Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: V roce 2014 vyrobila Škoda 1,5 milionu motorů a převodovek

Meziročně vůbec nejvíce motorů a převodovek v historii vyrobila Škoda v roce 2014. Domácí automobilce se podařilo sestavit 1,5 milionu těchto komponentů.
Zpět na článek
Avatar - Ozzman
17. 12. 2014 08:05
Co je moc, to je moc
Za chvíli tu bude opravdu i údaj o tom, kolik vydali v závodní kantýně obědů... :-!

Normálně si na to také nestěžuji..... kdybyste radši ještě otestovali pár Fábií, nebo udělali srovnávačku s konkurencí, tím Škodovce pomůžete více a nebudete tim tolik štvát diskutéry.
17. 12. 2014 08:46
Re: Co je moc, to je moc
Hele, já ti nevím. Koukáš sobecky jen na sebe, ale tyhle články o škodovce patří mezi nejčtenější. Tak to prostě je a tečka.
Tu čtenost neudělám já (já to ani nečetl) nebo ty, ale desetitisíce jiných čtenářů.

Takže dokud to tady je zadarmo, tak zkus pochopit a hlavně tolerovat, že tu to vychází. Platí to totiž provoz tohoto webu. Máš dost vlastního rozumu, abys nečetl to, co ti vadí, nebo co tě nezajímá. Já to tak dělám a vůbec mi to nevadí.
17. 12. 2014 09:15
Re: Co je moc, to je moc
Ty palce jsou mi jasné, jsou tu dvě individua, které si tím léčí svůj komplex méněcennosti. ;-)

Já vždycky kroutím hlavou nad tím, jak se u těchto článků vyrojí hromada "kritiků", kteří přesně ví, co jim vadí, ale u článků, shrnujících týdně ty nejčtenější, se nijak neprojeví, protože by tam vypadali jako trumbelíni.

Ještě dodatek. Redakce dělá přesně to, co jí přinese největší finanční efekt. A proto volí takovou skladbu článků.
17. 12. 2014 08:54
Re: Co je moc, to je moc
Znovu. Zkus pochopit, že tyto čtené články, i když jsou o ničem, prostě na reklamě vydělávají.
Test nějakého např. auta za dva miliony si přečte doslova pár lidí. Na reklamě nevydělá nic a ještě ti to zabere hromadu času.
Prostě píšou o tom, co vydělává. Je to normální stav. Tebe snad taky v práci platí za něco, o co je zájem. Tak to zkus tolerovat i zde. Nic tu totiž platit (zatím) nemusíš.
17. 12. 2014 08:26
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
17. 12. 2014 08:22
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
17. 12. 2014 10:57
Re: Co je moc, to je moc
Pravidelně zde vychází seriál "hity týdne" v posledním, již 50. vydání, kdybys aspoň trochu zapřemýšlel, tak bys na to snad i sám přišel.

Víc přemýšlej, měně urážej. Teď tu jsi za vola. :-!
17. 12. 2014 11:45
Re: Co je moc, to je moc
To jsi celý ty. :-)
Avatar - Hammunasakra
17. 12. 2014 08:58
Re: Co je moc, to je moc
Problém je že tady vychází jen něco a zcela zjevně tu je úmyslně nevyvážený zpravodajství. A to sem řek hodně slušně :-)

[odkaz]

[odkaz]
17. 12. 2014 10:00
Re: To se
Napadlo mě úplně to samé, ale napsal jsi to dřív. Tak zvaná negativní reklama ? >:D Já bych se tím raději moc nechlubil.
17. 12. 2014 11:24
Re: Co je moc, to je moc
Psal tu o tom šefredaktor. Mají na to počitadla, nicméně přesné počty shlédnutí neuvadí, to je jejich know how a konkurenční výhoda, na přímý dotaz ti šéfredaktor může sdělit řádovou čtenost. Čtenost článku se odvozuje od jeho fyzického zobrazení v prohlížeči. Upozorňuji, článku, nikoliv diskuze.

PS: Tento server má například průměrný počet navštěv za den na hranici necelých 40 tis. To jen aby sis uvědomil, jak nepodstatný je vzorek "diskutujících".
neregistrovaný "Me_Myself_and_I"
17. 12. 2014 11:21
Zmeskana PR prilezitost
Namiesto celkoveho poctu prevodoviek, sme tu mohli mat 3 clanky o jubileach 5-, 6- a 7-stupnovych prevodoviek.

Za toto by mal niekto z PR oddelenia Skoda Auto letiet!!! >:-[]
17. 12. 2014 11:18
Re: Co je moc, to je moc
Ty aby sis nepřišel přicmrndnout. >:D
Od ubožáka jako jsi ty, to je přímo povinnost. :-! :yes:
Avatar - Ozzman
17. 12. 2014 08:28
Re: Co je moc, to je moc
Tak zajámavé to je, ale treba by stačil jeden článek před vánoci, kdy by se shrnuly úspěchy. Nebo je radši mohli pustit v Boleslavi, aby prolezli Fabii kombi, na tu sem dost zvědavý, vypadá dobře :-)
17. 12. 2014 09:22
Re: No toto !?!?!?! - mediální masáz pokracuje
Vidím, že Vás komunistické značky a pojmenování magicky přitahují jako pyromana oheň.
Avatar - 3_diamanty
17. 12. 2014 08:57
Re: Co je moc, to je moc
mal som vcera dobry tip ( pod testom touaregu ) ... ze dalsi test bude corsa ;-)

ale tentokrat si test nemeckeho auta precitam velmi rad.... :yes:
17. 12. 2014 13:50
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Đawson
17. 12. 2014 13:24
vosí hnízdo :D
Já nevím, jak to tak čtu, tak se tu každý jen hněvá nad tím, jak na českém webu informují o české automobilce >:D Vadí vám to ? Nečtěte to. Kdyby to vadilo tolika lidem, nebylo by to nejčtenější. Místo toho se opět v diskuzi navzájem pohonívá naše top 4-ka diskutujících.
btw: nejsem ten pasivní :no: klikař jak tu už bylo zmíněno-jen pro info >:-[]
17. 12. 2014 11:15
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
17. 12. 2014 10:20
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
17. 12. 2014 09:54
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
17. 12. 2014 09:30
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Guttalax
18. 12. 2014 17:16
Re: Skoda zadne motory do aut nevyrabi
:yes: :yes:
Avatar - Barrichello
18. 12. 2014 00:36
Re: Skoda zadne motory do aut nevyrabi
Rusko nebo amerika, osmiválec je to klika
Pod kapotou ševelí at je pátek či pondělí
Daily driver je to jasné , šestiválec tím to hasne
Zbytek je jen pro maminy co ti doma mění plíny :o))
Avatar - Ozzman
17. 12. 2014 19:58
Re: Skoda zadne motory do aut nevyrabi
Ty to musíš mít těžký vid? >:D Kéž bys žil v USA.... >:D
17. 12. 2014 19:00
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Barrichello
17. 12. 2014 16:02
Skoda zadne motory do aut nevyrabi
Takze je to na spatnym serveru. Server o motorech do sekacek a zahradnich trakturku je vedle stejne jako server o dehtovejch vorackach :-)
Propaganda Aznp zas vali kliny no. Pepik gebls - nas vzor. Tot heslo pr oddeleni :-)
Avatar - Ozzman
17. 12. 2014 12:37
Re: Co je moc, to je moc
To je slušné číslo :-)
Avatar - Ozzman
17. 12. 2014 12:05
Re: Co je moc, to je moc
unikátních návštěv?
17. 12. 2014 11:20
Re: Co je moc, to je moc
Jo aha, takže když ACZ vydá další článek "Hity týdne", jsou to ty nejčtenější. >:D Tak to pak jo, to je jasnej důkaz. >:D Jen by mě zajímalo, jak se to měří.

A myslíš, že když tady jen u tohoto článku píšu do diskuze, ačkoliv jsem ho nečetl, že budu taky započítanej jako čtenář?
17. 12. 2014 10:50
Re: Co je moc, to je moc
No jelito, ty jsi vševěd, tak mi prosím napiš, jak zjistím, že je nejčtenější? Kde stáhnu nějaký počítadlo? Že bude asi nejdiskutovanější, to jo, ale nejčtenější... Já to třeba vůbec nečetl, ale diskuze mě vždycky pobaví...
Avatar - Ozzman
17. 12. 2014 09:02
Re: Co je moc, to je moc
Já tomu rozumím a nehádám se s tebou a upřímě testy aut za dva miliony mne také nelákají, protože na takové auta nemám. Jen sem si poprvé posteskl že větší informační hodnotu by mělo shnrutí úspěchů, které si rád přečtu. Chápu reklamu a chápu PR :-) Neboj :-)

p.s. já tě nevypalcoval :D
Avatar - Ozzman
17. 12. 2014 08:50
Re: Co je moc, to je moc
Já už jsem spokojenej, je tu test Corsy. >:D A Topper řikal, že.. :D:D jdu na to :D

p.s. Já to taky nečetl, jen když je to na titulce denně, je toho moc... nejde o Škodovku ( kdyby tu psali, že nadauto vyrobilo tolik ítřícítek a tolik v týhle výbavě, štve mě to taky), jde o to, že by to stačilo trochu sesumírovat a víš, že já řvu za tyhle Pí ár věci až hooodně pozdě :-)
17. 12. 2014 21:26
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Guttalax
17. 12. 2014 19:48
Skoda zadne motory do aut nevyrabi
Kucí jsou šikovní.JEN TAK DÁL. :yes:
17. 12. 2014 11:44
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.