Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ministr dopravy Prachař končí: Babiš chce na jeho místo šéfa Skansky

Antonín Prachař ve vládě končí. Andrej Babiš na jeho post navrhne současného generálního ředitele Skansky. Uvedl to dnešní Blesk.cz.
Zpět na článek
Avatar - Hammunasakra
12. 11. 2014 14:44
Re: Moje zkušenosti s firmou Skanska:
Jj ta absurdita že volili svýho "popravčího" je fakt tragikomická
12. 11. 2014 14:10
Moje zkušenosti s firmou Skanska:
padající kusy zdiva,zatékání,bortící se futra dveří a nustálé výmluvy.ANO,bude hůř. :no: :no: :no:
Avatar - Hammunasakra
12. 11. 2014 14:18
Re: Moje zkušenosti s firmou Skanska:
ANO bude >:-[]
Avatar - petrumr
12. 11. 2014 15:26
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
13. 11. 2014 13:17
Re: Končí předčasně
ODS začala a TOI09 úspěšně dokončila transformaci státní správy na hospodářskou mafii. Organizace jako ŘSD nezachrání výměna ředitele, tu je potřeba rozpustit a začít od nuly, s novými lidmi. Ministerstva bohužel podobně, tam by bylo nutné to vyházet nejen do úrovně jednotlivých referentíků, ale i uklízeček, vrátných, zkrátka komplet.

Problém je, že tahle mafie je už tak silná a mocná, že je podle mě prakticky neodstranitelná a nějaký jednotlivec jako Prachař apod nemá šanci. Kalousek v Praze ovládá část soudců (doufejme že jen část), média (komu vlastně patří CNC a.s., vydavatel Reflexu, Blesku atd)? Ty desítky, za tu dobu spíš stovky, miliard, které tady Kalouskové a spol. ukradli jim zaručují obrovskou moc nad společností a faktickou beztrestnost.
Avatar - Hammunasakra
13. 11. 2014 00:26
Re: Končí předčasně
Tak hlavně že stejně jako jeho předchůdci stihnul všechno pod sebou povyhazovat žejo :yes: >:-[]
12. 11. 2014 14:41
Re: Moje zkušenosti s firmou Skanska:
Hlavně malým živnostníkům z nichž mnozí v jakémsi zatemnění mysli volili "jejich" Andreje,vždyť on je přece taky podnikatel,on to s námi myslí dobře...
12. 11. 2014 22:55
Končí předčasně
Prachař to zabalil předčasně, po Stanjurovi, Žákovi a nevím kom ještě, nikdo nemohl čekat, že to ministerstvo začne za půl roku fungovat.
12. 11. 2014 14:55
Re: Moje zkušenosti s firmou Skanska:
Souhlas, bohužel to odráží aktuální stav na MD, resp. souvztah mezi MD a ŘSD. Na ministerstvu se to střídá jak Baťa cvičky, tento poslední člověk tam nevydržel ani rok. A ani jeho předchůdci na tom nebyli líp.

Co pak může takovej ministr dokázat? Co předvede, co po něm zůstane? A hlavně, co nepíšou - kolik dostane odstupnýho? Dvě mega minimálně? A kolik si odnese kontaktů do své privátní sféry?

Hanba :no: