Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Spy Photos: Mercedes-Benz E Cabrio - Dlouhé plátno

Nástupce kabrioletu řady CLK se i nadále spoléhá na klasické hodnoty, které dělaly kabrioletům jméno od počátku automobilového věku.
Zpět na článek
Avatar - positivemind
26. 1. 2009 19:20
Re: Coupe odhaleno!
Zatraceně, tak tohle kupé je něco! Uvidíme jakou Mercedes nasadí cenu :-) ideál? E350 4matic coupe
26. 1. 2009 09:16
Moc hezké
Krásný vůz, jak je u Mercedesu zvykem. Nové éčko sedan má design trochu rozporuplný, ale tohle se opravdu povedlo. Bál jsem se, aby to nebyla plechovka, ale Mercedes potěšil a zůstal u klasického plátna. Bravo!
26. 1. 2009 09:13
Re: moc pekne
Jenže ty se mýlíš. BMW v této třídě naštěstí zůstává u klasické plátěné střechy. Model BMW 6 cabriolet je konkurentem E-Klasse, trojka patří do střední třídy.
neregistrovaný "Horways"
25. 1. 2009 23:40
Re: Coupe odhaleno!
Tak já hlasoval pro: ''Nic moc, ale lepší než sedan''. Opravdu to není nic moc. Kdybych si to kupoval, tak jedině s tím maskováním, jaký je tady vidět na fotkách. >:D :yes: >:D
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
25. 1. 2009 15:34
E - Kabrio...
...noblesní jízda s větrem ve vlasech? Sice nejsem zarytý fanda nové E - Classe, ale na toto se celkem těším. Po stránce barevnosti bych volil bílou, v té vyniknou vcelku zdařilé a moderní linky karosérie...
neregistrovaný "Tizy (famousbmw.autofun.cz)"
25. 1. 2009 13:50
Coupe odhaleno!
[odkaz]
25. 1. 2009 12:55
moc pekne
Ja nevim, ja bych byl skepticky kupovat cabrio s platenou strechou techto rozmeru - kvuli hluku - BMW ty tam dela hlinikou pokud se nemilim - ma nekdo zkusenosti co se tyse hluku v kabine!

Ja mel moznost jezdit o hodne starsim BMW s platenou stechou a tam byl hluku dost, nato aby se mi to libilo. Ale nemel jsem tu moznost zazit jizdu v modernim aute tohoto typu.
Avatar - Ham.
25. 1. 2009 09:02
Kurňa chlapi od toho MB,
zalezte už do díry, přestaňte provokovat s těmi novými Ečkami, Céčkami, SLR SMkami a jinými dráždidly pro milionáře nebo Vás Merkelová znárodní. Máte skučet před Bundestagem, vyhrožovat, že do 2 měsíců zavřete výrobu a žadonit o dotace.
neregistrovaný "Horways"
25. 1. 2009 00:37
.
Nemůžu si pomoct, ale i potom co Mercedes-Benz tak zmršil novou generaci E, tak tohle se mi zamlouvá. Vypadá to opravdu dobře, jenom bych asi nechal původní název. :yes: