Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda Superb 2015: Tohle je zatím nejvěrohodnější ilustrace

Již pouhé týdny nás dělí od představení třetí novodobé generace Škody Superb. V České republice je tento vůz s napětím očekáván, i proto se objevují různé ilustrace možného vzhledu. Tahle je zatím nejlepší.
Zpět na článek
15. 4. 2015 07:38
Superb III combi
Ahoj, je to nádherné auto, ale abych pravdu řekl tak se mi mnohem víc líbí verze Combi viz:

https://www.youtube.com/watch?…
18. 1. 2015 19:03
Re: Superb III
nemůžu nic jiného než souhlasit jako třeba bmw ten už několik desetiletí vypadá stejně
18. 1. 2015 13:51
Re: hlavně !
Jenže uchycení na dveřích já beru jako klasické, protože tu podle mne bylo dříve , než uchycení zrcátek v rohu bočního skla.
Jinak je to samozřejmě věc vkusu každého, která varianta se mu líbí.
18. 1. 2015 08:17
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Guttalax
17. 1. 2015 19:16
Re: Bieda
Já ty tvoje hemzy nečtu. Jen kritizuješ redaktory, posíláš lidi na psychošku,nebo doporučuješ braní tabletek.Sy jen střapilata,varyot,nyt a cymbal. Víc na tebe nemíním reagovat. :-!
Avatar - Ja Prvni 123
17. 1. 2015 18:57
Re: Bieda
to je fakt.
Věčná škoda, že každé nové auto musí být primárně levnějšá na výrobu - nikoliv lepším autem.

Takže pokud Superba - tak honem rychle poslední jezevčíky.
Novej bude hezčí - to asi jo.
Jezevčím bude déle aa lépe sloužit.

Věčná škoda.
Avatar - Ja Prvni 123
17. 1. 2015 18:52
Re: Superb III
To je důležitý, že jseš spokojenej.
Fakt to nemyslím špatně.
Že je hrbatej bych mu odpustil - fakt se to může někomu líbit.
Jezdil jsem firemním - a trpěl jsem, jak z něj špatně vidím ven - ale možná je to prostě daný tím, jak jsem velkej a jak mám sedadlo.. a Ty z něj vidíš dobře.
17. 1. 2015 15:10
Re: Mimo téma dotaz na 1,6 MPI 81 kw
s tím co píšeš souhlasím...
jen pro pořádek - v Octavii III není "řetěz"
od KT22/2015 bude u všech škodovek už nová verze TSI
Avatar - Jenik3
17. 1. 2015 12:17
pěkný počin
nákresu :yes:
Nedá mi to, abych nepoložil kacířskou otázku. Jaký je rozdíl mezi Passatem a novým Superbem?
Avatar - vabis
17. 1. 2015 11:19
Re: Bieda
jj Supík je sympatický vůz :yes:
17. 1. 2015 10:26
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Guttalax
17. 1. 2015 10:21
Re: Bieda
Meleš to pořád dokola-jak cvičená opička. ;-\
17. 1. 2015 09:59
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Guttalax
17. 1. 2015 09:25
Re: Bieda
Nikdo se tě na nic neptal Gegoši :-O
17. 1. 2015 08:46
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
17. 1. 2015 08:38
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - rokyta.p
16. 1. 2015 22:45
Re: Bieda
V poho, si zvykneš, on je takový zdejší kolorit >:D podržtaška panoptického souseda z Nošovic 8-s Avatar jsem si dal na základě jeho chování a vlastností jeho výrobků. Šmejdy totiž nepodporujem a nenecháme se jimi zastrašit :-! Takovým lidem se můžeš smát, pak už mávneš rukou a necháš je svému osudu opuštěné na propadlišti dějin. :-| Tak hezký víkend pane ;-)
16. 1. 2015 22:26
Re: Bieda
Dík. :-) Mimochodem.. pěknej obrázek s tím znakem hyundai ;-)
Avatar - rokyta.p
16. 1. 2015 22:19
Re: Bieda
ty máš problém gilgite, a nemotnuj se bezdůvodně do ostatních čtenářů jo, Fabianek na rozdíl od tebe nic nedělal
16. 1. 2015 17:00
Re: Bieda
Doporučuji si něco o "moderně" přečíst, než s tím tady začneš šermovat. ;-)
Avatar - leone
16. 1. 2015 15:41
Re: hlavně !
myslím,...uchycení ve dveřích,..( to bych mimochodem ještě pochopil ), ale hlavně ty "trojúhelníčky" a jinak jim podobné tvary co vzniknou v předních oknech !!!!!!!,...takhle to měly staré škodovky, ještě by je mohli udělat vyklápěcí :-O , nový Passat vypadá slušně, velmi slušně, ale tímto to naprosto zazdili,..NEVÍM komu se toto může líbit,.... :-| , tento nešvar se pochopitelně rozmáhá, má to spousta aut, ...např. nové Mondeo, ---škoda slov,za mne :no: :no:
Avatar - nalimer
16. 1. 2015 15:22
Re: Najlepšia ilustrácia?
presne tak.
predné hmlovky a zadné dvere sú tu správne spravené.
16. 1. 2015 15:20
Re: Bieda
Zial o ziadnej skode sa neda hovorit ako o zastupcovi designovej moderny. Aspon v mojich ociach. Faktom je, ze tie auta vyzeraju aj po case celkom OK. Vid Fabia 1. Hlavne ked sa postavi vedla sucastnych modelov skody. Mimo Fabie 2 a oblym svetlometom, ktore poznamenali vsetky vtedajsie modely sa design velmi nezmenil. A preto vravim, ze je to nuda a nic nove co by malo nadchnut. Druhy fakt je, ze ked clovek chce tak za skutocne nemale peniaze sa skoro kazda nudna skodovka da upravit na peknu skodovku. Ktore auto ale nie? Je to len otazka penazi. Pri pohlade na tuto najnovsiu ilustraciu vidim velku Octaviu, ktora ma mierne strihnute predne svetlomety. To je vseko.
16. 1. 2015 15:13
Re: Bieda
Když mam problém...Řešim to jinak.. a né ještě tady >:D
16. 1. 2015 15:07
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
16. 1. 2015 14:59
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
16. 1. 2015 14:59
Re: Bieda
To vim že je slovák.. Neboj.. Ale jak jsi psal... Co jiného od Škody čekat.. To je nic moc jako >:D Pan Kabaň nenavrhuje Škodovky od samého začátku.. To snad ale víš ;-) a neřikej mi ani ve srandě že každý model od Škody je pro Tebe nuda ;-)
16. 1. 2015 14:48
Re: Bieda
Si na smiech Fabianek. >:D >:D
Co ti tvoja prerastena hrdost brani vo videni reality? Pozor na srdce ked sa dozvies, ze sefdesigner Skody je slovak. Vyjadrujem len nazor na jeho pracu :no:
16. 1. 2015 14:46
Re: světla jak z Leona
nic, na případný dotaz by mi mohl odpovědět stejně jenom koncernový šéfdesignér Silva, tedy proč to Kabaňovi povolil?
16. 1. 2015 14:44
Re: Superb III
Neříkam že je špatnej... Ale prostě. Každýmu se líbí něco jiného.. Já raději Oktávku kombi.. I když věřím že oproti Oktávce II bude mít vzádu u sedaček daleko víc místa ;-)
16. 1. 2015 14:35
Re: Podoba? Čistě náhodná
To jsem tak slepej nebo co >:D Kde tam vidíš tu podobu prosimtě??? >:D
16. 1. 2015 14:34
Re: Bieda
Prej.. Co jiného od Škodovky čekat.. Tak se nes... do Škodovek a vymsli nějakou slovenskou automobilku at máte taky ;-) .. To už bude opravdu nuda ;-)
16. 1. 2015 13:33
Bieda
sterilna nuda. Co ine od Skodovky cakat. :no:
Avatar - autak
16. 1. 2015 13:25
Re: hlavně !
Myslím, že leone myslí tou klasikou uchycení jako je třeba u Passatu B6. Za novou módu považuje právě uchycení jako má právě vaše uvedená ŠKODA. Vycházím z toho, že tato móda se po letech vrací zpět na spoustu aut různých automobilek. Samozřejmě pro upřesnění by se hodilo vyjádření autora leone. ;-)
16. 1. 2015 13:12
Re: Podoba? Čistě náhodná
No vlastně obojí :-)
16. 1. 2015 12:49
S3
Představení je 5.února, budu tam mít někoho kdo už viděl i combi, podle názoru je zajímavější liftback( sportovnější design) jedná se hlavně o prodej( dnes je prodejnější combi), fotky snad budou. Záleží co Škoda dovolí, v prosinci už oba vozy na živo(liftback/combi) vidělo x dealerů z Evropy, výroba začne 9.března 2015, combi později, ale představení combi rozhodně nebude na podzim,ale o hodně dříve!!!! Možná i Ženeva, nebo Čína zatím nic nevím. Nic není oficiální.
16. 1. 2015 12:41
Re: hlavně !
Passat B8 je právě ten návrat ke klasice po němž tu volá "leone" viz. [odkaz] a [odkaz]
Avatar - Ozzman
16. 1. 2015 07:27
Re: Mimo téma dotaz na 1,6 MPI 81 kw
Ano, EU5 byla už v OII/Jettě/Golfu..... Taky tyhle vozy hrdě nosily zelenou ekoplaketu >:D
Avatar - Ozzman
16. 1. 2015 07:25
Re: Mimo téma dotaz na 1,6 MPI 81 kw
Věř, že to TSI je lepší z hlediska spotřeby určitě. A určitě nenajede stovky tisíc, kde by se eventuálně mohl projevit problém TSI :-)

Já už to zde psal mockrát, srovnával jsem 75Kw MPI vs 77kw TSI, kdy ve všech režimech si TSI veme o litr méně a není nutnost vytáčet motor. Neřikám, že to MPI je vyloženej lenoch ( prý před poslední přiškrcením ale jezdil lépe, třeba prý v O1. 74kw), ale je potřeba ho držet pod plynem. Ano, taky sem s tim jel přes 200km/h, jenže to žere i trávu kolem cesty >:-[]

A to ti říkám jako člověk, který TSI díky jejich problémum rád nemá.... postavit vedle mne dve dejme tomu třeba Oktávky, jednu TSI a druhou MPI, tak jdu do TSI ( v případě, že zavřu obě oči před tim blbym řetězem).

Jestli tě tento motor zajímá, tak mrkni na Seat Exeo, kam se dával s šestikvaltem ;-)
Avatar - Jaros71
16. 1. 2015 00:45
Re: ...
Tedy mě se starý úzký a dlouhý jezevčíkový Superb nelíbil vůbec.
Ani kombík to nezachránil..
Toto snad bude mít lepší proporce..a design bude výrazně modernější.
Uvidíme naživo ! ;-)
Avatar - Jaros71
16. 1. 2015 00:43
Re: Nekonecne a jeste nekonecnejsi
To je fakt..na Forda je i VW krátký.. :-)
16. 1. 2015 00:11
Re: Mimo téma dotaz na 1,6 MPI 81 kw
EU5 se prodavala 75kW verze do octavii druhe generace (tour i normalni).
16. 1. 2015 00:09
Re: Mimo téma dotaz na 1,6 MPI 81 kw
Melo by to byt stare MPI a montuje se i do rapidu.
Avatar - AUDIRS6
15. 1. 2015 23:05
Re: Mimo téma dotaz na 1,6 MPI 81 kw
ahaaaa :-) diky - mal som v tom malinky minihokej >:D
15. 1. 2015 22:50
Re: Mimo téma dotaz na 1,6 MPI 81 kw
9/ 2014 je pro nově homologovaná auta. Pro nově vyrobená auta je až 9/ 2015. A navíc mám takový pocit, že to berou podle registrace - tedy neregistrovaná skladovka ti nepomůže. Ale na to bych se musel podívat.
15. 1. 2015 22:44
Re: Mimo téma dotaz na 1,6 MPI 81 kw
VW má 81 kW 1,6 v současné generaci motorů, EA211. V Rusku staví motorárnu, která bude tenhle motor dělat. Měli by ho nabízet v Brazílii a Číně. Je možné, že jde o tenhle motor. Dělají i atmosférickou 1,4 EA211.
15. 1. 2015 22:35
Re: Mimo téma dotaz na 1,6 MPI 81 kw
No, my na tom tady nejsme o nic lépe. Rusům padá rubl kvůli sankcím, ukrajincům kvůli válce...a my si vystáčíme se Singerem a intervencemi ČNB..ale koruna nám vůči euru padá skoro stejně jak ten rubl....:-D >:D >:D
Avatar - AUDIRS6
15. 1. 2015 22:33
Re: Mimo téma dotaz na 1,6 MPI 81 kw
Mozno by sa to dalo riesit nasledovne:
V EU plati EU6 od IX / 2014..? ci tak ?
Chod na Ukrajinu, kup tam nejaku skladovku vyrobenu do toho datumu, kym bola zavedena EU6, a vdaka tomu, ze bola vyrobena v case platnosti EU5, tak by bola legalna aj na prihlasenie v EU :-) Pri aktualne brutalne nizkom kurze tamojsej Hrivne by ti vysla mozno aj za super cenu !
Ku vcerajsku platil kurz za 1 € cca 18,86 Hrivne >:D , pred rokom to bolo okolo 10,50 !!!
Len nepoznam presne tamojsiu legislativu aj ked tam casto jazdim. Musel by som to nastudovat. Len viem, ze Ukrajinci podobne ako Rusi - ti co maju love, tak teraz sa snazili kupovat, lebo sa boja, ze ked im ich mena spadne este viac, ze sa im auta znova strasne zdrazia...
15. 1. 2015 22:17
Re: Mimo téma dotaz na 1,6 MPI 81 kw
Což je škoda...ty jejich eurolimity...stačilo mi co jsem četl o euro 6 v tomhle světu motorů u dieselových motorů. Ten brusel ty nafty fakt pošle totálně do sraček. Auto má sloužit mě a ne aby kvůli nějakým emisim mi nenastartovalo, protože tam nebude močovina.

To je fakt na palici.

Ale jinak moc děkuji za odpověď. no ale na LPG by teda byl dobrej ten motor. škoda, že to sem nedávají, podle mě by se prodával. třeba pro mýho tátu by to byl ideální motor, jezdí do práce 12 km a odpoledne zpátky a o víkendu 35 km na chatu, pro něj je TSI škoda...
Avatar - AUDIRS6
15. 1. 2015 22:05
Re: Mimo téma dotaz na 1,6 MPI 81 kw
Ano, je to nastupca 1,6 74 kw, plni ale len EU 4, ktora tam ale staci ... ;-)
Nedavno bol prerobeny na EU5, ktora tam myslim od tohoto roku zacina platit.
Ako vies, u nas sa musia predavat motory, ktore splnaju nase normy, a kedze bolo jasne, ze tento by mal s EU6 neskutocne problemy, tak sa ani ako EU5 nepredaval a to asi aj preto, ze na EU5 bol upraveny az nedavno.
Avatar - Ozzman
15. 1. 2015 21:57
Re: Mimo téma dotaz na 1,6 MPI 81 kw
Neplnil Euro 6 a už tak v posledních koncernových modelech byl díky eurolimitům dost omezen. Navíc ho 1.2TSI ve většině jízdních režimech překoná.... možná akorát v prudké akceleraci s šikovným řidičem to MPI jede dobře.... ale žere.

Myslím, že tento motor by měl být vylepšená VW klasika o které píšeš. Třeba to někdo ještě upřesní.
15. 1. 2015 21:39
Re: Superb III
No, mě se roomster taky nelíbil...až do faceliftu, pak se mi nějak zalíbil, pak jsem si ho šel prohlídnout, tak se mi zalíbilo jak má uspořádaný ten interier a hlavně ten prostor vzadu a jak je z něj krásně vidět a sedím výš než v octavii...až jsem si ho koupil. :-) a musím říct, že co do jízdních vlastností, tak oproti fabii II je to teda jiná liga a v zatáčkách sedí lépe jak OI, kterou jsem měl předtím.
15. 1. 2015 21:36
Mimo téma dotaz na 1,6 MPI 81 kw
Mám dotaz a omlouvám se, že to cpu sem. Koukal jsem na nabídku VW a škody pro ruský trh.

Co to je prosím za motor 1,6 MPI 81 kw 155 Nm krouťák.

Víte o tom motoru něco? Z čeho vychází je to staré dobré 1,6 MPI, která se dělala od roku 97 + do octavie II ve verzi 75 kw?
A proč se nenabízí i tady u nás?

Díky moc za odpovědi
Avatar - _Karel_
15. 1. 2015 21:04
Re: Podoba? Čistě náhodná
Možná myslel pozadí, které je stejné ;-)
15. 1. 2015 20:16
Re: Podoba? Čistě náhodná
Kde máš tu podobu?? Ale jo.. Asi máš pravdu... Superb má taky dvě hlavní světla...mlhovky..nárazník..masku...kapo… atd atd >:D
15. 1. 2015 20:13
Superb III
Škodovka mě vzhledem svých aut nikdy nezklamala, tedy až na Rommstera >:D Věřím že Superb bude zas povedený auto a nebude se muset stydět před konkurencí.. Hyundai i 40 bude oproti Superbu tááááááákhle malá ;-) A jestli bude podobný Oktávce tak mi to vůbec vadit nebude... Od jisté doby jsou si auta i ostatních značek hodně podobná.. Asi není už co vymýšlet.
15. 1. 2015 20:04
Re: A TOHLE TO JE ZAS NEJVĚROHODNĚJŠÍ BLAMÁŽ !!
jj [odkaz]
soudruzi a soudružky a dejte si pozor abyste nedostali v kvasinách do držky >:D >:D
15. 1. 2015 19:33
Re: ...
Je to takove volake cudne. OIII je rozsireny Rapid a tohle zatim vypada na natazenou OIII. Je to takove nejake lowcostove vyhlizejici. Superb se dnes uz pohledem odlisoval, vypadal luxusneji nez zbytek produkce Skody. Zepredu Superb vypadal vice nez dobre, ty svetla byla hodne povedena. Tenhle render na me zatim pusobi hure jak treba I40, Mondeo o Insignii ani nemluve.
15. 1. 2015 19:20
...
Toto sa naozaj niekomu paci? 8-s
Aktualny Superb v kombiku sa mi teda paci 100x viac...
Samozrejme, skoda porovnavat so 6tkou, Insigniou, Mondeom, D3 ani nehovorim... Aj ten Passat mi pride ako vyrazne krajsie auto, a to uz je co povedat.
Nova Octavia, Fabia ok, ale toto.. :no: :no: :no:
Avatar - autak
15. 1. 2015 19:03
Re: hlavně !
Golf 5 a 6 má zrcátka v pořádku, já osobně mám na mysli způsob uchyceni: Passat B8,Mazda 6 a jiné další vozy. Jinak je to asi móda, která časem odejde. Patrné je to z konceptů VW,Audi Prologue a první auto s tímto způsobem uchycení(návaznost chromu kolem oken na zrcátka) bude nové BMW 7 pokud tedy nepočítám Teslu S. :-)
15. 1. 2015 18:49
Nekonecne a jeste nekonecnejsi
U VW je to vazne nekonecne. Predstaveni skic, 2 mesice nic, predstaveni skoro realneho auta, 2 mesice nic, (ted v pripade Fabie prijdou dalsi 2 mesice fotek zrcatka, blinkru, drzaku na flasku), predstaveni skutecneho auta, 2 mesice nic, auto konecne na showroomu, objednani, 3 mesice nic ... A mozna je to doma.
Kdyz to jeste natahnou, vlastne muzou zacit predstavovat facelift jeste nez se da auto koupit :-)
Ale OK, Mondeo zatim vede!
15. 1. 2015 18:44
Re: hlavně !
Nevim uplne presne, co mate na mysli, ale toto uchyceni a tvar zrcatek neni vubec nahodny - VW s timto resenim prisel u Golfu 6, ze pry je to tissi a zrcatka se mene spini. A sranda je, ze to tak skutecne je a funguje to - vyzkouseno Golf 5 vs Golf 6 gen.
A tak se toho nejspis stale drzi...
Avatar - autak
15. 1. 2015 17:50
Re: hlavně !
Naprostý souhlas s tím uchycením zrcátek. Je to sice hloupý detail, ale i pro mě je to detail na, který jsem si nezvykl a asi nikdy nezvyknu.
Avatar - praděda7
15. 1. 2015 17:49
Hezké
Škoda jen, že tam už nebude V6ka, která dělala ze Superba SUPERBA.
Avatar - Covenant
15. 1. 2015 16:30
Odhalení už 5.února
Na autoforu někdo psal v přízpěvku, že má být odhalena a k vidění už 5.února v Mladé Boleslavi ;-)
Avatar - AUDIRS6
15. 1. 2015 16:13
Re: Najlepšia ilustrácia?
joooo, tvojej verim viac. ;-) :yes:
Avatar - leone
15. 1. 2015 15:58
hlavně !
.. jest-li je někde lepší verze neřeším, byť jsem už ji také viděl,...mě se líbí, ....hlavně, teda alespoň doufám, že to bude mít klasické uchycení zrcátek,.... té nové "módě" jsem fakt nepřišel nachuť a NIKDY nepřijdu >:-[]
15. 1. 2015 15:40
Podoba? Čistě náhodná
[odkaz]

já si říkal, že už jsem to někde viděl :-)
Avatar - iudex
15. 1. 2015 15:37
Najlepšia ilustrácia?
Už som to sem raz dával, ale rendery z autoexpressu považujem za lepšie, ako tento v článku: [odkaz]
Avatar - _Karel_
15. 1. 2015 15:36
SUP
Teda možná je věrohodná, ale naprosto mizerná. To jsou k vidění lepší.
Avatar - 3_diamanty
15. 1. 2015 15:35
presne svetla
mi pripominaju leon.... uvidime v praxi nakolko v reale mu budu podobne.... je dost mozne ze nakoniec ta podobnost nebude az taka napadna..... radsej si pockam na realne zabery skutocneho auta....
15. 1. 2015 15:16
Re: načasování
Prý tentokrát ne, jak zde píší, konečně.
15. 1. 2015 15:05
načasování
to už je pomalu čas na exkluzivní snímek kola, zrcátka, rohu světlometu... :-)