Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Cadillac ATS-V: Premiéra pro Evropu

Nejvýkonnější verze „malého“ Cadillacu se poprvé prezentovala v lednu letošního roku na autosalonu v Detroitu. V Ženevě byl vůz ukázán evropskému publiku.
Zpět na článek
Avatar - Hittman
5. 3. 2015 19:29
Opravdu
jsem rád, že v záplavě jap a ev aut a designu se sem dostalo tohle. Tipuji, že naživo tu bude bomba.
5. 3. 2015 23:45
superbrko
absolutně bez sebemenší chyby.dokonalé,uchvacující,omračující,bu… respekt a přitom elegantní.kam se hrabe evropská produkce,snad jen Italové by možná dokázali něco v tomto stylu. :yes: :yes: :yes:
Avatar - 3_diamanty
5. 3. 2015 21:55
nadherne auto
s cistym svedomim by som ho uprednostnil pred zaskatulkovnaou nemeckou premiou ktora je cim dalej tym nudnejsia a nezaujimavejsia..... a tuctovejsia

cadillac :yes:
Avatar - Barrichello
5. 3. 2015 19:34
Re: Opravdu
Taky sem rád a docela se těším. Na oboje i když na CTS-V víc no.
Re: ATS-V
Lexus ani náhodou, to spíš ten Lexus IS se inspiroval zádí BMW 3. Cadillac byl vždy svůj.
Avatar - M1chal
6. 3. 2015 18:43
Cadillac
Boha jeho, to je tak nááádhernéé :-! :yes:
Avatar - Barrichello
6. 3. 2015 09:02
Re: ATS-V
Přesně tak, s Lexusem to nemá nic společnýho
Avatar - peter_ko
6. 3. 2015 23:05
Re: nadherne auto
a týmto si chcel čo naznačiť???
Avatar - Barrichello
6. 3. 2015 19:31
Re: Situace v USA
nevím, prostě i v testech je Navigator hodnocen hůř než Escalade, obdobně to zřejmě bude u Expeditionu vs Tahoe/Suburban/Ykon.

Explorer je světlá vyjimka, tomu se daří, Edge je divnej a Escape netuším....

A proč se endaří osobákům taky nevím....asi je drtí japonci a korejci + trochu GM
Avatar - Lonestarstate
6. 3. 2015 18:43
Re: Situace v USA
Čím si ten aktuální neúspěch Fordu vysvětluješ? Podle mne mají auta slušná....snad až na obskurní design některých crossoverů (Escape, Edge, Flex) - v tom segmentu však zdaleka nejsou jediní, kdo to má jako když pejsek a kočička vařili dort.
Avatar - Barrichello
6. 3. 2015 13:45
Re: nadherne auto
To je otázka, dealer udajně čeká každý rok prodej kolem 10-15 vozů,pro toho je to asi dost, ale v globálu je to málo. Měl by se prodat aspon 5-7 aut měsíčně, minimálně. A pokud by byl v nabídce i diesel, tak mimálně 15-20.
6. 3. 2015 13:40
Re: nadherne auto
Tak to vypadá, že se vracejí z teplých krajin a v březnu potkáš tři:)
je to málo, nebo hodně? >:-[]
Avatar - Barrichello
6. 3. 2015 11:22
Re: Ale špatné zprávy
Jojo, Hybridy měla dva jako předváděčky tam kde sem kupoval CTS, ale nejel sem v tom, jen sem to okukoval.
Avatar - Barrichello
6. 3. 2015 11:21
Situace v USA
Momentálně (1-2/2015) šlapou v USA tyto značky: Chevrolet, Jeep, RAM, GMC a Chrysler.

Naopak se nedaří Fordu, Dodge, Buicku, Cadillacu a Lincolnu.

V pohledu koncernu je na tom nejhůře Ford, kde se nedaří ni SUV modelům, které ted zažívají v USA boom a nedaří se ani osobákům.
Avatar - Aoyagi
6. 3. 2015 11:14
Re: Ale špatné zprávy
Jo no, Escaladů jsem pár viděl, ale evropské (aspoň podle zadních světel). Už delší dobu koukám na Escalade Hybrid (ten co už se nedělá) a furt si říkám "nemámnato nemámnato"...
Avatar - Barrichello
6. 3. 2015 11:06
Re: Ale špatné zprávy
200 sem viděl dvě, bílý sedan a černé kabrio. Měl by tu být ještě další dvě kabria údajně.
300 druhé generace je tu víc, vídám černou a modrou, v Lukovně je na prodej bílá, ještě ejdna bílá je kdesi na Moravě na prodej. A měly by tu být další.

Ale Chargerů je víc, vídám šedý, červený a stříbrný, ale prodalo se jich tu nejméně 10 a dalších asi 6 je u prodejců.

Nejčastěji je vidět Durango, těch už sem viděl asi 15 (bílé, hěndé, červené, černé, modré atd.) občas je vidět Challnger či RAMky.

No je jedno kdo co vlastně, ale ofiko se to sem nevozí, je to šedý dovoz.

Oproti tomu Cadillac má ofiko delary. I když něco málo se prodá i přes šedý dovoz, většinou Escalade, které tak vyjde o cca 100-200 tis levnějši dle verze.
Avatar - Aoyagi
6. 3. 2015 11:02
Re: Ale špatné zprávy
No jo, Chrysler je vlastněný v Evropě. Ale mám pocit, že jsem viděl víc Cadillaců (asi 6) než druhé generace 300C (ty jsem viděl dva, možná to byl ten samý). 200 jsem neviděl vůbec.

Samozřejmě nemám žádné jiné statistiky >:D
Avatar - Barrichello
6. 3. 2015 10:52
Re: Ale špatné zprávy
to už sem četl jinde.

Zásadní problém je máalý počet delarů a leckdy nekvalitních, to samé serivsy a nulová reklama.
Teprve až na druhém místě diesly.

jestli-že Dodge a Chrysler v některých zemí EU prodají přes šedý dovoz víc aut, nže ofiko Cadillac a mají rovněž jenom benzíny, tak pak je asi něco špatně....
Avatar - Aoyagi
6. 3. 2015 10:39
Ale špatné zprávy
Cadillac odkládá snahy pronikat do Evropy do roku 2020, až budou vydávat své chrochtáky a až budou nové modely.

[odkaz]

"Naštěstí" jsem moc chudý na to, aby se mě to týkalo...
Avatar - Barrichello
6. 3. 2015 10:08
Re: nadherne auto
v lednu se rpdoal jeden, v únoru dva.

Ale víc tu jezdí veteránů, těch je tu hodně.
6. 3. 2015 09:36
Re: nadherne auto
"by som ho" - a až bys ty peníze nakonec třeba měl, stejně by sis koupil tu nudnou německou prémii. Soudím tak aspoň podle toho, kolik cadillaců potkávám v běžném provozu.
Avatar - Barrichello
6. 3. 2015 09:03
Re: ATS
Sou to jednoduché a čisté linie, sportovní look, a hlavně až na 4válec velmi dobré motory :yes:
Avatar - Pekelná Micinka
6. 3. 2015 01:24
ATS
Mně ten design prostě nesedí, přijde mi to nepropracované, s "chudými" detaily, koncepty dělají pěkné, ale sériová produkce...
Re: nadherne auto
Mně to auto nějak neoslovuje, nové Infiniti Q50 je hezčí, Lexus a Acura je pouť, Linclon taktéž divný. Příď vozu se Američanům povedla, interiér taky, záď je hranatá, což se mi moc nelíbí, ale je to jejich charakteristický prvek a boční profil je takový nemastný neslaný.