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - fOE
2. 11. 2014 21:26
Re: ŠPATNEJ VTIP HEJ ??
A to je vysledek nejakeho dalekeho skoumani BMW 2 AT a MB B vs. francouzka konkurence, vcetne kvality infotainmentu, podvozku, prevodovek a motoru? Ze jde jen o snobsky pocin a zadna pridana hodnoa nahore zminenych proti konkurenci neni?
Pokud ano klidne se rozepis, rad si to prectu.
2. 11. 2014 08:02
Re: ŠPATNEJ VTIP HEJ ??
No, řekl bych že v případech MB B a 2 active tourer si zákazník nekupuje prémiovou kvalitu, ale prémiovou image. Fabriky prostě vystihli díru na trhu, kdy je dostatek bohatých rodin potřebujících MPV, ale v rámci svého společenského statusu potřebují "něco víc" než francouze, kteří třeba zrovna tuto třídu umí velice dobře. Zjednodušeně - na světě je snobů že je můžeš přehazovat vidlema, tak proč by je fabriky nepodojily...
Avatar - AUDIRS6
1. 11. 2014 21:57
Re: ŠPATNEJ VTIP HEJ ??
plus Audi uz tiez nejaky tn piatok koketuje s niecim ako A3 Vario, alebo A4 Vario ;-)
Cim dalej tym viac ludi si praveze praje vyssiu kvalitu, viac moznosti individualizacie, pohonnych jednotiek, pohonov ( 4x4 ), vyber kvalitnej automatickej prevodovky...atd...
Takze ja si viem v pohode predstavit majitela vyssej strednej, alebo SUV, ktory zenicke kupi misto maleho SUV prave MPV - lebo na prepravu deciek do skoly a nakupy to moze byt vyhovujucejsie auto.
Toto ale nas Topor nepochopi :-! a len sa bude toporit... 8-s
Avatar - woody-alien
1. 11. 2014 20:55
Re: ŠPATNEJ VTIP HEJ ??
Tyhle tvoje teorie jsou k smíchu. A plyne to jednoznačně z toho, že 99,9% aut znáš tak maximálně z obrázků. Tak Carens nebo Verso, ano ? A povíš nám k tomu taky nějaké jízdní srovnání ? Auto, dokonce i MPV, totiž nesestává pouze ze slícovaných plechů a plastů a o tom, jestli nám "lepsie posluzi", rozhoduje jízda v dost značné míře. Máš zřejmě velké schopnosti vcítit se do duší zákazníků a víš svoje. Tak mi tedy prozraď, proč Mercedes už dávno nezabalil výrobu B-éčka, když si podle tebe zákazník MPV už na prémiovou nekvalitu moc nepotrpí....
1. 11. 2014 20:50
Zbytečně hezká ženská k tak hnusnýmu autu...
:-!
1. 11. 2014 20:44
Re: cena
Zrovna dnes jsem ho viděl na parkovišti naživo. A s korejským modelem se to opravdu dá srovnávat jenom na fotkách v počítači, či časopisu, vyšší cena odpovídá kvalitě. Podobný, či stejný je tak akorát počet kol.
Avatar - petrumr
1. 11. 2014 20:06
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
3. 11. 2014 09:33
Re: ŠPATNEJ VTIP HEJ ??
Podle fotek můžeme soudit akotát design a ten jen je OK (i u francouzů) a nemám problém říct že u němců jsou interiery hodnotnější - to už jsem ale řekl.
Co se týče BMW 2 AT tak jsem toho v něm najezdil asi tolik co ty - tedy nic (pokud se mýlím a už jsi s ním jel tak se omlouvám).
Zmiňoval jsi, kvalitu, infotaiment, motory, podvozek. V infotaimentu je premiova konkurence dál, ale to je tak vše. Ale myslím že auto se pořizuje z jiných důvodů než listovat palubákem, i když chápu že pro hračičky je to minimálně zezačátku zábava.
Navíc můj přísvěvek byl o tom, kdo ti toto MPV koupí, ato trvám na tom že je to volba hlavně pro snoby, protože jestli stojí o 50% více, tak rozumem je to neobhajitelné.
Roznodně si to nekupuje ten kdo se o auta zajímá a klade důraz na ony motory podvozek a kvalitu infotaimentu.
Avatar - fOE
3. 11. 2014 09:01
Re: ŠPATNEJ VTIP HEJ ??
Takze soudis z fotek, ok.
3. 11. 2014 07:11
Re: ŠPATNEJ VTIP HEJ ??
Podívej, kategorie MPV je mi naprosto cizí, ale kvalitu v původním smyslu dokazuje spolehlivost, a že mezi automobilkami se rozdíly stírají je známý fakt - dnes už není vyjímka že francouzské aute ve své třídě ve statistikách předběhne německé auto. O kvalitách motoru - stejný případ jak v předchozí větě. Zvláště když už BMW sdílí motory s Citroenem a Mercedes používá diesely od Renaultu - zrovna ve zmíněné třídě B onen diesel z Renaultu je. Takže kde je kvalita a premiovost..
Snad jen v tom že oni dva němci ti nabídnou volbu výkoného benzinu, což francouzi ne. Ovšem drtivá většina zákazníků BMW A MB stejně hrábne po dieselu. Ale ano, ona možnost tu je..
Jinak MPV by měla být (alespoň dle mého názoru) o prostoru a variabilitě. A tady si u premie připlatíš za to co ti francouzi dají automaticky(viz posuvné sedačky). Takže tě prémiová automobilka akorát tak premiově podojí.
Takže jediné co z oné premiovosti zbyde jsou pohlednější materiály v interieru a vzhled interieru jako takový a onen tebou zmiňovaný infotaiment.
Avatar - _Karel_
2. 11. 2014 20:23
Re: kde jsou
Základní výbava.A už zalez, stěrači.
Avatar - petrumr
2. 11. 2014 20:15
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - petrumr
2. 11. 2014 20:13
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - petrumr
2. 11. 2014 20:11
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - _Karel_
2. 11. 2014 19:41
Cena
V Brněnské Olympii mě holčina u 218i ujišťovala, že vystavený auto s výhřívanýma sedadlama,tempomatem a automatem je za 700. Podle ceníku mi to vůbec neštimuje, ale pokud by to tak bylo, přijde mi cena určitě zajímavá, až nízká.
Avatar - _Karel_
2. 11. 2014 19:32
Re: ŠPATNEJ VTIP HEJ ??
Jo, až teď mi došlo, fakt má s Gilgitem stejnou fotku! >:D >:D
Proboha.
Avatar - _Karel_
2. 11. 2014 19:30
Re: kde jsou
Cituji ze zdejšího testu: " Zato prostoru na zadních sedadlech je opravdu hodně, přičemž nechybí sedadlová gymnastika v podobě sklápění a posunu"
Avatar - white label
2. 11. 2014 19:22
Re: ŠPATNEJ VTIP HEJ ??
stejný´= žádný
Jinak hlavně marně nehledej hlubší logiku zrovna v jeho příspěvcích...
Avatar - _Karel_
2. 11. 2014 19:22
Re: ŠPATNEJ VTIP HEJ ??
To neřeš, místní íkváček...
Avatar - petrumr
2. 11. 2014 18:35
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Ozzman
2. 11. 2014 18:31
Re: Cena a jiné postřehy
No odhlučněný je ale až v otáčkách, v nízkých z toho slyšíš HTP :-) Dynamika vozu solidní, žádná raketa, ale jelo to určitě lépe, než 1.2 TSI, na 1.6 Ecoboost nemá. 1.4 TSI neznám v normální verzi, nemohu soudit.

Daleko lepší je naftová motorizace, s autem cvičí velmi dobře, na rodinné cestování ideál.

Posaz mi vyhovoval, právě že není jako u MPV :-)

Jinak některé prvky v základní výbavě moc hodné prémie nebyly, ale jízda na tento typ vozu super, prostornost více než slušná a ceny nejsou tak hrozné... mít Golf Sportsvan v highline s TDI, nebo za dost obdobnou cenu 2er se "základním" dvoulitrem? Beru BMW...
2. 11. 2014 16:06
Re: ŠPATNEJ VTIP HEJ ??
ako ja sa s tebou nikdy nejako nehádam ale už to povedať musím..prečo sa už konečene nevyjadríš normálne resp. prečo ku každému článku a BMW píšeš stále to, že prémia už nie je prémia...ono očividne ti unikla podstata a pochopiť to môže len niekto kto to vyskúšal..ja netvrdím že dnes pokial chceš dobré auto musíš mať len BMW, Audi alebo Merc..ale prémia tam stále je. neviem ako ty ale vyskúšal som už vela áut..momentálne mám 535i f10 a áno je pravda že už to nie je také ako keď som si kúpil kedysi e39 ale stále je to BMW...a nikto mi nebude tvrdiť že to už nie je prémiové a že pokial si kúpim napr.Hyundai i40 sedan, tak to bude to isté..áno pochopím že niektoré značky už nie sú čo bývali a autá ktoré boli kedysi jedinečné, sú dnes masové.ale pokial to je taký problém, preveziem ťa v mojej 5-ke a potom sa chod previezť napr. na Hyundai..a myslím že potom by si pochopil o čom to celé je..proste sa vyjadruj len k veciam o ktorých máš prehlad a s ktorými máš skúsenosť pretože potom to vyzerá tak ako to vyzerá... ;-)
Avatar - Ja Prvni 123
2. 11. 2014 14:26
Re: Zajímalo by mě, kolik by stála auta...
Ber to s ty lepší stránky: aspoň se podivas na pěknou ženskou... a zaplatí to někdo jinej.
Ideál, ne?
;-)
2. 11. 2014 12:58
Zajímalo by mě, kolik by stála auta...
....kdyby ke každýmu nemuselo být prezentovaný nějaký drahý koště.
2. 11. 2014 12:34
Re: ŠPATNEJ VTIP HEJ ??
Tomu, co tady předvádíš, se u nás řiká debilita :-)
2. 11. 2014 11:48
Re: ŠPATNEJ VTIP HEJ ??
Najprv "vyzera to ako taky predrazeny carens" a tak "az doslova nevkusne mpv" takže Carens je nevkusný? >:D
2. 11. 2014 11:01
Re: ŠPATNEJ VTIP HEJ ??
Jenom pro pořádek, Gilgit je někdo úplně jiný než já.
Avatar - petrumr
2. 11. 2014 09:41
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - petrumr
2. 11. 2014 09:38
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Johny.Rico
2. 11. 2014 09:00
Re: Cena a jiné postřehy
Výška sedadla.. je to MPV, sedíš dokonce výš než v BMW X1. Pro mladou akční slušně vydělávající rodinu je tohle auto ideální volba.
Avatar - kent60
1. 11. 2014 23:29
Cena a jiné postřehy
Cena je jistě vysoká, ale v základu jsou např. alu kola, klima, autorádio, okna a zrcátka v elektrice, idrive, sledování tlaku v pneu atd. (nemám ceník po ruce), ...a taky předepsaný servis 5let/100.000km zdarma včetně materiálu.
Systém vše vpředu způsobil, že se jedná o nejlevnější BMW. 1-er je podle ceníku o jednotky tisíc levnější avšak za alu kola či rádio professional s idrive si musíte připlatit řádově desítky tisíc. Jako doporučení hodný příplatek (22.000 CZK) jsou jistě LED světlomety.
A právě technologie, inovace a cena jsou průvodním znakem prémiových značek.
Jízdní vlastnosti taky odpovídají "vše vpředu". V rychle projeté zatáčce jde auto přes přední kola ven. Základní benzínový tříválec 1,5l 8-s je skvěle odhlučněný. Na šestku při 140km/h točí 3000 ot/min a já jako uživatel dieselu a automatu jsem rychlosti řadil podle doporučení, sluch mi byl k ničemu.
Vzhled je věc individuálního vkusu, ale interiér mi přišel na pohled dosti luxusní a na BMW i prostorný na zadních sedadlech. Co mi nesedělo byla výška sedadla nad podlahou, ale chválím nastavení jejich výšky, jako u normálních aut. :-)
Avatar - kopamt
1. 11. 2014 23:05
Zavodna draha je idealna...
...pre reklamu resp. na jazdu pre blondynku, jednoducha premavka...furt rovno, ziadne prednosti ani semafory a obmedzenia rychlosti...dobre to zmenežovali chlapci od BMW :-)
Avatar - petrumr
1. 11. 2014 22:25
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - King
1. 11. 2014 22:17
Video
Tak za tohle má BMW :yes:

Nemyslím jen Karolínu, určitě potěší, že sáhli po Češce a ne po některé z domácích modelek, ale ten klip působí tak nějak pohodově, lidsky, laskavě. Má to atmosféru, kouzlo. :-)
Avatar - AUDIRS6
1. 11. 2014 22:00
Re: ZAPRODANOST NENÍ CNOST !!
>:D >:D >:D :yes:
1. 11. 2014 20:53
Re: ŠPATNEJ VTIP HEJ ??
jj
voKURKOVÁ SEZÓNA UŽ DÁVNO SKONČILA MLÁDEŽI OD BMW !! [odkaz] [odkaz] [odkaz]
>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
2. 11. 2014 08:13
Re: ZAPRODANOST NENÍ CNOST !!
nn
bloncka vokurka s náhonem na předek ee

TOHLETO PÁNOVÉ TO JE KOSTIČKA !! [odkaz]> [odkaz] :D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
1. 11. 2014 20:55
Re: Zbytečně hezká ženská k tak hnusnýmu autu...
mě se nelíbí ani jedno ;-)