Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Osmiválcová Kia GT pravděpodobně půjde do výroby

Kia GT se v roce 2011 představila jako koncept a získala tolik kladných ohlasů, že s největší pravděpodobností půjde do výroby. Očekávejte osmiválec a pohon zadních kol.
Zpět na článek
Avatar - 3_diamanty
2. 12. 2014 20:18
nebol by som proti
aj ked samozrejme taketo auto kii nebude robit velke predaje ( a ani v nom nevidim nejake zisky ) .... pojde hlavne o stylovy model, ktory ma v prvom rade pozdvihnut imidz znacky zase o kusok vyssie ..... ale fandu znacky urcite potesi a ja by som bol rad keby kia s takymto niecim zaujimavym a zo zadnym nahonom prisla .... koncept sa mi paci

ono ten vyvoj tohto konceptu GTcka uz zacal [odkaz] a tak neostava v tejto chvili nic ine len chlapcom drzat palce aby ten vyvoj dotiahli zdarne do uspesneho konca a za nejake 3 roky z toho bola slusna a pekna seriovka pre realneho zakaznika ( bola by skoda takyto koncept nechat v muzeu ) ..... :yes:

PS: riesenie zadneho C stlpika a tvarovanie zadnych dveri na koncepte GT ( plus aj ta chromova linka pretinajuca C stlpik ) je viditelna inspiracia zo sucasnej kie optima ktora to ma spravene ozaj zaujimavo : [odkaz] vs [odkaz] ... velmi efektne riesenie .... ktore by som rad privital na viacerych modeloch znacky kia nielen na optime :yes:
Rozbalit vlákno
1
3. 12. 2014 11:01
Re: nebol by som proti
Ani koli nedostatocnemu imidzu znacky a ani koli ekoterorizmu v Europe sa to auto k nam ani nepodiva :-!