Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Buick Avenir Concept: Novodobý americký luxus

Buick to s přiblížením se Cadillacu asi myslí opravdu vážně. Koncept Avenir představuje studii luxusního sedanu velmi... nejisté budoucnosti.
Zpět na článek
Avatar - Pekelná Micinka
13. 1. 2015 15:55
Avenir
No... Tenhle styl zádě mi přijde trochu přežitý a celé mi to přípomíná údobí amerických konceptů z devadsátých let. Spíše vyzněním, než konkrétně. Já bych změnil záď do klasické, spíše naopak krabicoidní podoby, pak by to bylo za mě ok.
13. 1. 2015 17:11
Re: navrch fuj uvnitr huj
Jo, na ten jsem zapomel.
Avatar - Pekelná Micinka
13. 1. 2015 15:56
Re: Cascada
Tak už jen to, že to je o 3 roky později je velká chyba.
Avatar - Barrichello
13. 1. 2015 15:47
Re: navrch fuj uvnitr huj
La Crosse je spřízenný s Impalou, XTS, Insignií.

Skoro všechny auta u GM maj příbuzný model, vyjma Vette a Camara.

A pokud ti jde o to, co není jen předělanej Opel, tak to třeba není ani takový Enclave.
13. 1. 2015 15:30
navrch fuj uvnitr huj
Takhle nevyvazene auto jsem snad jeste nevidel. Zvenku tezkopadne, chaoticke, prekombinovane a zaroven to ma jeden z nejlepsich interieru, co jsem videl. Mozna ten stredovy panel je az moc nalezato, ale dneska se to tak nosi. Jinak vlastni modely Buick potrebuje jako sul. Zatim, az na LaCrosse preziva z toho, co v koncernu zbylo.
Avatar - Barrichello
13. 1. 2015 14:18
Cascada
v USA se příští rok začne proádvat kabrio Opel Cascada jako Buick. První kabrio Buick po 25 letech. No sem zvědav, jak ho amíci přijmou. Mohla by to být náhrada za ukočený kabriolety Chrysler 200 (sebring).
Avatar - Barrichello
13. 1. 2015 13:29
Re: Neurazí
Podle mě bylo zásadní chybou vůbec s těmi logy hýbat. Měla zůstat furt stejné, max spešl edice mohly být v jiné barvě (třeba místo chrom zlatá atd).
13. 1. 2015 12:55
Neurazí
Já v tom nevydím žádné křížení modelů jiných značek, ale souhlasím s tvrzením, že pokud by se tam vyměnilo logo za logo Opel, tak by to působilo stejně přirozeně. Nicméně když už jsem u toho loga, tak si dovolím jednu mimo téma. Když se dívám na pokusy redesignovat pompézní logotypy amerických automobilek do 21. století, je vidět, jak elegantně a chytře je řešena většina logotypů evpropských značek, které fungovaly stejně dobře na počátku 20. i 21. století, na rozdíl právě od například loga tohoto Buicu, který díky logu musí působit pro automobilového laika spíše, jako velice kreativní pokus s čínskými kořeny, než tradiční americká značka.
Avatar - Bubáq
13. 1. 2015 12:34
Re: úkol zněl jasně
"Odborníci" vždy začnou svou "úvahu" tím, čemu se nový model podobá :-O .
Mě se tahle studie tak líbí, že bych se nejraději přesunul za Velkou louži, abych měl šanci v takovémto (budoucím) Buicku jezdit... I když "pomačkaný" design opravdu nemusím, u tohoto VOZU mi přijde plastický povrch nanejvýš logický a vkusný. Rovněž interiér vypadá přesně podle mých preferencí (GM/Opel/Vauxhall si zaslouží pochvalu za správné umístění displejů infotaimentu u svých modelů); i když to asi nevyjde, přál bych si, aby ze studie do sériové výroby byl převzat koncept zadních sedadel... Vskutku příjemný koncept!
Avatar - Hammunasakra
13. 1. 2015 12:16
Re: úkol zněl jasně
Což by mohlo bejt docela služný auto žejo >:-[]
13. 1. 2015 12:12
Re: úkol zněl jasně
Já taky nechápu ty lidi, každý sedan, který má červenou barvu resp. masku, jež se lomí veprostřed je hned kopií Mazdy 6.
Avatar - Barrichello
13. 1. 2015 11:48
Re: úkol zněl jasně
Tak, tuhle masku, resp. tento styl používal Buick už v dobách, kdy u Mazdy tahali pomyslného kačera po dvorku >:D
13. 1. 2015 11:42
Re: úkol zněl jasně
Mazda6 asi stěží, navíc tenhle design používá Buick delší dobu, jsou tam ale patrné prvky Oplu, světla, lehký chromový úsměv, ale to je dáno spoluprácí. Takhle má vypadat auto, lepší než divný japonský design, snad by ho mohli prodávat i jako Opel.
13. 1. 2015 11:23
Re: úkol zněl jasně
ač nerad,musím souhlasit...až na malý detail,místo Fiskeru mi to připomíná Insigniu.ovšem fotky jsou často zavádějící,není nad reální dojem.
Avatar - Barrichello
13. 1. 2015 10:49
Re: úkol zněl jasně
Kde v tom proboha vidíš Mazdu? >:D
Avatar - aproximus
13. 1. 2015 10:46
úkol zněl jasně
vytvořit křížence mazdy 6 a fiskeru karma >:D
Avatar - Barrichello
13. 1. 2015 10:28
Re: Návrat mezi elitu?
Má tam skvělé renomé, velmi dobře se tam prodávají i chevrolety. Akorát čísla Cadillacu nejsou tak ohromující no. Ale špatnou pověst nemá co sem četl, jen ho spíš volí prý kreativní lidé a právníci a zatímco šfové velkých firem a vysocí státní úředníci volí německou D3
Avatar - 3_diamanty
13. 1. 2015 10:20
Re: Návrat mezi elitu?
ja som prekvapeny ako vyborne sa buick v cine predava..... nesktutocne cisla, klobuk dole :yes:
Avatar - Barrichello
13. 1. 2015 10:18
Návrat mezi elitu?
Tak přesně tkavý vůz by buick potřeobval jak sůl, jak v USA, tak hlavně v Číně by mohl zákazníky hodně zaujmout. Tak se necháme překvapit, třeba se něco podobného dostane i do sériové výroby. Buick by si zasloužil oprášit zašlou štávu.
Avatar - Uživatel_5340709
13. 1. 2015 09:59
Nemůžu si pomoci,
tomuhle chybí už jen (|) na kapotě.