Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Spy Photos: Mercedes-Benz E Cabrio - Dlouhé plátno

Ondřej Láník Ondřej Láník 25. 1. 2009 • 22:56
11
9
Zobrazit náhledy (11)
Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E Mercedes-Benz E
Nástupce kabrioletu řady CLK se i nadále spoléhá na klasické hodnoty, které dělaly kabrioletům jméno od počátku automobilového věku.

I když se bude jeho karoserie vnějšími rozměry snadno poměřovat s konkurenty vyšší střední třídy, má nová třída E Cabrio látkovou střechu! Výrazně větší nástupce třídy CLK bude mít v interiéru více místa, i když výrobce v jeho případě asi zůstane u uspořádání 2+2.

Nejnovější snímky ukazují mimořádně elegantní a lehkou stavbu skládací střechy a velké prosklení karoserie. Chybí pevný ochranný oblouk a B-sloupek po spouštění bočních oken také zmizí - právě tak to u luxusního otevřeného vozu má být. Trochu méně elegantní se na fotografiích zdají být masivní zadní blatníky a poněkud ostře tvarované rysy na přídi, ale změna je život. Navíc designéři Mercedesu obvykle nenavrhují auta na jednu nebo dvě sezony a občas chvíli trvá, než k nim najdete cestu.

Odlišností od třídy E - s níž sdílí novinka nejen jméno - bude celá řada. Od velké třícípé hvězdy na masce (u limuzín na kapotě) až po jinou středovou konzolu v interiéru.

Témata
Avatar - positivemind
26. 1. 2009 19:20
Re: Coupe odhaleno!
Zatraceně, tak tohle kupé je něco! Uvidíme jakou Mercedes nasadí cenu :-) ideál? E350 4matic coupe
26. 1. 2009 09:16
Moc hezké
Krásný vůz, jak je u Mercedesu zvykem. Nové éčko sedan má design trochu rozporuplný, ale tohle se opravdu povedlo. Bál jsem se, aby to nebyla plechovka, ale Mercedes potěšil a zůstal u klasického plátna. Bravo!
26. 1. 2009 09:13
Re: moc pekne
Jenže ty se mýlíš. BMW v této třídě naštěstí zůstává u klasické plátěné střechy. Model BMW 6 cabriolet je konkurentem E-Klasse, trojka patří do střední třídy.
25. 1. 2009 12:55
moc pekne
Ja nevim, ja bych byl skepticky kupovat cabrio s platenou strechou techto rozmeru - kvuli hluku - BMW ty tam dela hlinikou pokud se nemilim - ma nekdo zkusenosti co se tyse hluku v kabine!

Ja mel moznost jezdit o hodne starsim BMW s platenou stechou a tam byl hluku dost, nato aby se mi to libilo. Ale nemel jsem tu moznost zazit jizdu v modernim aute tohoto typu.

Avatar - Ham.
25. 1. 2009 09:02
Kurňa chlapi od toho MB,
zalezte už do díry, přestaňte provokovat s těmi novými Ečkami, Céčkami, SLR SMkami a jinými dráždidly pro milionáře nebo Vás Merkelová znárodní. Máte skučet před Bundestagem, vyhrožovat, že do 2 měsíců zavřete výrobu a žadonit o dotace.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud