Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Novinky

Zpět na článek

Škoda Superb III se začala odhalovat, máme první detaily

259 komentářů

pargi
Ještě ani neskočila masáž o fabii ;-\
pedro26
Tak trochu (dost) mi to světlo připomíná lampu ze současnýho Seatu Leon. Nebýt jinýho tvaru LED, tak je to skoro ono. A to úplně nevím, jestli je dobře.
Avatar - Anonym
Anonym
>😁 >😁 >😁

Druhý článek ze 100 dílné série o Superbu, to chce klid a pevné nervy >😁
Avatar - Emel
Emel
Tahle fotka mě dostala😒br /> [odkaz]

Než mi došlo, že to je pohled shora a ne z boku...
Avatar - volvo s60
volvo s60
Opět to bude jen pozlátko, hromada plechu , kupa tvrdých černých plastů a výprodejové technologie z VW!!!
Postreh
najkrajsie, najlepsie, najprogresivnejsie, najuspornejsie, najvacsie, jednoducho bezkonkurencne...
BMW, Audi,Mercedes traste sa.... 😉
XTad
Tomu nerozumis! To je kubismus. Spanelaci vykradli um nasich architektu a pan Kaban si akorat bere zpet to, co nam, cechoslovakum, nalezi.
pogo26
Možná by mohl přijít s něčím vlastním. Kubismus přece jenom vznikl ve své době a reagoval na tehdejší dobu. Po 100 letech bych už v tom nějakou revoluci nehledal. A pokud jde o ty španěláky, tak ty bych z vykrádání neobviňoval. Stejně jako Francouze (Patrick Le Quément a přelom milénia v Renaultu). Přece jenom má kubismus kořeny právě ve Španělsku a Francii.
Avatar - Emel
Emel
Jako Zeman... bez ohledu na auto. Jinak vůle jezdit českým autem je mi naopak u prezidenta sympatická.
michalpneu
ty bláho, tak já fakt viděl v té boleslavi nezamaskovanýho. nevěřil jsem, že ty světla vzadu, tak pěkně půjdou do boku, ale fakt, že jo.

No vypadá fakt moc pěkně. Vypadá to velmi dobře.
4bytelnýkola
jedém >😁

ps: ty světla nevypadají zle
sput23
zajimave je ze v Čr se odhaluje kousek po kousku a na německém Autobild.de je již cela přední část odhalena i profil vozu viz odkaz nahore 😉
Avatar - twistedTSD
twistedTSD
Odmyslíme-li tradiční provokace, musím s ním souhlasit. Už nyní se diskuse hemží tradičně zamindrákovanými příspěvky.
Avatar - cerrbion
cerrbion
já se těším na detailní záběr ventilku zadního kola !
Gilgit
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Arese
Už z dosud publikovaných snímků a fotek je naprosto jasné, že Superb bude automobilová bomba a designový skvost. Pár antiškodováckých fanatiků, kteří na takovéto auto pravděpodobně nikdy nebudou mít, tady sice opět prská své žlučovité sliny a trapně se nový Superb snaží zesměšnit, ale škodovácká karavana táhne dál. Rok od roku zvyšuje výrobu a v poslední době má takový nářez novinek, o kterém se ostatním neprémiovým evropským značkám může jen zdát. Nejsmutnější je ale to, jak se někteří čecháčci přímo vyžívají v tom, když mohou alespoň tady na webu kálet do vlastního hnízda, to je taková česká sadomasochistická specialita ;-\ :-! Čím dál větší úspěchy škodovky prostě některým jedincům hróózně vadí, přesně jako v tom příběhu u chcíplé sousedovic koze >😁
IPace
prave se svet zastavil >😁
Petr80
Chceme vidět deštník! Chceme vidět deštník! Chceme vidět deštník!
Avatar - Anonym
Anonym
>😒] >😒] >😒]
Avatar - puki.malu
puki.malu
JJ jistě bude to bomba ale pouze v druhé lize! První ligu v Koncernu představuje Passat! >😒] Ale pořádně si prohlédni ty kdo a kde Škodovky kupuje, jj jenom ti co na víc nemají! Pokud ano tak rozhodně netouží po žádné Škodovce! >😒]
Avatar - praděda7
praděda7
Co dělalo Superb Superbem byla V6ka. Teď to bude už jen taková Octavia Super... ;-\
Avatar - rohYpnol
rohYpnol
víš kdo kupuje bavoráky a audiny? Taky jen ti, co na víc nemají :-!
Petrko
To je nový Superb. Značky o kterých píšeš už dávno zničila minulá verze. Teď si to rozdá s RR a Bentleyem.
Avatar - cerrbion
cerrbion
to je verze pro Somálsko
sput23
😄 [odkaz]
Avatar - Auto CZ
Auto CZ
holky běžte dál 😉
Avatar - Hammunasakra
Hammunasakra
Tu první větu bych navrhnul na Zlatej ventilek a tobě víc nadhledu a míň fanatismu 😉
Escomak
budou rovnou dva 😄
Avatar - white label
white label
Je to past na kuny...
Avatar - rohYpnol
rohYpnol
SPuperb III mi víc než kdy připomíná jen a poze zvětšenou Octavii. Jistě, detaily jsou odlišně řešené, Superb se přecijen musí snažit tvářit, že je něco víc než jen nadrozměrná Octavia, ale celkově podle mě model nemá vlastní identitu.

Superb II lift možná byl svým způsobem nevyvážený, nicméně kombi fungovalo vzhledově na výbornou. U třetí generace vidím posun vpřed jen a pouze v proporční vyváženosti. Uvidíme. Zlý ale nepochybně nebude.

Tak se těšme na první dojmy se základní motorizací 1.0 bi-TSI s příplatkovou výbavou ve výsledné ceně 1 mega >😁 >😒]
Gilgit
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - strýček BOB
strýček BOB
To zase bude nenávistných příspěvků, že to Škoda přehnala s tím pomalým odhalováním, že je to trapné, že Jundaji i20 je lepší a tak. Přitom tohle bude jeden z nejčtenějších článků za únor 2015. Škoda ví co dělá a na těch fotkách to tomu autu opravdu sekne.

Test nové i20, alias debaklu roku, bude kdy? >😁
Avatar - Ja Prvni 123
Ja Prvni 123
Jestli to bude sperk, jako byla Fabia vanoce v lete, tak potes koste.
😉
Avatar - Nadzvukovy
Nadzvukovy
Taky tak ...
Avatar - .StenLi.
.StenLi.
Nic ine ohladom tohto auta ma nezaujima.. Skoda simply never.
Aspon
Montáž a hlavně vývoj Full LED světel je stále mnohem dražší jak xenony... U Superbu se u full LED uvažovalo, ale.... každý chápe, kdo to zatrhl.
Avatar - Informátor
Informátor
Hele, četl jsem to tvoje dílo třikrát, ale asi sem vypil o pivo víc než jsem měl, protože hlava mi tu tvoji myšlenku ne a ne přijmout. Nemoh bys to třeba jen speciálně pro mě napsat v jedný větě, co tím jako básník chtěl říct? >😒]
Avatar - Nadzvukovy
Nadzvukovy
Jak v taxiku ?
Avatar - volvo s60
volvo s60
Masivní a vtíravá reklama už začíná! Ale ani přes všechnu tu zoufalou snahu to stejně Světové ani Evropské auto roku nikdy nebude, zrovna jako Octávie a Fábie!! I když tady je už dávno dopředu rozhodnuto a jako Auto příštího roku byl právě včera zvolen nový Superb, přestože se ještě ani nevyrábí! >😁 >😁 >😁
jary72
Přesto, že škodovku nevlastnim a ani neplánuji ji vlastnit, rozhodně ji přeji úspěch, jejimž jasným důkazem jsou jejich se každoročně se zvyšující se prodeje, to ale neznamená, že se mezi námi nenajdou objektivní jedinci, kteří se nestydí vyslovit svůj názor na prezentaci každého nového modelu po součástkách, možná to některým škonatikům vyhovuje, ale většina to považuje za naprosto diskriminační vůči ostatním automobilkám a jejich modelům a rozhodně neobstojí argumentace typu je to naše domácí automobilka.
Škoda rozhodně zaslouží pochvalu a obdiv, že dokáže představovat jeden model za druhým i když víme, že je pod určitým tlakem /VW/
O objektivních testech, ve kterých se škodovka objevuje se ani nezmiňuji, potom se není čemu divit, že Škoda vzbuzuje i opačné emoce než jsou ty obdivné, pokud se přesto najdou jedinci, kterým to vyhovuje, mělo by auto.cz zavést rubriku ,,Škoda,, nebo se rovnou přejmenovat na autoškoda.cz 😄
qp
U vlajkové lodi v roce 2015 xenony?

Někde jsem četl, že prej montáž full LED světel je levnější, než xenony (viz Passat, halogen, low LED a LED.), tak proč je nepoužili? Že by nikdo nejezdil do servisu se světly?

U H/K bych to pochopil, ale u tolik opěvované Škody?

Jinak za mě zatím půl na půl. Uvidíme naživo, nicméně interiér :no: , exteriér :yes: . Alespoň tam se trochu odvázali.
Avatar - simply never
simply never
Veci, tak na prve tyzdne sa berie hlavne pyzamo. 15 parov pyzama staci, to ked jedincovi obmedzia pristup na autoweb, to sa pyzamo vymiena za noc aj 3x.

K tomu odhaleniu svetlometu: prebieha postupne plasticke formovanie vedomia citatelov, efektivnost tohto formovania je do velkej miery podmienena nenapadnostou jej posobenia na tuto auto komunitu. Spravy o kadejakom klaksone a vyfuku prenikli do vsetkych sprav, noviniek, testov, rozhodorov, to vidi kazdy. Nakolko je mnozstvo citatelov uz formovanych, uz nie je potrebne vyslysat coraz mensiu skupinu, ktora na fore krici, ze uz toho bolo vela (tych titulkov o blatnikoch a pod.). Jednym z trikov je slogan: pozrite okolo seba, vsetci jazdia v tej spravnej znacke. Typickou otazkou je napr.: Vy este netusite, ze spevacka hviezda, sportovec, politik jazdi na tom spravnom aute? A ano, vzapati je ponuknuty rozhovor s tym alebo onym, kto to auto mal, ma, alebo bude mat. Citatelom sa zatial neustale dostavaju nove a nove spravy v coraz vacsom pocte, vsak tu mame tu slobodu slova, ktora nenapadne odputava citatela od tvorenia do hltania clankov o spravnom aute. Nakoniec je na webe vytvorena spolocnost ludi (a medzi diskutermi su aj samozvani superznalci a vsetkovedelovia), ktori su spojeni jednou spolocnou myslienkou - uz vieme, co chceme a co nechceme a fakt, ze sme boli zmasirovani si uz nepripustame a neakceptujeme ho.

Zaver: Kto sa neorientuje, nepochopi/nepochopil o com hovorim. Kto sa orientuje, isto pochopil, ze je marna snaha v diskusiach predostierat redaktorom, aby nieco zmenili. Hadam je ale jasnejsie vsetkym (ok, skoro vsetkym nezblbnutym), ze tu nie je cielom protezovat znacku, to ani náhodou, ale ponknut alternativu plnohodnotneho zivota - odviest pozornost, odputat od problemov, zahrnut zbytocnostami (o svetlometoch) a pod. Na zaver nieco ako tip na uvahu pre tych co mi daju minusky (alebo komenty typu ty si zesilel a pod.) uz iba za to, ze som nieco napisal: skuste porozmyslat, ake centrum zivota urobil z vasich volnych chvil (ktore sa daju venovat zmysluplnejsie) diskusny web klub a ci isla kvalita vasho zivota hore alebo dole. Rada, pred reakciou kladnou/zapornou/neutralnou (a kludne iba vnutornou) dajte na 10 sekund prec Vase ego.
Avatar - Emel
Emel
Spíš je na místě přání, ať mu ty 4 vydrží co nejdéle 😉
Avatar - Ja Prvni 123
Ja Prvni 123
No - prave.
Proto se tesim na Fiat X.
Kdyz nic jinyho, tak je svezi a svebytny.
😉
Petrko
Klidně se vsaď, ale ne se mnou.Já na rozdíl od místních odborníku a kapitánu průmyslu kteří vědí vše nejlépe a mohli by rovnou šéfovat všechny automobilky najednou, netuším kam dál půjde Ford. Zatím bych řekl že se jim tato strategie u Fiesty a Focusu vyplácí. Možná to vidím špatně a ty to vidíš lépe, ovšem stejně to nechám na pánech od Forda.
_MT_
Není to poprvé, někdy se to tu rozpadne. Dělají to emotikony v předmětu příspěvku. Psal jsem to tu už několikrát. Vypadá to, že to souvisí s ořezem délky předmětu pro obsah ve stromovém zobrazení. Když se podíváš na začátek obsahu, tak jasně uvidíš, kde se to rozbilo.
Avatar - Emel
Emel
Jak by asi mohl vypadat Zeman?
Petrko
Třeba bude mít bráchu Seat Exeo II
sput23
u superbu dostanes bud halogeny nebo Bi-xenony nic vic nic min
Avatar - Bubáq
Bubáq
Kapota překrývá přední podběhy, to bude velký oříšek lícovat ji na boční prolis z obou stran. Ale věřím, že designově i montážně tohle borci z Boleslavi (pardon, z Kvásin) zvládnou!
Takhle tvarovaná a rozšířená kapota totiž dělá ze Superbu fakt široký auto... Opticky, ovšem.
Avatar - _Karel_
_Karel_
Pepku, evidentně jsi jeden z mála, co prokoukl ten podvod jménem Škoda, tu blamáž s mizernými až směšnými auty. Proč si kazíš den, rozčiluješ se tady, místo abys naplňoval heslo ze svého nicku? Život je krátký.....
Avatar - puki.malu
puki.malu
Tak to je opravdu ten správný důvod proč se na něj těšit! Ale jistě to bude bomba, když i TSI 1,2 je už lepší jak nový motor od Opla 3 válec 1.0 85kw, který má ještě navíc i vyvažovací hřídel, který Škodovky nepotřebují, protože je zbytečný dle vyjádření Auto Škoda! >😁 >😒] :yes:
free78
včera jsem viděl na youtube perfektní slovenskou recenzi na vůz TESLA. Dá se tvrdit, že v cenové relaci kolem 2 mil. Kč jsou elektromobily ZCELA PLNOHODNOTNÉ a konkurenceschopné se spalovacími vozy.
Bohužel však je otázka, zda se někdy vůbec podaří vyrobit stejně konkurenceschopné vozidlo i v cenové relaci řekněme 500 tis. Kč. Takové v současné době totiž neexistuje.

Pokud jde v dnešní době koupit benzínový GOLF za řekněme 400 tis. Kč, dieselový za 500 tis. Kč, tak by konkurenceschopná cena pro eGolf musela být kolem 600 tis. Kč. Ta je bohužel vyšší o dalších tři sta tisíc a to mám ještě vážné pochybnosti o využitelnosti eGolfu díky jeho dojezdu. To už není taková paráda jak u vozů TESLA...
Avatar - Anonym
Anonym
však natáčecí bixenony bohatě stačí
Arese
A mohl bys mi vysvětlit, proč by měl mít čtyřválec 1.2 TSI vyvažovací hřídel? >😁 >😁 >😁
Avatar - twistedTSD
twistedTSD
Tak to je patrně stále jen jejich vize...i když asi téměř shodná se skutečností.
houmr
Boze p. Kaban uz s tym pred 2-ma rokmi prisiel Seat u Leona. Ja viem Leon ma zaujimavy exterier......

Kuk..

[odkaz]
Petrko
Většinu si tady zařadil mezi kategorii: Kolenovrti a nepřejícníci... Kám řadíš sám sebe? Po bok Alberta Einsteina, Alberta Schweitzera či kam? OMG
Gilgit
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
MajoX
ta predna kapota sa ako nedovreta, pripadne kusok vacsia ako by mala byt javi len mne? 8-s :no:
Avatar - milioner
milioner
Škoda hovoriť......
Šedá myš ve Škodovácké šedi.....a tak to ma byť, čo hovorítě Kefalín?
Děkuji všem přispěvovatelům; je to síla hoši, tolik krásných emocí vypotit na takovou hloupost. Auto je opravdu na jedno pěti či šestileté použití, tak to moc neprožívejte. Ani jeden si ho nekoupíte, snad jen po letech ojeté a to bude teprve mazec na silnici. AAA se klucí ježatí na vás těší....! AMEN.
Kharl.ANTIDIESEL
jj
VW SUPERB NA BATERKY [odkaz] 2016 Sice to bude jen pár monočlánků [odkaz] aby se neřeklo ale alespoň kápne 😉
Zato ten letošní SUPERB CNG 2015 až vyjede z Kvasin [odkaz] [odkaz] [odkaz] PŘEDSTAVTE SI NEBUDE MÍT KDE TANKOVAT CNG !! VW ŠKODA AUTO [odkaz] KVASINY NEBYLA ZA POSLEDNÍCH 10 LET ROZVOJE SCHOPNÁ POSTAVIT V AREÁLU ZÁVODU ANI POBLÍŽ CNG PLNIČKU [odkaz] [odkaz] ANI LPG PLNIČKU [odkaz] [odkaz] [odkaz] NATOŽ NĚJAKOU TU ELEKTRONABÍJEČKU [odkaz] [odkaz]
K SMÍCHU VW ŠKODA !!
>😁 >😁 >😁 >😁 >😁 >😁 >😁 >😁 >😁 >😁 >😁 >😁
>😁
>😁 >😁
>😁 >😁 >😁
>😁 >😁 >:D >:D
>:D >:D >:D >:D >:D
>:D >:D >:D >:D >:D :no:
Avatar - CHerokee
CHerokee
Škoda vydá jednu nic moc neodhalující fotku a šup 250 komentářů >😁 . Novému Superbu ale vše dobré, ať je kvalitnější než jeho předchůdci a ať se časem dočká motoru s více než 4 válci.
kuny
drobnou dratenou siti. stejne jako to napr, yetti a stejne jako jsem to poprve videl pred dvaceti lety v prvnim mondeu.
Dixik2
Možná za rok.Ano,důvod je VW.
Avatar - Informátor
Informátor
>😒] :yes: Jarní úklid ve stylu Co dům dal >😁
kuny
to se sakramentsky pletes. OIII ma draty.
Avatar - JGucci
JGucci
A duvod? VW? Co myslis tim "casem"? Rok dva? Diky za info!
Avatar - JGucci
JGucci
Ceske vozy jsou taky to jedine, co se mi na Zemanovi libi.....a taky souhlasim, ze by to melo byt povinne...a nejen pro presidenta, ale i vladu. Bohúsova zadnice by se taky nepotento, kdyby jezdila misto A8 v Superbu :-! U Babise to chapu, tu A8 ma za sve..a miliardar v Superbu??
Kdyz uz kluci zpackali privatizaci Tatrovky, tak at se spokoji se Superbem 😉
Jirka B.
Jak pise Dixik, Full LED se nekona.. První skodovka s Full LED bude Snowman.. 😉 A když uz jsme u toho, nektere automobilky uz konecne pochopily, ze xenon je slepa ulička ve vyvoji svetelne techniky. Takze cim dal tim casteji se budeme setkávat s tim, ze holoverze budou jezdit s halogenama a nadupane verze pak s Full LEDkama..

Jo a ten odkaz na kristal mne opravdu rozesmal.. Kristal ze vstrikolisu.. >😁
Avatar - Blue Sun
Blue Sun
Není ten kompaktní vzhled spíše na škodu, když to má být auto na úrovni téměř vyšší střední?
kuny
To pod tím světlem je kapsa na špínu?
Avatar - _Karel_
_Karel_
>😒] :yes:
hansol710
Viem ze si chory ale uz mi to neda, prosim ta sa pozri eke su limity na nove motory, ze sa nestaras do toho kolko a co zeru lode a ake maju tie emisie alebo lietadla. Tak isto priemysel, a absurdny obchod s emisiami. Nechapem co ti vadia auta ktore su na tom este dobre.
webpaja
Problém bude v tom, že jsem viděl něco na základním plechu a dojížděl jsem zezadu...tak trochu reminiscence na užovku 105/120 😉 . Ale jak píšu, jinak slušně posazený a proporčně zvládnutý auto (nebudu psát, co mi trochu v maskovací folii připomínal...nic ve zlým) 😄
Avatar - Emel
Emel
Spiknutí! 😄

PS: prostě chyba stránky, občas se to stává.
Mig_35
Proč je jenom v této diskusi přiřazen tučný font nejen nadpisům, ale i textu příspěvků?
Makovnik
Chalanom treba pricitat k dobru, ze povodny dizajn, ktory predstavili u Octavie postupne ladia. Uz ani v zaklade by z toho nemusela byt prehliadnutelna ohava.
Zlozitejsia viacuholnikova predna maska, rozne vystupky okolo spodneho prieduchu a hmloviek, prepracovenejsia rozmerna kapota, komplikovanejsie a dotiahnutejsie svetla....sila je v detailoch a tie sa im konecne dari vypilovat do konca.
Tak ci onak, krasu modelky odhali ranne vstavanie, nez dokladne dynamicke nasvietenie a retus. Uvidime na ulici.
Avatar - volvo s60
volvo s60
NEE den po té!
Avatar - Anonym
Anonym
:yes: :yes😒br />
Kdy bude foto škrabky? A dostane limitovaná edice škrabku s podpisem pana Kabaně?
majk162
nanánánana 😄
Střelec
Tak snad ta kapota bude vypadat lepe nez na tech fotkach-maluvkach autobildu. Tady ta pusobi po stranach jak o cislo vetsi prefoukla kapota
qp
no to snad ne... 8-s
holden_holden
to je asi ten kycovitej hnus vedle cocky
jary72
Sorry, ale nějak jsem nepostřehl, že by mi Škoda vadila !! diskutuji o tom, že tento server jí dává nadprůměrný prostor pro prezentaci i malých detailů a byla to reakce na ,, Marné naděje,,
To, že jsou články o naší automobilce čtené a hojně diskutované přece taky nikde nekritizuji, sám se toho zůčastňuji a použít ,,mrtvou alfu,, jako příměr k automobilce jako je Škoda mi přijde taky úsměvné.
Celá diskuse byla o tom, že server Auto.cz dává prostě nadprůměrný prostor prezentaci domácí automobilky, tobě to asi vyhovuje a je dobře, že toho škodovka využívá, ale tak jako se to líbí tobě, se najdou i diskutující, kterým se to naopak zase tolik nelíbí a nepovažují Škodu za středobod automobilového průmyslu / byť, vzhledem ke každoročním nárůstům prodeje patří mezi ty úspěšné /.
holden_holden
a koupil by sis takovou lacinou spinu domu?
Avatar - Informátor
Informátor
Můžeš ho stručně popsat? Prosíííím 😉
Avatar - _Karel_
_Karel_
Jestlis to pochopil právě takhle, tak je to bohužel jen tvůj osobní problém!
Dixik2
Až se faceliftem. :-!
Střelec
Tak u koncernu se tak nejak standardne pretahuji kapoty pres svetla. Asi maji problem s licovanim dilu, tak top resi takto.
Pri pohledu z vrchu bude mit kapota mensi mezery.
Avatar - 3_diamanty
3_diamanty
a napriek kecom a moralke ...... si tuto "lacnu holku" kazdy rad pozrie ..... tak vidis 😉
kuny
hele, myslis si, ze kdekoliv v cizine na autoserverech take odhaluji skodovky po fotkach jako tady nas auto.cz
Avatar - Ja Prvni 123
Ja Prvni 123
Nejlepsi je halogen pres projektory.
Teda pro me nejlepsi - nejlip se mi s tim jezdi.
Pri dlouhych cestach v noci mi xenony vadi do oci!
Zejmena kdyz prsi, nedejboze snezi, tak je xenon prokleti...
😜
kuny
Ne, kuna se tam nevejde, ale špína se tam bude hromadit... Něco podobného má i Fabia... a špína se tam hromadí...
Avatar - puki.malu
puki.malu
Setkal jsem se ve Španělsku se Švédem který tam byl Superbem, na otázku proč nemá Volvo odpověděl že na něj prostě a jednoduše nemá!!! Poněkud jednoznačná a pravdivá odpověď proč si koupil právě Superba! >😒]
Avatar - puki.malu
puki.malu
V Austrálii asi jako maso z klokana a krokodýla, tam to žerou jen sociálky a psy! V Austrálii jede Mazda!
RADEK1
No vždyť ho ta radost přejde. Hned potom co si přečte článek o té jeho modle a její finanční situaci.
dubo
Konečne je tu najkrajšie, najlepšie, najpriestrannejšie, najúspornejšie, s najlepšie nastaveným podvozkom a neviem ešte čo najlepiš.
Teda aspoň v českých testoch niet nad škodu.

Dúfam, že aspoň pri tomto modely to bude pravda. Aspoň z polovice.
Avatar - puki.malu
puki.malu
Jasně v Evropě a zbytek pouze v Asii!
Avatar - demonicus
demonicus
S tebou se nedá souhlasit už jen kvůli tomu, jak píšeš a jaké používáš množství smajlů. Takže i když by názor byl ok, dám ti raději vždy palec dolů :no: 😉
Avatar - Ja Prvni 123
Ja Prvni 123
Rozsvitil?
Zhasnul!
Po tomhle nanose nesmyslu se da udelat jedine: jit si cist neco jineho.
😜
alapli
poslední kapka, aneb místo skutečně spravedlivých testů další tlačenka....na světě je cca 100 výrobců aut, pro vás jen jeden 😢 :no:
Balsam
Dlouhá diskuse. Dlouhá, nudná a nicneŕíkající. Stejně jako její důvod.
holden_holden
kde ses flakal ty tupy ho*vado?
Avatar - simply never
simply never
Jedna veta často neobsiahne ani kontext ani myslienku, nerobim si nadej, že sa mi to podari. Ak si vobec nepocul o metode presadenia nepresaditelneho, asi neuspejem. Myšlienka, ktorá v jednej vete nemá ani sílu ani razanciu znie vari takto: Nezáleží nám na hlase menšiny, keď vacsina si uz vďaka nami vymytim mozgom myslí to co chceme, koná tak ako sme ju naučili, hovori to co sme jej povedali a útočí za ideály, ktoré sme jej predostreli. V pripade, že nie si plytky clovek, mal by si to chápat. Specialne pre teba. V krcme, kam nechodím by si to hadam chlapi povedali takto. Kašlu na zelania diskutujících, ich hlasy uz vypocut netreba. Nic sa teda nezmeni, clankov o reflektoroch bude pribudat, či to uz diskutyjuci chcú alebo nie.
Avatar - white label
white label
Už jsi to zkoušel a nevešel ses?
Avatar - puki.malu
puki.malu
Tak na to jsem se ho bohužel opravdu nezeptal! Zato se ptal on mě proč nemám Škodovku ale naopak Volvo!? A že nevíš co jsem mu řekl!??? >😒] Že nejsem bohužel tak bohatý abych si právě tu Škodovku koupil! >😒]
Gilgit
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - puki.malu
puki.malu
Na vyspělých trzích kupují Škodovky jen sociálky a mimo ně jen rozvojové státy!
Avatar - Bubáq
Bubáq
... a vypadá dost dobře, že?
_MT_
Diskriminační? Která automobilka ukazuje auta po kouskách, ale nedostane obdobný prostor? Škoda těžko může za to, že všechny automobilky nepoužívají stejnou strategii. Pokud jde o to, že redakce pomíjí i podle mne celkem zásadní zprávy, nebo publikuje i s půlročním zpožděním, přitom si ale najde čas na různé malůvky a podivná videa, přikláním se spíš k neschopnosti, lenosti a diletantství než špatnému úmyslu.
spacehacker
Superb a světla nemají ani inteligentní diodové světla Matrix..? Tak to je opět úspora na každém místě. Už i Seat to má v LEONU! Škoda, že to bude tak ekonomicky ořezané auto..;-/ Škoda....;-(
[odkaz]
michalpneu
oni mi zase moc šanci nedali. Já jsem tam k tomu přišel jak slepý k houslím. Já čas od času někdy dodávám škodovce pneumatiky a obouvám jim hůř dosažitelná kola a vykladál jsem tam. A koukám, že v té hale stojí asi 13 aut, která mi přišla zvláštní. Byly dost daleko, ale říkal jsem si pořád, co to je za octavii s tak divnýma čelníma světlama. Tak jsem tam pořád okukoval z povzdálí, než se vrátil chlap, který ode mě kola přebíral a říká mi: Tam nekoukejte, to je nový superb, toho jste vidět neměl, ale my halu, kde vykládáte normálně opravujeme. Pak chtěl po mě telefon půjčit, zda jsem ho nevyfotil. Ale z toho co si pamatuju, tak mě zaujalo, jak má udělanou boční lini směřovanou směrem od předu dozadu nahoru a hlavně ty světla do strany, takže zase moc toho popsat nedokážu, protože k němu jsem se rozhodně nedostal, protože tam byly krámy z té druhé haly na zemi, ale ty světla jsem si právě zapamatoval😄
webpaja
Pan Kabaň promine...měl jsem ho přesně z druhý strany...ale tak nějak jako modernější tohle: [odkaz]
shpoony
JJ, jsou to dratky... Mam Octu s vyhrivanym oknem a dratky jsou jasne viditelne 😉
Avatar - Informátor
Informátor
To dělal Avarvarii, má tam céčko. Čili je to jen malůvka, jak správně píšeš. Ale dobrá 😉
Avatar - JGucci
JGucci
Jo koncern si ty svetla nejak prehazuje ...Superb III z Leonu, Polo-SUV kruhove mlhovky z Yetiho , budouci Audi A4 ma mit vykrojena svetla alá Joyster/Superb II pred faceliftem
Avatar - pumpkin
pumpkin
Snáď mu tam dajú poriadny popelníček.
Avatar - pumpkin
pumpkin
hmm, naplnia sa reči o Auto Unione.
Avatar - pumpkin
pumpkin
Hej, dobrý myslošuk.
Dixik2
Časem ano,ale při náběhu ne.HUD nebude.
Avatar - beibej
beibej
já bych řekl, že by to mělo být pro presidenta povinné.
Avatar - Emel
Emel
Víš co, když maj podložky u RS vystavenýho na letišti, proč by je nedali novinářům na předváděčku 😄 ... tohle je problém i u Octavie, tak snad to u Superbu bude lepší, právě širší silueta by mohla být jeho zbraní proti Octavii.

Ale klidně napiš...
webpaja
Přesně, jako Evropany nás převážně zajímá evropská verze. U Mondea se nemůžu zbavit dojmu, že mu globalizace uškodila a téměř bych si vsadil, že filozofie One Ford nepřežije dvě generace. Doufám... 😉
webpaja
Dnes jsem SupIII potkal lehce maskovanej naživo. Proporce jsou v pořádku, vypadá velmi kompaktně až téměř jako OIII. Základní verze budou mít ten samej problém jako starší sestra s utopenými koly v karoserii. Obzvláště je to patrný při pohledu zezadu.
Zde ukázaný detaily vypadají příjemně propracovaně. Celek bude fungovat podle mě znatelně líp než u druhý generace.
autogurman
nevyzera to najhorsie...asi to bude fajna kara, mna by ale zaujimalo ci sa tam bude dat objednat namiesto klasickych budikov ten digitalny active info display ako v novom passate. nemate nahodou niekto info o tom?
Avatar - Nadzvukovy
Nadzvukovy
ako v tom bude vypadať pan prezident Zeman :-!
Avatar - Emel
Emel
Je to s drátkama, nebo aspoň bylo. Bez drátků to má v ceníku Golf (GTI).
Avatar - Emel
Emel
OIII má drátky...
Avatar - iudex
iudex
Detto, ja som myslel, že je to fotené rybím okom, aby nám sťažili identifikáciu presných tvarov. Dostali nás. >😁
_MT_
Vyhřívání dráty, nebo pokovením?
Avatar - Blue Sun
Blue Sun
Šperk mezi střední třídou... >😁 >😁 >😁 No tak jo, když to říká Škoda, to asi bude pravda...
Avatar - Anonym
Anonym
:yes: :yes: :yes:
sput23
tak ono na te fotce autobildu budou asi ty nejvetsi co budou k dostani nez na spy voze ale to se muzeme jen domnivat ale pokud vim tak v portugalsku byli novinari co novy superb vydeli odhaleny tudiz i novinar z autobildu a pochybuju ze by zverejnili neco co neodpovida skutecnosti ale rikam par dni odhali se skutecnost 😄
sput23
obyc verze teda podle toho co tam pisou
Avatar - Ja Prvni 123
Ja Prvni 123
Hmm... tak jo.
Když já chci evropský auto.
V Evropě vymyyšlený.. vyrobený... a prodaný.

Ale to je můj postoj, nikomu ho nenutím. Jen se v něm utvrzuji, kdykoliv jdu kolem vietnamských tržnic, čínských restaurací a korejských autosalonů...
jary72
Ano diskriminační, tímto je myšleno to, že ostatní automobilky by tento prostor nedostaly i kdyby postupovaly stejně jako Škoda, nebo mi snad chceš říct, že jenom naše automobilka je jediná schopná prezentovat každý svůj nový model po tolika částech/detailech ?? Ale je možné, že jiné automobilky tyto data nedodávají po 150 dílech, asi jim to přijde trošku stupidní, představí skicu, studii a pak prezentují nový automobil, tady je to jinak skica, studie, ta se představuje asi dva roky a potom několik desítek skoro nic neříkajících detailů , čtrnáct dní před plánovanou premiérou.........ale jak vidno, někteří si i u tohoto seriálu ,,Ulice, zaslintají i tak 😄 >😁
Avatar - 3_diamanty
3_diamanty
ja sa pre zmenu zase tesim na optimu 😉 ... rozhodne viac ako na superb........ a uz tento rok by mala dorazit aj do eu a hadam aj s turbobenzinom :yes😒br />
uz dost bolo nudy v europskej strednej triede :yes😒br />
velka skoda accorda v eu .... honde toto nikdy neodpustim
Kharl.ANTIDIESEL
nepovidej, to sem nevěděl 8-s >😁 >😁 >😁 >😁 >😁 >😁 >😁 >😁 >😁 >😁 >😁 >😁 >😁 >😁 >😁 >😁 >😁 >😁 >😁 >😁
webpaja
Je to ironie, viď? 😉
Avatar - Informátor
Informátor
Blbě, to ti povím >😒]
Avatar - _Karel_
_Karel_
Soutěžíš o nejvíc příspěvků v jedné diskuzi? Vyhráls...
Avatar - Hammunasakra
Hammunasakra
A to de? >😒]
Avatar - Informátor
Informátor
Taky sem si říkal, co na to řekne >😒]
Avatar - 3_diamanty
3_diamanty
no ak novy superb bude len zvacsena octavka tak s panom bohom.... sterilna octavia dostane este sterilnejsieho vacsieho braceka.... nemam rad tieto koncernove rovnosaty ... je mi to hrozne proti srsti... to uz radsej qoros z ciny ako europsku depresivne posobiacu uniformitu
Avatar - Egi
Egi
Tím, že jsi to tady měl potřebu komentovat sis sám odpověděl na to, jaký to má význam 😄
_MT_
Nepoměřuji Škodu s Alfou, jen to dávám jako příklad toho, o čem jsou tu schopni psát a jakou to má úroveň.

Psal jsi snad o diskriminaci v souvislosti s teasery (prezentace po součástkách). Aby mohli někoho diskriminovat, musí nejprve nějaké ty teasery vypustit. Bez toho to prostě nejde. A když se nějaký objeví, bývají i tady. Nevím, jestli všechny, moc mne nezajímají, radši si počkám na něco, co si mohu osahat, ale vzhledem k mému názoru na schopnost redakce o tom pochybuji. Nepsal jsi obecně o prostoru.

Nenapsal jsem, že mi to vyhovuje. Jen jsem nesouhlasil s tím, jak jsi použil slovo diskriminace, respektive diskriminační. Škoda mě moc nezajímá. Pravda je, že mi spíš vadí nekvalita článků než prostor věnovaný Škodě. Nedělá mi problém nezajímavé články přeskočit.
Kharl.ANTIDIESEL
jj
TO JE TO OČ TU BĚŽÍ 😉 VYSTRESOVANÍ BUDOU LEDA VOŠKUBÁNI 😄
už jsem to popsal : [odkaz]
holden_holden
striptyz laciny *** od tyce
Avatar - Informátor
Informátor
Nedej se zmást, to jsou jenom Autobild.de představy 😉 Reálný auto se má odhalit 17. 2.
Avatar - puki.malu
puki.malu
Asi tak jako ti co kupují Fabie nebo Dacie!?
Avatar - Informátor
Informátor
Hele, upřímně, ty rád provokuješ, co? Já to tak cejtim. 😉
Avatar - Emel
Emel
A co by ti asi řekl na otázku, proč si ze všech mainstreamových značek vybral právě Škodu? Nikdo tu přece nesrovnává Škodu s Volvem...
Arese
Tak jestli je tady někdo na diskusi k smíchu, tak jsi to určitě ty, Kharle.Antidiesele, pokud sis toho ještě nevšiml! >😁 >😁 >😁
Avatar - puki.malu
puki.malu
Opravdu věříš tomu že jsou jen lidi kteří na víc jak na auto nemají!? Nesmíš házet všechny do jednoho pytle, nebo je srovnávat podle sebe!? :-!
Avatar - puki.malu
puki.malu
To chceš tady tvrdit že v Anglii jiný auta nejezdí!??? A pokud tomu věříš, tak je to bohužel jen tvůj osobní problém!
Petrko
Zoufalství čiší ze všeho co se prodává dobře jen v jednom regionu. Svět se globalizoval.
Petrko
Já si tady pamatuji kecy typu: Focus je jak asijské auto, to se v Evropě nebude prodávat. A spoustu dalších chytrých poznámek.
jary72
Asi ano, Škodovka jenom umně využívá prostor, který ji redakce věnuje a rozhodně s tebou souhlasím, že daleko horší je úroveň práce a prezentace této redakce 😄
Avatar - JDM
JDM
>😁 kdyby si to nenapsal tak bych na to asi nikdy nepřišel a že jsem na to koukal nějakou chvilku >😁
Johnnn
Ještě není známa konkrétní cenové rozpětí, takže bych s bombou počkal (stejně jako s dogmatickým kálením). A můžeme si nalhávat co chceme, ale prostě Passat bude lepší a Superb bude muset s cenou na zajímavé místo, aby konkuroval středně vybaveným Passatům a zároveň byl nad nadupanýma Oktávkama.
kuny
hele, kdyby to kolegyne nemela ve sve sluzebni ochcavce III (a nekoukal jsem skrz to na silnici) tak by ta diskuze mela smysl, takhle je zbytecna.
_MT_
Díky za odpověď, ale jsem teď trochu zmatený, protože OIII má sice vrstvené sklo, ale měla by mít fólii s dráty. Do katalogu se mi koukat nechce, podíval jsem se jen do konfigurátoru a ten slibuje vyhřívané vrstvené, nikde se však nepíše, jak je vyhřívání realizované.
_MT_
Možná dodávali v té době skla s tímhle druhem vyhřívání jen pro Passat, ale například A8 je má snad už přes deset let. Ta formulace je zavádějící.
webpaja
Na Mondeu je to vidět nejvíc...Fiesta i Focus jsou víc evropský, Mondeo jednoznačně zámořský.
webpaja
Pod maskovací folií mi to nepřišlo o moc větší než OIII. Možná to detaily vytáhnou někam jinam 😉
Avatar - Informátor
Informátor
Co blbneš, toto je jasná střední. 😉
shpoony
JJ, jsou to dratky... Mam Octu MY2015 s vyhrivanym oknem a dratky jsou jasne viditelne 😉
Avatar - Emel
Emel
Prohlížel jsem fotky maskovanejch aut při předávděčce a tam to vypadalo v pohodě... myslíš, že maj podložky >😒] ?

[odkaz]
Střelec
Koukni na zadni dvere a kde se zacina zvedat hrana zadniho okenka. Na Spy foto (cervene auto) hned za listou predelu okna a u autobildu si vesele pokracuje jeste za listou rovne do cca poloviny okenka a pak se teprve zveda 😉
Xawier
>😁 :yes:
_MT_
Také jsem na to chvíli koukal jako puk. Pak jsem se podíval na zrcátko a rozsvítilo se mi. 😄
Dixik2
Bude,ale lepší je kombinace vyhřívaného čelního skla a bufíku. 😄
Nonsens
Medzi riadkami čítaj, pripravuje sa postupné zlúčenie značiek /skoat, seada/, vw neutiahne 2 na tom istom poli.
pargi
>😁 :yes:
Avatar - petrumr
petrumr
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
webpaja
Jo takhle...tak to je podobnej i letošnímu RedBullu F1 >😒]
ikoptak
Ok řeknu o tom majitelce hotelu v Německu kde spavam. Mimochodem jezdi Yetinou.
Avatar - Informátor
Informátor
Krásnej stěr, gratuluji :yes: :yes: :yes:
Avatar - Informátor
Informátor
De, točí se mi sama o sobě dost. Dneska víc než kdy jindy. >😒] Ale na klávesnici se trefuju >😁
Avatar - Informátor
Informátor
Já bych tam dal rovnou čtyři, do každejch dveří jeden. Máme rovnoprávnost, ne? >😒]
Avatar - Informátor
Informátor
>😒]
Avatar - Informátor
Informátor
Píšou že 17. se ukáže celý auto, do tý doby budem muset vydržet. To bude ale dloooouhej weekend >😒]
Avatar - Informátor
Informátor
Odpovím si sám: nikdy 😉
Avatar - Informátor
Informátor
Kharl, fakt, napiš aspoň jednou něco k věci, prosím tě o to! Anebo zalez do díry k zimnímu spánku a vylez až na jaře! Do tý doby taky snad bude klid.
Avatar - beibej
beibej
je spousta lidí co nechtějí dát všechny peníze do auta co je po pár letech bezcený. A třeba k tý škodovce mají ještě neco na víkendy.
Avatar - Emel
Emel
To jsi hezky zkusil zamést pod koberec fakt, že to asi nebude jen Asie 😉 . Na otázku jsi mi ale neodpověděl... je pro tebe prodej auta třeba v té Kanadě nějak důležitý?
Avatar - Emel
Emel
Pokud vím, jedním z významných trhů Škodovky je třeba Alžírsko, v Austrálii se snad prodává taky... ale to jen tak na okraj, pokud by náhodou někoho zajímala fakta.

Tebe nějak rozrušuje, že se Škoda neprodává třeba v Kanadě? Měla by se tam prodávat? Co by z toho pro tebe osobně vyplývalo?
TommII
:yes:
Dixik2
OIII má vrstvené vyhřívané čelní sklo.Všude bylo,že je to bez drátků.
Dixik2
Jak u OIII.Pokovením.
Střelec
Je to asi porad maluvka. Kdyz porovnas
[odkaz]
[odkaz]
Tak je videt, jak jsou ty kola oproti skutecnym fotkam v cervene barve obrovska.
Dle tech spy fotek to vypada na trochu faceliftovanou OIII s jinyma zadnima svitilnama, ala Superb II.
_MT_
To je z tvé strany pouze spekulace. Občas se objeví nějaký teaser a objevují se tady. Svůj pohled jsem už napsal a nemyslím si, že je nějak pro redakci lichotivý. Vem si, kolik článku je tu uvařených z vody. Kolik článků bylo věnováno například "plánům" Alfy Romeo.

Co se týče Superbu, možná jsou už někteří lidé přecitlivělí, ale jestli se nepletu, byla vizualizace interiéru, teď tahle sada a premiéra má být myslím v úterý. Tomu říkáš 150 dílů? Koncept nebo skica není nic neobvyklého.

Články o Škodě budou hodně čtené. A dokud to tak bude, tak jich bude dost. To samozřejmě nijak neomlouvá úroveň a kvalitu práce redakce. Pokud jsi ten článek četl a diskutuješ tu, tak k tomu sám přispíváš. Není snad takový problém ignorovat jakýkoli článek, který má Škoda v titulku nebo perexu.
Avatar - Informátor
Informátor
Kharl je úplně ztracenej 😉
Avatar - _Karel_
_Karel_
😄 :yes:
Avatar - _Karel_
_Karel_
Anglie je rozvojový stát nebo tam jsou samý socky?
Johnnn
Jaký má tohle význam? Stejně každý ví jak bude vypadat. Navíc, nepůjde o žádné designérské terno, takže tenhle umělý humbuk působí docela nemístně.
Střelec
To je verze Scout?
_MT_
I kdyby zbytek světa Škodu úplně ignoroval, pořád to není ze strany ACZ diskriminace. To by ten argument musel postavit jinak a svůj názor jsem už napsal.

Některé servery určitě ano. Příkladem budiž carscoops.com nebo worldcarfans.com.
Avatar - Informátor
Informátor
Arese, to si napsal moc pěkně. Souhlas :yes: :yes: :yes:
Avatar - Informátor
Informátor
Ty si ko.ot >😒] To se nedá jinak pojmenovat.
Avatar - Emel
Emel
Tak Superb prodá zhruba stejně mimo Evropu jako v Evropě, jde spíš o to, že ty mimoevropské trhy mě tolik nezajímají.

Fordu jeho globální cestu neberu... zároveň bych si ale netroufl tvrdit, že je jediná správná.
Avatar - Emel
Emel
A ty myslíš, že hlavním cílem automobilky je získat nějaký titul? Superb je za 2014 třetí nejprodávanější auto mainstreamové střední v Evropě, před Mondeem... z toho zoufalství přímo čiší 😉
Petrko
Kdo jsou Čechoslováci? Pokud vím už od dob Hlinky na Slovensku tento národ toužil po samostatnosti. Tak jim ji dopřej.
Nonsens
bude to pekné. Tie seat svetlá su marketingovou chybou, ale vyzerajú dobre, tak neva.
Avatar - Emel
Emel
Pokud koukneš na loňský rok, tak to bylo s odřenýma ušima (myslím to tradiční druhé místo za Golfem).
Avatar - Informátor
Informátor
:yes:
Nonsens
o predajoch nepochybujem, ani som sa nikde tak nevyjadril, že o nich pochybujem
Avatar - Informátor
Informátor
>😁 :yes:
Avatar - Informátor
Informátor
😉 :yes:
Johnnn
Prohlížeč,ne? 😄
milosk
nevíte někdo v jaký části světla je tato fotka [odkaz]
Avatar - Emel
Emel
Ty maskovaný auta...
[odkaz]
😉
webpaja
>😁 >😁 >😁 fór gut, ale naneštěstí ne 😉
Avatar - Emel
Emel
Ja myslel Xf 😉
Avatar - Informátor
Informátor
>😒] :yes:
Avatar - Informátor
Informátor
To víš že na něj nezapomenou, neboj 😉
Avatar - Informátor
Informátor
:yes:
Avatar - Informátor
Informátor
😉
Avatar - Informátor
Informátor
Blik, řekla žárovka >😁
Avatar - Informátor
Informátor
>😒] :yes:
Avatar - Informátor
Informátor
:yes:
Avatar - Informátor
Informátor
>😒] >😒] >😒]
Avatar - Informátor
Informátor
Asi ááááno 😉
Avatar - Informátor
Informátor
A nohy v teple se ještě říká >😒]
Avatar - aproximus
aproximus
celá ta "malůvka" autobildu je proporčně značně přifouknutá..
Avatar - petrumr
petrumr
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Dixik2
Tady je výroba čelních skel včetně vyhřívaných😒br />
[odkaz]
webpaja
>😁
Avatar - Informátor
Informátor
>😒]
Avatar - Informátor
Informátor
>😒] >😒] >😒] :yes:
Avatar - Informátor
Informátor
Hmm, tak to mám smůlu, já nemám ani na toho Superba. To jsem nahranej, čím budu jezdit? >😒] >😒] >😒]
Avatar - Informátor
Informátor
No vytažený to maj pěkně, to se musí nechat >😒]
Avatar - Informátor
Informátor
Souhlasím :yes:
Avatar - Informátor
Informátor
Neblbni mě makovici 😉
Avatar - Informátor
Informátor
:yes: :yes: :yes:
Avatar - Informátor
Informátor
viacuholnikova je ale safra těžký slovo >😒]
Avatar - Informátor
Informátor
To teda nevím kde, tady u nás se točí furt dál >😒] >😒] >😒] Nebo že by to byla moje hlava? >😒] >😒] >😒]
Avatar - Informátor
Informátor
Že by Mr. Ozim? >😒] >😒] >😒]
Avatar - Informátor
Informátor
Bude to mít vůbec škrabku? Řek bych že bude 😉
Avatar - Informátor
Informátor
A co teprv až uvidíš ventilek předního kola, to pak bude řacha >😒]
Avatar - Informátor
Informátor
Spíš mi řekni, co ty jako odborník řekneš na na toto😒br /> [odkaz]
Já na to řeknu asi tak: >😒] >😒] >😒]
Johnnn
Tak to je potom dosti chabý význam, ne?
Avatar - milioner
milioner
Souhlasím a dodávám: Škoda vyrábí slušně stavěná auta,s lehce podprůměrným designem,technologií wv mírně opozaděnou,to aby Passat a Golfoid byli patřičně na "výši". Prostě derivát pro méně solventní.Tak místní diskusní bitvy jsou na nic. Bychaří nic nekoupí,jen si tahají trika s gumou přes pupek. Apropo,Superb je uvnitř o centimetřík širší Octávia a o fous "luxusní". Ve světovém měřítku jen šedá myš.Za prodejní cenu slušně vybaveného Suprba je o dost lepších aut kolkolem velmi mnoho.Troufnu si říci,že i jízdně a i přidaná hodnota značky;např MB C 200 BlueTEC sedan,BMW,Ford atd.
Obdivuji maločecha,co si koupí Š-Superba za 800 000.-kč až 900 000.-kč.
Před takovými nezbývá než smeknout a uvolnit rychlý pruh.
U Fabiánistů,kteří mají v rámci svého vzdělání malicherné mzdy a kupují za 300 000.-kč litrovou hrůzu(myšleno motor) mi však rozum zůstává stát......při vědomí,že za menší či stejný peníz konkurence nabízí více-více všeho. 😄
Avatar - Informátor
Informátor
Ale prdky, dorazil jsem domů, sjíždím diskuzi odshora dolů a u některejch příspěvků se nestačím bavit >😒] Sem to tu rozsvítil, co? >😁
Avatar - Informátor
Informátor
No od tebe jednoznačně ano >😒]
Avatar - Informátor
Informátor
Už jsi pomalu jako jeden zdejší "e😜ert", ten je občas taky bez argumentů, ale ty aspoň píšeš slušně :yes:
Avatar - Informátor
Informátor
Jo tam von to měl bejt vtip pro zasmání, a já to celou dobu bral vážně. Takže ha ha ha >😒]
bludger
:-! :-! :-!
Avatar - petrumr
petrumr
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - white label
white label
Neboj, tebe by si domů určitě nikdo nevzal ani zadarmo, bohatě stačí ta špína, co tu z tebe pravidelně vypadne v diskusích...
Avatar - Informátor
Informátor
A ty si kdo? Letadlo? >😒]
Avatar - Hammunasakra
Hammunasakra
Jak může bejt na úrovni vyšší střední když musí bejt pod Passatem? Ten marketing lidem vnutí fakt všechno >😒]
Avatar - puki.malu
puki.malu
To by se mělo zakázat!?
Avatar - Informátor
Informátor
Jestli to takto fakt bude, tak za mě :yes: :yes: :yes:
Avatar - Informátor
Informátor
Sám si chyba, prodeje ti to ukážou 😉
Avatar - Informátor
Informátor
Šetří se dneska všude. Ale tak mě to až tak nevadí. 😉
Avatar - Informátor
Informátor
Ááá, pán je odborník, jak říká klasik. Ale asi máš pravdu. :yes:
Avatar - Informátor
Informátor
Hele, a proč si tento svůj "velenázor" nenecháš pro sebe? Zajímá snad někoho? :no: