Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nissan: Nový malý hatchback bude podobný konceptu Sway

Ženevský koncept Nissan Sway nese designové prvky budoucího malého hatchbacku. Prodávat se by se mohl v Evropě i USA.
Zpět na článek
17. 3. 2015 20:03
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - 3_diamanty
17. 3. 2015 16:12
zadne partie
s mierne vypuklym vekom kufra mi pripominaju clio [odkaz] .... nehovoriac o sirokych bokoch a podobne do priestoru vystupujucom plechovom leme zadnych dveri aj spodnych farebnych ochrannych podbehov

ak to ma byt nastupca micry tak uz s tym teraz asi vela nespravime ale bol by som radsej keby nissan naviazal na svoje starsie micry a tazil radsej zo svojej historie.... ta este nedavna gulata micra bola vazne pekna mala svoju charizmu ... tak preco napodobnovat clio? nechajme japonca japoncom.... nekazme si aj to malo dobreho netuctoveho co na trhu ostalo ..... mne by sa viac pacilo keby nissan tazil dizajn z tohto svojho predchodcu: [odkaz] kedy bol nissan este nissanom ... na dalsie male clio uz moc zvedavy nie som .. jedno nam bohate staci.. ja chcem vidiet japonca... nie europana s japonskym pasom .. zlata mazda 2
Avatar - tune.lar
18. 3. 2015 16:19
Re: Nadhera
Oči mám v lepší kondici než ty, to se vsadím. Tak se na to podivej pořádně, přední světlomety ala ceed, zadní pohled, který je v úvodu článku ve mne evokuje i30. ;) názor člověka s rysim zrakem >:D
Avatar - pelikoš
17. 3. 2015 20:43
Re: Nadhera
doporučuju návštěvu optika nebo si už konečně vyčisti brýle
Avatar - pelikoš
17. 3. 2015 14:21
wrc
ještě mně napadlo, když to má o pár milimetrů víc než čtyři metry, jstli taky nebudou chtít do rally
Avatar - pelikoš
17. 3. 2015 14:20
wrc
ještě mně napadlo, když to má o pár milimetrů víc než čtyři metry, jestli taky nebudou chtít do rally
18. 3. 2015 12:16
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - tune.lar
17. 3. 2015 16:45
Nadhera
Parádní práce! Takhle to dopadne když vezmete to nejlepší z i30 a ceedu a date to dohromady >:D
17. 3. 2015 15:20
Tak pozor abychom něco neucítili,
když do toho Nissan tak šlape. Ale zní to drsňácky, to zase jo, jen tak dál pane autor !
Avatar - Ada je zase tady
17. 3. 2015 14:41
ne
je to ošklivé. Takový rendlík bych na silnici potkávat nechtěl :no: