Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Top Gear: Petice na podporu moderátora už má přes 925.000 podpisů

Už 925.000 fanoušků z celého světa podepsalo petici proti odvolání Jeremyho Clarksona, oblíbeného a kontroverzního moderátora hojně sledovaného pořadu o autech Top Gear.
Zpět na článek
13. 3. 2015 16:21
13. 3. 2015 16:33
13. 3. 2015 16:45
13. 3. 2015 16:51
13. 3. 2015 17:21
13. 3. 2015 17:23
14. 3. 2015 20:11
15. 3. 2015 22:29
13. 3. 2015 16:21
Sbalit vlákno
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
25
Avatar - Dinar
13. 3. 2015 16:33
Re: Stádo
Ti nejúspěšnější ve svém oboru mívají spousty fanoušků, a v globalizovaném světě, navíc jde-li o sport nebo šoubyznys tím tuplem, to můžou být až miliony, nic překvapivého. Že to nýmandi s nízkým sebevědomím nesou těžce, není taky nic překvapivého. :-!
13. 3. 2015 16:45
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
13. 3. 2015 16:51
Re: Stádo
Co to stale mas s tym stadom?
Avatar - _Karel_
13. 3. 2015 17:21
Re: Stádo
Kdyby tu pěsťovku dastal Clarkson od chlapíka z cateringu, co doma živí 4 děti, byla by proti jeho vyhazovu nějaká petice? Pochybuju.
Některým se ale odpustí všechno.
Politicky nekorektní výroky mi asi vůbec nevadí, ale tohle je moc.
13. 3. 2015 17:23
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
15. 3. 2015 14:20
Re: ŠMARJA AŤ UŽ JDE DO HÁJE, TU DRŽKU NECHCI ANI VIDĚT !!
jj
ALELUJA SOUDRUZI [odkaz] [odkaz] ;-)
>:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[] >:-[]
Avatar - flyboyeda
15. 3. 2015 22:48
Re: ŠMARJA AŤ UŽ JDE DO HÁJE, TU DRŽKU NECHCI ANI VIDĚT !!
máš hnusnou držku, taky jí už nechci vidět , ty elektro pošu-ku
13. 3. 2015 18:13
Re: ŠMARJA AŤ UŽ JDE DO HÁJE, TU DRŽKU NECHCI ANI VIDĚT !!
No Clarkson je trnem v oku dost lidi, takze mozna i jo >:-[] Je hrozne dulezite vedet, jak to cele bylo, coz nevime, ale aktualni zpravy hovori o tom, ze Clarkson priletel do hotelu pozdeji a zjistil, ze pro nej neni zadna vecere, pouze studena misa. Tu veceri mu mel zajistit prave zmineny asistent a s nim se Clarkson dostal do konfliktu, o kterem se toho stale moc nevi.
Avatar - _Karel_
13. 3. 2015 18:26
Re: ŠMARJA AŤ UŽ JDE DO HÁJE, TU DRŽKU NECHCI ANI VIDĚT !!
Ano, vcelku souhlasím - tohle je gró celé věci. Dost mě udivila první diskuze, kde se hlavně řešilo, že bez něj to nebude ono a proto nevyhazovat.
Avatar - white label
13. 3. 2015 18:22
Re: ŠMARJA AŤ UŽ JDE DO HÁJE, TU DRŽKU NECHCI ANI VIDĚT !!
"...podle britských médií producenta pořadu udeřil. Důvodem mělo bylo údajně to, že na konci natáčecího dne neměl Clarkson připravené teplé jídlo."
Podle britských médií...údajně...?
Jsou to pro tebe v komplexu skutečně dostatečně průkazné informace k podobnému závěru?
Avatar - _Karel_
13. 3. 2015 18:28
Re: ŠMARJA AŤ UŽ JDE DO HÁJE, TU DRŽKU NECHCI ANI VIDĚT !!
Viz moje reakce z 18.26
Jinak slovo "údajně" se dnes dost nadužívá.Asi není důvod nevěřit, že základní rysy byly ty uvedené. Jen je mezi tím prostor i pro "polehčující okolnosti".
Avatar - white label
13. 3. 2015 18:38
Re: ŠMARJA AŤ UŽ JDE DO HÁJE, TU DRŽKU NECHCI ANI VIDĚT !!
Jde spíš o to, že neznáme "detaily" a okolnosti. Mohl mu dát třeba pohlavek, nebo facku, nebo bombu mezi oči... a mohl s ním mít i úplně jiné problémy (třeba další, nebo v minulosti, osobní apod.), než jednu zapomenutou teplou večeři.
Sám vím dobře jak snadno a rychle dokážou novináři udělat z komára vola jen proto, aby toho vola dobře prodali čtenářům, které by komár vůbec nezajímal.
Avatar - _Karel_
13. 3. 2015 18:47
Re: ŠMARJA AŤ UŽ JDE DO HÁJE, TU DRŽKU NECHCI ANI VIDĚT !!
Sice si těžko představuji, jak ten vztekloun v rozčilení, kdy se neovládne, dá někomu pohlavek, ale jinak nemáme spor. Detaily neznáme. Spousta indicií ukazuje spíš na tu nejjednodužší uváděnou verzi. Nechápu, co na tom tak dlouho "vyšetřují". Mám dva účastníky, když se neshodnou tak snad svědky a když ne tak snad hotelová kamera. Když ani to ne, z h.obna bič neupleteš.
16. 3. 2015 10:42
Re: ŠMARJA AŤ UŽ JDE DO HÁJE, TU DRŽKU NECHCI ANI VIDĚT !!
No já se osobně divím, že mu ji chlapík z cateringu nevrátil. Evidentně by ji pan Clarkson potřeboval, aby se mu rozsvítilo v makovici a uvědomil si, že se chová jak namachrovanej sebestřednej debílek. Vlastně proč jak. >:-[]
Avatar - Dinar
13. 3. 2015 17:45
Re: ŠMARJA AŤ UŽ JDE DO HÁJE, TU DRŽKU NECHCI ANI VIDĚT !!
Místo stáda hejno... potrefených hus. Jen si pofňukejte, hoši, nad tou nespravedlností světa.
A ten stupidní argument lékaři... :*) Gilgite, ve tvym věku?! >:-[]
Avatar - Ji/Ri
14. 3. 2015 00:49
Re: ŠMARJA AŤ UŽ JDE DO HÁJE, TU DRŽKU NECHCI ANI VIDĚT !!
Gugu je ten případ, kdy, i když hov.o postříkáš parfémem, tak stále ho.nem zůstane. Chvályhodné je, že smrdí vytrvale, což svědčí o vysokém obsahu .... Gilgit není stádo, je to hmota.
14. 3. 2015 11:41
Re: ŠMARJA AŤ UŽ JDE DO HÁJE, TU DRŽKU NECHCI ANI VIDĚT !!
Vlk nemusí nikomu dokazovat, že není ovce ;-)
Avatar - Ji/Ri
14. 3. 2015 00:45
Re: ŠMARJA AŤ UŽ JDE DO HÁJE, TU DRŽKU NECHCI ANI VIDĚT !!
.... 8 nýmandů se našlo i tady. Bylo by nezbabělé, kdyby se hoši odkopali.
13. 3. 2015 19:53
Re: ŠMARJA AŤ UŽ JDE DO HÁJE, TU DRŽKU NECHCI ANI VIDĚT !!
Souhlas, zajímalo by mě, kolik podpisů by měla petice na podporu pana Savila. BBC by se už měla poučit.
Avatar - donPedro
14. 3. 2015 12:43
Re: ŠMARJA AŤ UŽ JDE DO HÁJE, TU DRŽKU NECHCI ANI VIDĚT !!
No ale jde o to kdo a na základě čeho vydefinuje ono stádo, že. Kdo má na to ten správný morální kredit?
14. 3. 2015 14:56
Re: ŠMARJA AŤ UŽ JDE DO HÁJE, TU DRŽKU NECHCI ANI VIDĚT !!
Reakce stáda? Co míníš tím stádem? Ptal jsem se už jednou...ovce, krávy?
14. 3. 2015 15:45
Re: ŠMARJA AŤ UŽ JDE DO HÁJE, TU DRŽKU NECHCI ANI VIDĚT !!
Stado piše o stade >:D
14. 3. 2015 23:06
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - donPedro
15. 3. 2015 08:48
Re: ŠMARJA AŤ UŽ JDE DO HÁJE, TU DRŽKU NECHCI ANI VIDĚT !!
Tak pravíme >:D
16. 3. 2015 10:39
Re: ŠMARJA AŤ UŽ JDE DO HÁJE, TU DRŽKU NECHCI ANI VIDĚT !!
To teda. Celkem mě zaráží jakou má velkou podporu.
Avatar - praděda7
13. 3. 2015 16:56
Rada panu Clarksonovi,
vys,,,kašli se na státní BBC a prodej svoji osobnost v soukromém sektoru... :-!
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
13. 3. 2015 17:03
kazdy je nahraditelny
nahraditelny bol v F1 Sumi ..... nahraditelny bol aj Tomba na lyziarskych svahoch.. a bude nahraditelny aj papez frantisek.... a bezpochyby nahraditelny bude aj nejaky ten postarsi pan Jeremy z britanie ....

inak ja Jeremyho moc nemusim a ani jeho styl prezentacie a jeho humor ....... popravde ..... ovela radsej mam Tiffa a fifth gear ....
ale to uz je individualne .... nikomu moj nazor nevnucujem ..... ved kazdy z nas ma rad nieco ine a niekoho ineho ..... :yes:
Rozbalit vlákno
26
Avatar - CHerokee
13. 3. 2015 17:06
Re: kazdy je nahraditelny
Samozřejmě, že je Clarkson nahraditelný, ale už to nebude top gear. Petici jsem taky podepsal.
Avatar - _Karel_
13. 3. 2015 17:33
Re: kazdy je nahraditelny
"ale už to nebude top gear" - zcela souhlasím.
Dá se tím omluvit cokoli?
Věřím, že kdyby nedej bože někoho srazil autem a zabil, petice by měla stejný počet podpisů.
13. 3. 2015 17:38
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - white label
13. 3. 2015 18:07
Re: kazdy je nahraditelny
To je hodně špatný příklad. Myslíš si, že se třeba tobě nemůže nikdy stát, že bys někoho srazil autem a on by to případně nepřežil?
Avatar - _Karel_
13. 3. 2015 18:11
Re: kazdy je nahraditelny
No, uznávám, že to nebyl správný případ na propuštění z TG. Ale snad se i tak dalo pochopit, co jsem tím myslel.
Avatar - white label
13. 3. 2015 18:40
Re: kazdy je nahraditelny
Dalo by se to pochopit, pokud bys to myslel jako úmyslné přejetí autem, čili vraždu. Nebo "aspoň" prokázané zabití z nedbalosti, např. při jízdě pod vlivem alkoholu/drog apod.
Avatar - _Karel_
13. 3. 2015 18:51
Re: kazdy je nahraditelny
I za neúmyslné zabití se chodívá do vězení. Ale jinak- ano, s alkoholem za volantem by to asi sedělo.
Avatar - CHerokee
13. 3. 2015 19:12
Re: kazdy je nahraditelny
Ale on nikoho nezabil. Je specifický , má moresy, ale to je jen slabý odvar toho, co předvádí při natáčení hollywoodské hvězdy.
Avatar - white label
13. 3. 2015 19:18
Re: kazdy je nahraditelny
Ano i za neúmyslné-zaviněné zabití se zavírá, což neodporuje tomu, co jsem napsal.
Avatar - _Karel_
13. 3. 2015 19:26
Re: kazdy je nahraditelny
Dobrá, takže to opravím - kdyby nedej bože někoho v opilosti srazil a usmrtil autem, petice na jeho podporu by zřejmě měla podobný počet podpisů.
Avatar - white label
13. 3. 2015 19:35
Re: kazdy je nahraditelny
Pokud by to bylo v opilosti, tak si to nemyslím..., ale můžu se mýlit.
Každopádně by taková petice měla nesrovnatelné menší šanci na úspěch, než tahle, a to bez ohledu na počet hlasů.
Avatar - Ji/Ri
14. 3. 2015 00:55
Re: kazdy je nahraditelny
Chápeš za co ti nýmandi dali minus? S tím se nedá než souhlasit. Ale ano, Dinar, zřejmě nechtě, zavedl nový terminus technicus - nýmand a je prezentovaný Guglátem.
Avatar - Ji/Ri
14. 3. 2015 00:54
Re: kazdy je nahraditelny
Dovolím si oponovat. To by ho semlelo a skoro nikdo by neřekl půl slova. Se podívej např. na Tigera Woodse. Ikona současného golfu a po obyčejném zahnutí se proti němu postavila nejen golfová veřejnost. Uvedl jsi příklad, který je fakt mimo. Nikdo neví, co za tím fakt je. Možná měl onen týpek Gugu chování a to se nedivím, že jednu dostal. Možná se jednalo .... možná. Zrovna v Británii bych se o vymožení práva nebál.
Avatar - Ji/Ri
14. 3. 2015 00:51
Re: kazdy je nahraditelny
To je blbost a ty to víš.
14. 3. 2015 15:01
Re: kazdy je nahraditelny
Karle, ty jsi už někde četl co se konkrétně stalo? Říká vám něco presumpce neviny?

Málokdo dokázal v poslední době tak popularilozovat motorismus, jak se to daří TG. Dnes je módní do motorismu kopat. Už za to si zaslouží všichni uznání.

Uznání neznamená omluva za jakýkoliv čin. Očekávám tedy, že jakmile se dozvíme, co se opravdu stalo, pak se dá nad tím diskutovat.
A podepsal jsem, právě kvůli presumpci... ;-)
14. 3. 2015 15:42
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
16. 3. 2015 10:48
Re: kazdy je nahraditelny
Hodně dobře ty :yes:
16. 3. 2015 14:48
Re: kazdy je nahraditelny
Umět psát (tím vůbec nemyslím poutavě) taky neznamená vyšší inteligenci.
Avatar - _Karel_
14. 3. 2015 21:37
Re: kazdy je nahraditelny
A tys to nečetl? Sice není oficíální vyjádření, protože zřejmě hladají způsob jak si zachovat tvář a nechat ho na místě, ale nikdo tu jedinou známou verzi nevyvrátil. Takže se bavíme - podle mě- o dost pravděpodobné verzi události. Viděl jsem video, kde se na to ptali Jamese Maye a jen řekl, že je Jeremy k.retén.
Žádná jistota, málo detailů, ale když něco vypadá jako kachna, kváká to jako kachna a lítá to, asi to bude kachna.
Jinak já nijak netoužím, aby Jeremy v TG skončil. V rámci pořadu je skvělej.

P.S. Promiň, ale v rámci "presumpce neviny" petice jako nátlak na zaměstnavatele, kterej na rozdíl od tebe ví, co se skutečně stalo? Vážně to tak vidíš?
14. 3. 2015 22:34
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
13. 3. 2015 17:31
Re: kazdy je nahraditelny
Tiff je výborný řidič,ale jako moderátor mě moc nebaví,jeho kumpán Plato je daleko zábavnější.
Avatar - Starfighter
13. 3. 2015 21:37
Re: kazdy je nahraditelny
nahraditelny bol na auto.cz Topper...a tak ho vystřídal KIA_World >:-[]
14. 3. 2015 15:01
Re: kazdy je nahraditelny
>:-[] >:-[] >:-[]
Avatar - Ji/Ri
14. 3. 2015 00:50
Re: kazdy je nahraditelny
Ty a Gilgit jste nenahraditelní. Takové dva podobné svět nenosí.
Avatar - donPedro
14. 3. 2015 13:01
Re: kazdy je nahraditelny
Všechno špatně - každý jsme svého druhu originál, a tudíž nenahraditelní. Jde nežli o to co po každém z nás zvostane, jakou stopu po sobě zde zanecháme .......
13. 3. 2015 17:29
Možná už má hoch moc hvězdné
manýry a leze jim pořádně na nervy,proto ho vykopli.Mě to zas tak netrápí,daleko víc se mi líbí Jason Plato a Steve Sutcliffe,nejsou tak slavní,ale jsou to sympatičtí chlapíci,vtipní a s auty to umí líp než trojka z TG.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Petrolhead_CZ
13. 3. 2015 19:20
Re: Možná už má hoch moc hvězdné
Souhlas! :yes: K těm dvoum co jsi vypsal bych ještě přidal Jethra Bovingdona, Richarda Meadena, Chrise Harrise a přeci jen i ten Tiff je třída ;-)
13. 3. 2015 19:24
Re: Možná už má hoch moc hvězdné
To je jako porovnávat operní pěvkyni s Madonnou... někdo dělá zábavu a jiný zase seriózní novinařinu...
Avatar - KubikCv
13. 3. 2015 19:04
Říká se tomu marketing
trochu mi to smrdí :-) Nemá někdo náhodou data o sledovanosti? Vypadá to jako geniální tah jak získat pozornost
Rozbalit vlákno
0
13. 3. 2015 19:42
Pro každého neúspěšného je těžké,
si představit úspěch. Těžko se do takové role člověk vžije. Nevím, kdo přesně tu přispívá, ale myslím, že pro většinu z nás je to totálně mimo naší představivost. Když vyděláváte veřejnoprávní televizi miliony liber ročně, tak čekáte, že vám ten blbý steak za 25 liber zařídí. Je úplně jedno, jestli je to standard občanů dané země, nebo ne. Jasně, někoho kvůli tomu udeřit je bez diskuze špatně a člověk se pak musí probudit a uvědomit, že to už přehnal. Na druhou stranu chovat se jako nýmand s měsíční mzdou a hypotékou se také nemusí. Přece se celý život snažil, aby přesně tím nebyl.

Mimochodem verze, že se jedná o marketingový trik mě také napadla. V ČR něco podobného zkoušel (asi) třeba Mareš při svém opilém vystoupení na E2. Nevím ale, jestli to doopravdy funguje (nebo zda to funguje dlouhodobě).
Rozbalit vlákno
8
Avatar - KubikCv
13. 3. 2015 19:56
Re: Pro každého neúspěšného je těžké,
byla to zpráva dne a šířila se jako virál....nevěřím tomu,že to nebylo účelný
13. 3. 2015 19:58
Re: Pro každého neúspěšného je těžké,
Otazka je, jak to cele clastne bylo.
Tezko si dovedu predstavit, ze Jeremy proste prisel na misto M a rekl: "Kde mam veceri?" Manik mu odpovedel: "Nikde, sem na ni zapomnel." a hned na to dostal ranu.
Avatar - _Karel_
13. 3. 2015 20:11
Re: Pro každého neúspěšného je těžké,
Viděl bych to, že poté co začal Jeremy chlapíka vztekle pucovat, se chlapík po chvíli neudržel a řekl mu něco o oblíbených lidových a nearogantních moderátorech bez hvězdných manýrů. A padla facka na kámen.
Avatar - KubikCv
13. 3. 2015 20:23
Re: Pro každého neúspěšného je těžké,
ty hlášky,jak jeho dcera píše ať ho vezmou zpět...protože doma začal vařit.... S velkou slávou ho hodí zpátky a tisíce lidí si budou myslet,jak jim BBC naslouchá >:D
14. 3. 2015 11:48
Re: Pro každého neúspěšného je těžké,
A nebo to mohlo být tak, že na otázku: ,, kde mám jídlo ? ,, se producent vysvlékl do naha, začal mu točit ocasem před očima a řekl mu, že si může dát klobásu pokud mu talíř obložený rukama nevoní. Kdo ví ...
16. 3. 2015 14:56
Re: Pro každého neúspěšného je těžké,
>:D :yes:
13. 3. 2015 23:07
Re: Pro každého neúspěšného je těžké,
Tak asi se nesnazil kvuli tomu, aby mohl fackovat lidi...
Avatar - rohYpnol
15. 3. 2015 11:11
Re: Pro každého neúspěšného je těžké,
A co když je to jen provokace ze strany JC, kterého už nebavilo "být v podmínce" a tak si řekl, že vyzkouší sílu své pozice ;-)

Zkrátka lepší vyhozený JC, než JC pod pantoflem, který musí hlídat každé své slovo...

Kdo ví, každpoádně bulvár má čím žít. No, dokud si JC nevzme do úst Alláha, tak bych to nechal být >:-[] :-!
13. 3. 2015 20:54
Už se těším
až Jeremy zase šlápne na kuří oko nějakýmu přiteplenýmu negrovi jezdícímu v Priusu. :yes:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - salamoon
14. 3. 2015 20:11
saskaren
co je toto za saskaren? podpisovat peticiu za navrat tupca ktory nadobudol pocit, ze je neviem co... >:D
Rozbalit vlákno
1
15. 3. 2015 22:29
Re: saskaren
a co povies na toho sasa Maceka v ceskom parlamente?! ;-)
https://www.youtube.com/watch?…… />https://www.youtube.com/watch?…… />A pozerajte dalej - komik Sladek: Mr. Bean je uplny amater!
Avatar - rohYpnol
15. 3. 2015 11:05
Kde je problém?
Stačí zvolit čeké řešení - JC na živnosťák pro BBC >:-[] :-! Vlk se nažere (JC nebude zaměstnancem BBC) a koza zůstane celá (kozí stádo bude spokojeno) ;-)
Rozbalit vlákno
0
Avatar - pumpkin
15. 3. 2015 20:09
Koľko podpisov?
Koľko podpisov dostane nabudúce, keď mu rupnú nervy a niekoho napríklad rovno zabije? Určite sa nájde aspoň 200 000 ľudí, ktorí mu to zas prepáčia.
Rozbalit vlákno
2
15. 3. 2015 20:27
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
15. 3. 2015 21:41
Re: Koľko podpisov?
Já to podepíšu. Ideálně když někoho zastřelí před nastoupenou rodinou. :yes:
16. 3. 2015 10:01
Jak dlouho tu budete ještě toho dědouška vystavovat ?
Až se nad ním zavře voda, tak těch 825638 podporovatelů a jeden pes k tomu zjistí, že ty jeho rádobyvtipné hulvátské hlášky nikomu nechybí a svět se kvůli tomu nezbořil, tak po něm ani neštěknou.
Rozbalit vlákno
0