Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Auto Tip 03/2015: Audi A6 vs. BMW 5 vs. Mercedes-Benz E

V pondělí vychází nové číslo Auto Tipu. Co v něm najdete?
Zpět na článek
24. 1. 2015 10:19
celkom sa teším
na test A6 vs 5er vs E..víťaza si dopredu nedovolím odhadnúť..keby sme sa bavili pár rokov dozadu asi by som povedal BMW. Tu a teraz by som to ale videl na 3.miesto pre E a tesný súboj o prvé miesto medzi A6 a 5er. Je totiž doba kedy sa A6 velmi vyšvihla. Má skvelé 3.0TDI, automat, podvozok aj riadenie. To čo bolo kedysi doménou BMW dokáže dnes aj Audi...no som zvedavý.. :-)
Rozbalit vlákno
6
24. 1. 2015 11:47
Re: celkom sa teším
jo diky za odkaz.. :-) popravde ma to s tým Audi moc neprekvapilo, čakal som to..ale jedna vec ma zarazila keď som pozeral tie tabulky..pri zrýchlení 0-100 km/h je u BMW údaj 6,2s čo je v poho kedže to mám odskúšané..akurát sa mi nezdá tých 5,3s u Audi..takýto čas sme skúsili a dosiahli na BiTDi nie na 272ps verzii..neviem či to je len preklep ale dosť by ma zaujímalo odkial sa ten údaj vzal...

inak dosť rád by som v tom teste videl aj XF 3.0d alebo napr. Infiniti Q70 30d..snad sa raz dočkám.. :-)
24. 1. 2015 13:13
Re: celkom sa teším
Jsou to naměřené hodnoty a je jasné, že je to dané čtyřkolkou u A6, ve vyšších rychlostech už A6 nijak neodjíždí a odstup zůstává stejný. V pružném zrychlení jsou také nastejno. Jenom MB nestíhá.
24. 1. 2015 23:42
Re: celkom sa teším
V CR moze byt poradie ine, rozhoduje napriklad lokalna cena.
Avatar - AUDIRS6
24. 1. 2015 11:18
Re: celkom sa teším
uz ma fakt S€R€T€ !!!!!!!! neidu mi poriadne dat odkazy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar - AUDIRS6
24. 1. 2015 11:47
Re: celkom sa teším
stačí takto? :
[odkaz]
:-) :-) :-) :-)
Avatar - The Spešl Uan
24. 1. 2015 17:26
ATip nekupuji, ale...
tentokrát zřejmě udělám výjimku. To číslo je nabité skrz naskrz! Jinak určitě fandím Éčku, i když je mi tak nějak jasné, že to nedopadne... V audiánském Autotipu to je celkem jasná záležitost: 1.Audi A6, 2. BMW 5, 3. M-Benz E Klasse.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Volvomatej
24. 1. 2015 23:23
Re: ATip nekupuji, ale...
Auto tip mi nepřijde audianskej, ale spíš bavorskej. Jinak se těším. Hlavně na test čtyřkolek.