Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nissan: Nový malý hatchback bude podobný konceptu Sway

Jan Mička Jan Mička 17. 3. 2015 • 23:58
32
13
Zobrazit náhledy (32)
Nissan Micra Nissan Micra Nissan Micra Nissan Micra Nissan Micra Nissan Micra Nissan Micra Nissan Micra Nissan Micra Nissan Micra Nissan Micra Nissan Micra Nissan Micra Nissan Micra Nissan Micra Nissan Micra Nissan Micra Nissan Micra Nissan Micra Nissan Micra Nissan Micra Nissan Micra Nissan Micra Nissan Micra Nissan Micra Nissan Micra Nissan Micra
Ženevský koncept Nissan Sway nese designové prvky budoucího malého hatchbacku. Prodávat se by se mohl v Evropě i USA.

Koncept Nissan Sway oprávněně patřil k nejobletovanějším exemplářům ženevského stánku automobilky Nissan. Ze začátku jsme si mysleli, že jde pouze o ukázku dalšího vývoje designu automobilky, jak ale napovídají nové informace, úplně nereálná není ani sériová výroba.

Nebudeme si nic nalhávat – Nissan do toho aktuálně pořádně šlape. Ani ne v posledních dvou letech stihl na trh uvést nový Qashqai, X-Trail a konkurenci Volkswagenu Golf, model Pulsar. Bylo tedy téměř jasné, že nyní postupní o segment níž, byť v něm nabízí prostorově atraktivní a jízdně velmi příjemný Note.

Jak by mohl nový hatchback vypadat nám napovídá právě koncept Nissan Sway. Sériový model patrně ponese jiné jméno, nabízen bude v Evropě i USA a měl by se stejně jako Sway držet myšlenky otřást poměrně konzervativním segmentem malých hatchbacků s délkou okolo 4 metrů. O předběžném roku uvedení se však zatím nemluví.

Související články

Témata
Avatar - pelikoš
18. 3. 2015 16:46
Re: Nadhera
skutečně jsi mě pobavil... :-!
Avatar - tune.lar
18. 3. 2015 16:19
Re: Nadhera
Oči mám v lepší kondici než ty, to se vsadím. Tak se na to podivej pořádně, přední světlomety ala ceed, zadní pohled, který je v úvodu článku ve mne evokuje i30. ;) názor člověka s rysim zrakem >:D
Avatar - pelikoš
17. 3. 2015 20:43
Re: Nadhera
doporučuju návštěvu optika nebo si už konečně vyčisti brýle
Avatar - pelikoš
17. 3. 2015 20:42
Re: ne
>:-[]
Avatar - tune.lar
17. 3. 2015 16:45
Nadhera
Parádní práce! Takhle to dopadne když vezmete to nejlepší z i30 a ceedu a date to dohromady >:D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku