Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ministr dopravy Prachař končí: Babiš chce na jeho místo šéfa Skansky

Antonín Prachař ve vládě končí. Andrej Babiš na jeho post navrhne současného generálního ředitele Skansky. Uvedl to dnešní Blesk.cz.
Zpět na článek
12. 11. 2014 15:26
12. 11. 2014 14:10
Moje zkušenosti s firmou Skanska:
padající kusy zdiva,zatékání,bortící se futra dveří a nustálé výmluvy.ANO,bude hůř. :no: :no: :no:
Rozbalit vlákno
4
Avatar - Hammunasakra
12. 11. 2014 14:18
Re: Moje zkušenosti s firmou Skanska:
ANO bude >:-[]
12. 11. 2014 14:41
Re: Moje zkušenosti s firmou Skanska:
Hlavně malým živnostníkům z nichž mnozí v jakémsi zatemnění mysli volili "jejich" Andreje,vždyť on je přece taky podnikatel,on to s námi myslí dobře...
Avatar - Hammunasakra
12. 11. 2014 14:44
Re: Moje zkušenosti s firmou Skanska:
Jj ta absurdita že volili svýho "popravčího" je fakt tragikomická
12. 11. 2014 14:55
Re: Moje zkušenosti s firmou Skanska:
Souhlas, bohužel to odráží aktuální stav na MD, resp. souvztah mezi MD a ŘSD. Na ministerstvu se to střídá jak Baťa cvičky, tento poslední člověk tam nevydržel ani rok. A ani jeho předchůdci na tom nebyli líp.

Co pak může takovej ministr dokázat? Co předvede, co po něm zůstane? A hlavně, co nepíšou - kolik dostane odstupnýho? Dvě mega minimálně? A kolik si odnese kontaktů do své privátní sféry?

Hanba :no:
Avatar - petrumr
12. 11. 2014 15:26
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
0
12. 11. 2014 22:55
Končí předčasně
Prachař to zabalil předčasně, po Stanjurovi, Žákovi a nevím kom ještě, nikdo nemohl čekat, že to ministerstvo začne za půl roku fungovat.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Hammunasakra
13. 11. 2014 00:26
Re: Končí předčasně
Tak hlavně že stejně jako jeho předchůdci stihnul všechno pod sebou povyhazovat žejo :yes: >:-[]
13. 11. 2014 13:17
Re: Končí předčasně
ODS začala a TOI09 úspěšně dokončila transformaci státní správy na hospodářskou mafii. Organizace jako ŘSD nezachrání výměna ředitele, tu je potřeba rozpustit a začít od nuly, s novými lidmi. Ministerstva bohužel podobně, tam by bylo nutné to vyházet nejen do úrovně jednotlivých referentíků, ale i uklízeček, vrátných, zkrátka komplet.

Problém je, že tahle mafie je už tak silná a mocná, že je podle mě prakticky neodstranitelná a nějaký jednotlivec jako Prachař apod nemá šanci. Kalousek v Praze ovládá část soudců (doufejme že jen část), média (komu vlastně patří CNC a.s., vydavatel Reflexu, Blesku atd)? Ty desítky, za tu dobu spíš stovky, miliard, které tady Kalouskové a spol. ukradli jim zaručují obrovskou moc nad společností a faktickou beztrestnost.