Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda Fabia Art Car je unikátním dílem portugalského umělce

Novou Škodu Fabia pořídíte ve více než stovce barevných kombinací. Exemplář s názvem „Art Car“ je však celosvětovým unikátem.
Zpět na článek
Avatar - CHerokee
16. 1. 2015 16:14
Pojízdný cirkus
Docela příšné za mě. :-)
Avatar - Well-being
16. 1. 2015 16:29
Žijeme v zajímavé době.
Co všechno se považuje za umění ... ;-)
16. 1. 2015 14:56
birokraticky problem..
ako sa taketo nieco zapise to technicaku?
Avatar - rokyta.p
16. 1. 2015 23:29
Re: birokraticky problem..
před lety byla na internetu áčková vectra, jejíž fóliové polepy měli strukturu dřeva. V techničáku bylo napsané něco + "motiv dřevo". Nemusí být tedy jen barva, ale třeba "safari motiv" atd. Nehledě k tomu že jsou barvy které mění odstín dle úhlů pohledu či teploty okolí atd. Ale vzhledově fobrý. Fabii III obecně sluší i divočejší barvy, Monte Carla atd.
16. 1. 2015 18:33
směšné...
účel to splnilo, škoda v titulku...a další z desítek článků o velikém zatočeném...asi víte :-)
16. 1. 2015 23:25
Re: Žijeme v zajímavé době.
Sorry, ale ti skodovacky PR umastenci stale nepochopili, ze z ho..a bic neupleties!
Avatar - Jáchym
16. 1. 2015 17:32
Re: birokraticky problem..
jo, to máte sice pravdu, ale teď mi řekněte, co převládá tady >:D
Avatar - Honza Mička
16. 1. 2015 15:16
Re: birokraticky problem..
Dobrý den,

ptal jsem se kolegy Petra Slováčka a říkal, že se jako základ dává barva, která na karoserii převládá. Zpravidla barva střechy, ale u Fabie, která má třeba bílou střechu a zbytek auta například modrý, by to tak pochopitelně nebylo. Do poznámky by se pak měly napsat všechny další barvy, které jsou na karoserii použity
;-)
16. 1. 2015 15:07
Re: birokraticky problem..
Barva podle střechy >:D
Avatar - white label
17. 1. 2015 00:41
Re: Pojízdný cirkus
Chtěl si asi naspat "přísné", ale zřejmě si zrovna přišel od zubaře. >:-[]
Avatar - white label
17. 1. 2015 00:46
Ne každý unikát musí být uměním
Na tomto příkladu je vidět, že i dílo umělcovo může být pouze dílem unikátním (byť "celosvětovým"), nikoli uměleckým, viz i odpovídající forma nadpisu k článku. ;-)
Avatar - pumpkin
16. 1. 2015 18:47
Bral by som :)
Páčia sa mi takéto farebné úlety, vyzerá to dobre, udrie do očí a je to samozrejme unikát. :yes:
U nás takto pomaľoval Daniel Bidelnica Kiu Soul keď to bola novinka. Po autosalóne ju niekoľko rokov mal Hotel Crowne Plaza, ktovie ako skončila. Lak to malo dosť amatérsky spravený.
[odkaz]
[odkaz]