Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Čínská automobilka Geely nemá o Volvo zájem

Soukromá čínská automobilka Geely dementovala informace médií o jejím zájmu o švédskou automobilku Volvo Cars.
Zpět na článek
6. 2. 2009 22:30
Re: Není divu
S tou kunou je to dobrý :yes: , tady je další důkaz tvořivosti turbomotora [odkaz]
Avatar - Hammunasakra
6. 2. 2009 14:01
Re: Ono Volvo ...
... na tom opravdu dobře NEní! Budeme-li si tu "hrát se slovíčky" o jednom motoru ... to na tom moc NEzmění ...
Ostatně kolikpak se asi tak prodá ford focus/mondeo s tímto VOLVO motorem (2.5 T) a kolik "běžných" ... já nevím 1.6/2.0 HDi (TDCi)? Prostě tento JEDEN motor je "příjemný", ale v prodejích bude tvořit zcela "okrajovou" část (taková "třešnička"). TAKhle jsem to myslela. Motorová paleta Volvo je "NEdostatečná" - ať se vám to líbí či ne.
U volvo již DLOUHODOBĚ chybí investice a začíná to být "cítit" - "na povrchu" to zatím zvládají, ale například do těch pohonných jednotek by to chtělo VELKÉ investice, tam volvo nejenže nestačí na "prémiový" segment, ale občas ho do(PŘED)hání už i "konfekce" .. prostě TEĎ (no spíše před pár lety) by to chtělo VELKÉ investice ... ty ale nebyly a asi ani NEbudou - PROTO jsem napsala, že automobilka nakonec možná za 1 korunu švédskou bude prodána (pokud se kupec zaváže "investovat") - až TAK je to "zlé" ..
PS: KTERÝ volvo model/motor je VÁŠ "oblíbenec" (že vy se mnou tak "bojujete")? ;-)
neregistrovaný "yaroukh"
6. 2. 2009 13:36
Re: Ono Volvo ...
Tvůj názor na ten motor nic nemění na faktu, že to je motor od Volva.
Tolik tedy k tvrzení, že Volvo nemá žádné motory.
Avatar - Hammunasakra
6. 2. 2009 11:41
Re: Ono Volvo ...
Já tedy "blond", takže NEvím ..
Ale kdybyste napsal pětiváLEC (tedy jeden "motor"), tak to bych možná věděla ;-)
S tímhle motůrkem mám pár tisíc km zkušenost před pár lety ještě ve volvo a NEní špatný (ale ZCELA okrajový) - je mi líto Volvo MÁ problém s pohonnými jednotkami :no:
Pěkný den :-)
Avatar - Hammunasakra
6. 2. 2009 11:22
Re: Tančila myšička tančila, až se jí hlavička točila
:-) ta čínština bude "lepší" (věřte mi) - minimálně vaše děti vám budou "vděčné" ... ale jinak "pěkně" jste to, milý Falco, opravdu napsal" :yes: (s tou myšičkou třeba ,-)
PS: Vy "fanda" Rock Me Amadeus a Jeanny a .. atd., nebo jedné moc pěkné pohádky a "nepatrnou" změnou písmenka "matete"?
Pěkný den :-)
neregistrovaný "yaroukh"
6. 2. 2009 11:11
Re: Ono Volvo ...
Hádej, od koho jsou pětiválce ve Fordech!
neregistrovaný "yaroukh"
6. 2. 2009 11:09
Re: Tančila myšička tančila, až se jí hlavička točila
Když slíbí, že si ji odvezou, ať si tu EU klidně koupí.
neregistrovaný "yaroukh"
6. 2. 2009 11:09
Re: Předjezdci....
Vidím to stejně jako Ham, až mi z toho běhá mráz po zádech. Myslím si, že by Volvo bylo ve VAG jaksi navíc.
neregistrovaný "yaroukh"
6. 2. 2009 11:05
Re: Není divu
Evidentně nejsem sám, koho ani ve snu nenapadne studovat něčí profil jenom proto, že napsal hovadinu. A evidentně nás je víc, kdo v tom tu ironii nerozpoznali. (Netvrdím, že to ironicky míněno nebylo.)
Avatar - T613
6. 2. 2009 07:29
Re: Tančila myšička tančila, až se jí hlavička točila
Singapur není příliš demokratickým státem.
Avatar - Falco
6. 2. 2009 05:50
Re: Tančila myšička tančila, až se jí hlavička točila
Nu nejhorší je srážka s bubcem :-) Asi před 6000 lety Sumerové na území dnešního Iráku žil. Používat písmo jako jedni z prvních začali, literaturu, náboženství, kuchařky nebo vtipy nám zanechali a také do tajů vesmíru pronikli..

Dle Vaší logiky se tedy arabštinu raději učit začněte..

Číně přeju aby se totality zbavila a ve šlépějích Singapuru kráčela..
Avatar - Hammunasakra
6. 2. 2009 00:08
Ono Volvo ...
... "za hubičku" bude, neb s jeho "know-how" to takové "problematické" je ... třeba MOTORy vlastně nemá ŽÁDNÉ!
Podvozky NIKDY NEvynikalo (a nevím jak ty "větší, ale 30/40/50 je přeci focus a V60 je Kuga...). V REÁLU se toho tedy asi "moc" koupit nedá ...
Opravdu se BOJíM, až někoho napadne ta "myšeňka", že identická předokolka do "hranatoseriózna" se volvo bude jmenovat a její identické dvojče do "nekonvenčněsportovna" (to jsem OPSALA z materiálů OOOO :-) ) laděné AUDi - tak si na mně "vzpomeňte", až ty časy příjdou ;-)
Pěkný den
Avatar - Hammunasakra
5. 2. 2009 23:12
Re: Předjezdci....
To byl ode mne trochu "vtip", ale ono to NEní až TAK nereálné - ona "jakoprémie" audi (předokolka) s "jakoprémií" volvo (předokolka) by se k sobě "hodily" a platformy a motory by se pěkně "kombinovaly" a přespříští generace A6 a S80 by byly ZCELA IDENTICKÉ jen hrany v audi by "zakulacené" a u volvo "hranaté" by byly ... TO by se ušetřilo! Počkejte až to napadne nějakého "počítálka" ve wolfsburg!
PS: A nezapomneňte, že mi pak 1 Kč dlužíte ;-)
Avatar - Ham.
5. 2. 2009 23:08
Re: Předjezdci....
Se vším souhlasím i s tím, že by VW na tu akvizici měl chechtáky. Ale proč by si VW kupoval konkurenta Audi? To mi moc logicky nezní, snad jen proto aby jej zavřel a vymetl z trhu ale pak zase nesedí ta podpora vlády. Takže tu korunu klidně vsadím, že VW to nebude.
Avatar - Hammunasakra
5. 2. 2009 23:07
Re: nekupujte rýži.
Nu v číně VELMi vyspělí byli, když my tu "po stromech lezli", takže se spíše vše do starých časů "navrací" ;-)
A navíc jich JE (v jednom městě VíC než nás všech v celé české republice) - ti nám ještě "zatopí"
PS: Já "vědma" koukla do křišťálové koule mrkla a podávám inzerát: "Sháním učitele čínštiny" Zn.: Rychle
5. 2. 2009 23:03
nekupujte rýži.
No, tak je to tady. Konec časů jak je známe. Značka co před rokem pěstovala rejži dnes (ne)kupuje dlouholetou zaběhlou firmu. Co přijde zítra? Koupí čína evropskou unii? Otroctví na rejžovech polích? Mao modlím se k tobě....(smajlík pro strach)
Avatar - Hammunasakra
5. 2. 2009 22:59
Re: Předjezdci....
ANO - ford volvo před pár lety "zachránil", nainvestoval a .. prodělal - a ještě PRODĚLÁ (a na to volvo zachránit sám NEmá).
Vláda se samozřejmě bude pokoušet automobilce pomoci (CHYBA! :no: ) a volvo asi nějak "přežije", ale ... možná bude časem k prodeji za 1 korunu švédskou a VVVVolks WWWWWagen nás vwšechny překvwapí ;-) (vsadíme se? o korunu? :-) )
Avatar - Ham.
5. 2. 2009 22:20
Předjezdci....
Oblíbená taktika investorů je, že nastrčí předjezdce který projeví "vážný" zájem a pak cukne a podle potřeby se tato taktika opakuje třeba i několikrát až cena spadné na minimum a pak pravý zájemce firmu koupí za hubičku a někdy získá i další výhody od státu kde firma sídlí protože využije jisté národní hrdosti nenechat padnout národní značku protože politici všude na světě jsou jen politici takže i ti švédští, spekuluje se, že by stát mohl přihodit i nějaké věno v podobě investičních pobídek, daňových úlev atp. Takže si myslím, že pravý zájemce ještě čeká za oponou. Pro Ford dost blbá zpráva, buď si Volvo nechá a pak bude muset za něj platit dluhy nebo jej prodá a skoro nic za něj nedostane takže prašť jako uhoď. No prostě krize.
5. 2. 2009 21:48
Ešte pred rokom by to bral každý ako vtip.
A dnes je to realita.

Slávne Volvo je na ocot.
Avatar - Hammunasakra
5. 2. 2009 20:47
Re: Smutné ..
Tomuhle vtípku asi NErozumím, ale různé ekonomické zprávy si již DLOUHO dohromady dávám a TAK jak jsem napsala to vypadá (i když se to možná na první pohled NEzdá ...)
Už před pár lety Volvo (za 5 minut 12) prodej a následné investice od ford zachránily - možná je na tom dnes ještě "hůř" - to si myslím já :-)
neregistrovaný "507--"
5. 2. 2009 20:40
Re: Smutné ..
Pozeral si armagedon? >:D
Avatar - Hammunasakra
5. 2. 2009 20:33
Smutné ..
... pokud já vím, je na tom Volvo VELMi VELMi NEradostně a naprosto NUTNĚ potřebuje finanční injekci (OBROVSKOUouououou...)
PS: Jsem věru zvědava JAK to s Volvo (a Saab, když už jsem "v regionu") dopadne - opravdu to NEvypadá dobře (skoro ani nadějně) - možná to co píši až "moc" pesimisticky zní/vypadá, ale myslím že NEpletu se a opravdu to až "tragickyzlé" JE! ;-\
neregistrovaný "507--"
5. 2. 2009 20:26
Re: Není divu
>:D >:D
5. 2. 2009 20:23
Re: Není divu
Stačí se mu podívat do profilu. :-!
5. 2. 2009 20:16
Re: Není divu
A kdo to ma vedet, kdyz se ucastnil 4 diskusi a jeste ke vsemu dnesnich, ostatne stejne jako ty.Panacku...?
5. 2. 2009 19:49
Re: Není divu
Turbomotor je znám svoji vytříbenou ironií parodující koncern VW. Ty jsi zase znám svojí blbostí. :-!
5. 2. 2009 19:40
Re: Není divu
A co takhle si koupit mozek, o tom jsi někdy neuvažoval? Zjevně bys to potřeboval, aby inteligenci tvých příspěvku nepřebila i chcíplá kuna ;-)
5. 2. 2009 19:37
Re: Není divu
To je videt podle toho jak dobre se prodavaji Volva v Cine, lepe nez to tve Audi. ;-) Sock ... vorsprung durch VW technik >:D
neregistrovaný "turbomotor"
5. 2. 2009 19:01
Není divu
O tyhle technologicky zastaralé, podmotorované a nepohodlné plečky už nestojí ani číňani !