Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: 5 nejočekávanějších premiér pro autosalon v Los Angeles

Pořadatelé kalifornského autosalonu slibují, že na letošním ročníku se představí na 30 světových premiér.
Zpět na článek
Avatar - maros
15. 11. 2014 22:41
Re: Kde je nová Foobia ?
Tak jsem myslel spíše na ukázku. Podle posledních zpráv našit erudovaných novinářů je Fabia naprostý automobilový klenot. Prostě ji tam ukázat, ať amíci puknou závistí.
Avatar - The Spešl Uan
16. 11. 2014 13:58
Zajímavý výběr
Na Maybáchek a na Cadillac se jako fanda jak M-B tak i Cadu moc těším. CX-3, myslím, není zas až tak žhavá, to F-Type nebo V60 jsou podle mně zajímavější, ale taky zaujme. Nevím co bych řekl k A9, podle mne se snaží zbytečně vecpat do revíru A8 Long, a navzájem si tak budou odhánět zákazníky. K onomu neznámému konceptu od Fordu: Mám takovou konspiraci, že by to mohla být skutečně limitovaná edice Mustangu, nebo autory již zmiňovaný Shelby GT350 od něj odvozený. Nějaký nový supersport, bych ale nečekal, Ford jich má až až. To je můj postoj k těmto novinkám. >:D
Avatar - 3_diamanty
15. 11. 2014 19:59
Re: Kde je nová Foobia ?
mozno sa casom skoda dostane aj do USA a zacne tam predavat svoje vozy..... ale zatial ten cas este neprisiel... takze preto tam fabiu neuvidis... ja myslim ze amici tymto o nic nepridu .... maju tam ine auta ktore su prisposobene ich trhu a podmienkam ;-)
16. 11. 2014 18:54
autosalon v L.A.
kde bude predstavená nová AUDI Q7?V L.A. alebo Detroit,