Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Honda Civic 5D se opět stane globálním modelem

Poté, co se pětidveřový Civic stal na dvě generace evropskou specialitou, se zase podívá do světa. Pro všechny trhy se bude vyrábět ve Velké Británii.
Zpět na článek
1. 4. 2015 17:32
Re: filozofia ala Honda
Vidím to taky tak. Jen aby Honda "nepřekombinovala" ;-\
1. 4. 2015 16:00
Hlavně to chce líbivý design a zbavit se kontroverzních řeše
Civic k pořádnému prodejnímu úspěchu potřebuje hlavně opravdu líbivý design a také pěknou přístrojovou desku s klasickým přístrojovým štítem bez kontroverzních výstřelků. Pak ještě vrátit palivovou nádrž na běžné místo pod zadní sedadla (přední sedačky pak bude možné dát níž, čímž se výrazně zlepší pozice za volantem), a prospěje to i rozložení hmotnosti mezi nápravy. A v ideálním případě by to ještě chtělo víceprvkovou zadn nápravu. Pokud vše toto Honda učiní, Civic se opět stane bestsellerem! :-) :yes:
Avatar - TeeJay
1. 4. 2015 15:54
Re: filozofia ala Honda
Někdy přemýšlím, jestli je to filozofie nebo jen absence koncepce, ;-) i když chápu, že situace na trzích se mění, stejně jako preference zákazníků.

Globální model neznamená, že bude sdílet díly s americkou verzí, Honda má dokonce pro Ameriku i různé řídící jednotky pro stejný motor.
2. 4. 2015 10:05
Re: Hlavně to chce líbivý design a zbavit se kontroverzních
No já nevím. Řekl bych, že pokud zapomeneš na to zvýrazněné podsvícení, není tak hrozné. Chtělo by si do toho sednout na živo, chvíli pojezdit a pak zhodnotit. :-!
2. 4. 2015 08:07
Re: Hlavně to chce líbivý design a zbavit se kontroverzních
No, on to není jen ten zadek. Ještě jsi zapomněl na hnusnou přístrojovou desku :-(
Avatar - white label
1. 4. 2015 19:25
Re: Hlavně to chce líbivý design a zbavit se kontroverzních
Na jednu stranu je to (že už nebude spešl eu verze Civicu) špatná zpráva, na druhou stranu, když se podívám na to, jak vypadá evropská verze Civicu 9g., tak je to skoro jedno.
Co je evropského (nejen) na designu 9G, teda kromě toho, že jde o 5dv. hb? ;-)
1. 4. 2015 17:38
Re: Hlavně to chce líbivý design a zbavit se kontroverzních
Zkrátka k prodejnímu úspěchu toho potřebuje Honda moc. Vše by vyřešily peníze. Ale ty jaksi chybí. ;-\
1. 4. 2015 20:56
Re: Hlavně to chce líbivý design a zbavit se kontroverzních
Co evropského? Podle mě předek i z boku by se kvalifikoval, dokonce bych řekl že je docela pěkný, i když řádově jiný než je současná evropská linie. Interiér je OK. No a zadek? Ten dokáže všechno zkazit. Bohužel je to tak jak u Jeniffer Lopezové... ;-)
Avatar - Stewee
1. 4. 2015 13:59
filozofia ala Honda
Svojska a pre Hondu typicka filozofia. Kazdopadne ma nieco do seba. Drzim palce! Na novy sedan Civic som velmi zvedavy a vobec informacia ze to bude globalny model je velmi potesujuce, pretoze sucastky v USA budu podstatne lacnejsie, ako na starom kontinente. Mam stym velmi dobru skusenost!

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku