Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Laboratoř SGS Czech Republic potvrdila čistící účinky paliva Shell V-Power Nitro+ 95

Nejnovější testy laboratoří SGS Czech Republic prokázaly výborné čisticí účinky paliva Shell V-Power Nitro+ 95. Jednalo se o první zkoušky v České republice provedené zcela novou metodou.
Zpět na článek
Avatar - rokyta.p
15. 6. 2015 21:39
reklama
Jak byly testy benzínů a naft od pana Vaculíka, tak zas psali, že ten Shell takový zázrak není ;-)
Avatar - rokyta.p
15. 6. 2015 21:39
reklama
Jak byly testy benzínů a naft od pana Vaculíka, tak zas psali, že ten Shell takový zázrak není ;-)
Avatar - Hammunasakra
16. 6. 2015 12:32
Re: reklama
Jasně že fungujou [odkaz]

Neni nad kvalitní olej a když jezdíš hodně po městě nebo jak prase klidně ho vyměnit i v polovině doporučenýho období
Avatar - Hammunasakra
16. 6. 2015 12:32
Re: reklama
Jasně že fungujou [odkaz]

Neni nad kvalitní olej a když jezdíš hodně po městě nebo jak prase klidně ho vyměnit i v polovině doporučenýho období
Avatar - Hammunasakra
15. 6. 2015 22:48
Re: reklama
Verva 100 je 100 oktanovej benzin s Vifem. Nic lepší tady podle Vaculíkovejch testů a mý praxe neni
Většinou tankuje Vervu přidám Vif a docela spokojenost. Asi je to blbost ale lepší pocit mám když Vif náleju až nakonec než před tankováním
Avatar - Hammunasakra
15. 6. 2015 22:48
Re: reklama
Verva 100 je 100 oktanovej benzin s Vifem. Nic lepší tady podle Vaculíkovejch testů a mý praxe neni
Většinou tankuje Vervu přidám Vif a docela spokojenost. Asi je to blbost ale lepší pocit mám když Vif náleju až nakonec než před tankováním
16. 6. 2015 17:31
Re: reklama
Jo tak do tohodle vehyklu se olej nehodí >:D Na olej jezdí jen ty nej fára, naftový Golfy, Piana a takový ty klasický starý bagry. Jednou jsem tu četl i článek o někom kdo měl Piano a článek začínal: Když je nejhůř, jede i na naftu! >:D
16. 6. 2015 17:31
Re: reklama
Jo tak do tohodle vehyklu se olej nehodí >:D Na olej jezdí jen ty nej fára, naftový Golfy, Piana a takový ty klasický starý bagry. Jednou jsem tu četl i článek o někom kdo měl Piano a článek začínal: Když je nejhůř, jede i na naftu! >:D
16. 6. 2015 14:21
Re: reklama
A já myslel, že ti nejlepší jezdí na plyn.
Nezasírají si motor biopalivama ani nepodporujou pole plná řepky :-)
16. 6. 2015 14:21
Re: reklama
A já myslel, že ti nejlepší jezdí na plyn.
Nezasírají si motor biopalivama ani nepodporujou pole plná řepky :-)
Avatar - Barrichello
16. 6. 2015 12:06
Re: reklama
Mluvil sem s člověkem, co dělá v ústavu paliv a maziv, a říkal, že většina adetiv do paliv funguje, některé méně, jiné více, ale fungují adoporučuje je.

Co ale výrazě nedoporučoval sou adetiva do oleje.
Avatar - Barrichello
16. 6. 2015 12:06
Re: reklama
Mluvil sem s člověkem, co dělá v ústavu paliv a maziv, a říkal, že většina adetiv do paliv funguje, některé méně, jiné více, ale fungují adoporučuje je.

Co ale výrazě nedoporučoval sou adetiva do oleje.
Avatar - Hammunasakra
16. 6. 2015 09:38
Re: reklama
Zrovna teď o víkendu sem za tebou [odkaz] jel :-)
Avatar - Hammunasakra
16. 6. 2015 09:38
Re: reklama
Zrovna teď o víkendu sem za tebou [odkaz] jel :-)
Avatar - Hammunasakra
16. 6. 2015 09:36
Re: reklama
To neni o Benzině ale o Pepíkovi co tu jednu vlastní nebo nějakym perzonálu. To se děje snad u všech značek. Mám praxí vychytaný pumpy kde nekradou [odkaz] nebo kradou tak že to nepoznám :-)

Myslíš [odkaz] ? Jo to mám pocit že funguje
Avatar - Hammunasakra
16. 6. 2015 09:36
Re: reklama
To neni o Benzině ale o Pepíkovi co tu jednu vlastní nebo nějakym perzonálu. To se děje snad u všech značek. Mám praxí vychytaný pumpy kde nekradou [odkaz] nebo kradou tak že to nepoznám :-)

Myslíš [odkaz] ? Jo to mám pocit že funguje
Avatar - Hammunasakra
16. 6. 2015 09:32
Re: reklama
Myslim že si to trochu pleteš. Nejde o přeznačený Maxxmotion 100 ale Benzina nakupuje z rakouský rafinerie OMV palivo se stejnym uhlovodíkovym základem. Aditivace je rozdílná
Určitě by šlo palivo v nádrži i předaditivovat ale ne 125 ml lahvičkou do xy litrový nádrže. Popravdě ani dvěma :-)
Jj laboratorní testy znám a Vif dopadá výborně. I jim aditivovaný palivo i samotný aditivum. Lepší je snad jen [odkaz] Ty to ale jako spousta dalších v česku zabalili už dávno
Avatar - Hammunasakra
16. 6. 2015 09:32
Re: reklama
Myslim že si to trochu pleteš. Nejde o přeznačený Maxxmotion 100 ale Benzina nakupuje z rakouský rafinerie OMV palivo se stejnym uhlovodíkovym základem. Aditivace je rozdílná
Určitě by šlo palivo v nádrži i předaditivovat ale ne 125 ml lahvičkou do xy litrový nádrže. Popravdě ani dvěma :-)
Jj laboratorní testy znám a Vif dopadá výborně. I jim aditivovaný palivo i samotný aditivum. Lepší je snad jen [odkaz] Ty to ale jako spousta dalších v česku zabalili už dávno
16. 6. 2015 09:21
Re: reklama
Ti nejlepší z nás kupují pouze tohle: [odkaz]
To jsou pak jiný výkony! >:D
16. 6. 2015 09:21
Re: reklama
Ti nejlepší z nás kupují pouze tohle: [odkaz]
To jsou pak jiný výkony! >:D
16. 6. 2015 07:18
Re: reklama
Není to 100 oktanový benzín s VIFem. Vervu 100 kupuje Benzina od OMV přímo z Rakouska, je to přeznačený OMV Maxxmotion 100.
Je to je to blbost, můžeš ten benzín "přeaditivovat", takže pak může mít horší vlastnosti než bez dodatečné aditivace. Přesnou odpověď zda přidání VIFu škodí nebo prospívá ti řekne jen rozbor v laboratoři ;-)
16. 6. 2015 07:18
Re: reklama
Není to 100 oktanový benzín s VIFem. Vervu 100 kupuje Benzina od OMV přímo z Rakouska, je to přeznačený OMV Maxxmotion 100.
Je to je to blbost, můžeš ten benzín "přeaditivovat", takže pak může mít horší vlastnosti než bez dodatečné aditivace. Přesnou odpověď zda přidání VIFu škodí nebo prospívá ti řekne jen rozbor v laboratoři ;-)
Avatar - rokyta.p
15. 6. 2015 22:13
Re: reklama
VIFku mám, občas z legrace používám. Otázka ale zůstává, kde tankovat? Osobně když je možnost, jezdím hlavně k Benzině ale babo raď.
Avatar - rokyta.p
15. 6. 2015 22:13
Re: reklama
VIFku mám, občas z legrace používám. Otázka ale zůstává, kde tankovat? Osobně když je možnost, jezdím hlavně k Benzině ale babo raď.
Avatar - white label
8. 3. 2019 00:16
Re: Nesouhlasim
Na českém trhu aktuálně není běžně k dostání lepší benzín, než jakým je Shell VP Racing 100.
7. 3. 2019 23:35
Nesouhlasim
Bohuzel musim nesouhlasit, vim ze se jedna o stary clanek, nicmene v te dobe jsem jeste jezdil benzinovym autem a moje zkusenost s tankovanim u Shellu nebyla uplne pozitivni. Auto nejelo tak, jako kdyz jsem tankoval treba u Eurooilky. Momentalne jezdim na naftu, kterou tankuju u Benziny (konkretne teda jejich premiovou naftu v NP) viz [odkaz] a mimo toho, ze auto fakt jede lepe v porovnani s "normalni" naftou, tak jeste najedu mnohem vic kilometru. Sice je Verva o cca korunu drazsi, ale v mem konkretnim pripade si na plne nadrzi priplatim priblizne 60 az 100 korun, coz podle me neni nic narocnyho. Tot vse
15. 7. 2015 13:48
Re: reklama
Jaký produkt přesně myslíš, je to tenhe? [odkaz]

no tak snad jen přispívá!! >:D rozbory řešit nebudu...
15. 7. 2015 13:48
Re: reklama
Jaký produkt přesně myslíš, je to tenhe? [odkaz]

no tak snad jen přispívá!! >:D rozbory řešit nebudu...
Avatar - Barrichello
16. 6. 2015 12:00
Re: reklama
Však jo, ten čistič vstřiků se má dávat znovu až po 5 000 km. Adetivum po 1500 km.

Na 300C sem měl čistič dokonce od Moparu.

Jinak já osobně používám už léta to STP a Sonax. A spokojenost.
Avatar - Barrichello
16. 6. 2015 12:00
Re: reklama
Však jo, ten čistič vstřiků se má dávat znovu až po 5 000 km. Adetivum po 1500 km.

Na 300C sem měl čistič dokonce od Moparu.

Jinak já osobně používám už léta to STP a Sonax. A spokojenost.
Avatar - Hammunasakra
16. 6. 2015 10:48
Re: reklama
Jo Sonax už sem taky zkusil. Ten kompletní čistič sem zmínil protože si mluvil o výdrži až 5000 km. Popravdě zkusil sem snad všechno a nějak sem skončil u toho Vifu :-)
Avatar - Hammunasakra
16. 6. 2015 10:48
Re: reklama
Jo Sonax už sem taky zkusil. Ten kompletní čistič sem zmínil protože si mluvil o výdrži až 5000 km. Popravdě zkusil sem snad všechno a nějak sem skončil u toho Vifu :-)
Avatar - Barrichello
16. 6. 2015 12:02
Re: reklama
OMV 100 mam ted od kámoše za 31 Kč litr.

Omylem to totiž přelili 100 litrů do sudu, v kterém bylo 20 litrů E85.

Takže to nemohli dát do běžné distribuce. >:D >:D >:D Je to dovežený přímo z rakouska (samo ilegálně přes hranice) :-) >:-[]
Avatar - Barrichello
16. 6. 2015 12:02
Re: reklama
OMV 100 mam ted od kámoše za 31 Kč litr.

Omylem to totiž přelili 100 litrů do sudu, v kterém bylo 20 litrů E85.

Takže to nemohli dát do běžné distribuce. >:D >:D >:D Je to dovežený přímo z rakouska (samo ilegálně přes hranice) :-) >:-[]
Avatar - Barrichello
16. 6. 2015 10:43
Re: reklama
Tohle je komplet čistič celé palivové soustavy, ale to co obsahuje V-Power , na to stačí i daleko levnější adetivum do benzínu (červená flaštička STP nebo černá čistič vstřiků).

To samé má i sonax a další
Avatar - Barrichello
16. 6. 2015 10:43
Re: reklama
Tohle je komplet čistič celé palivové soustavy, ale to co obsahuje V-Power , na to stačí i daleko levnější adetivum do benzínu (červená flaštička STP nebo černá čistič vstřiků).

To samé má i sonax a další
Avatar - Barrichello
16. 6. 2015 08:47
Re: reklama
Jo Benzina je fjan podnik, kámoš tuhle kolem jedný jel a byla tam Obchodní Inspekce. No a za dva dyn už zavřeno, pumpa nefunguje >:D >:D >:D
Náhoda, že.

Ty testy, kde všude vyhrála Benzina taky pěkně smrdí.

Jinak to samý co adetivum ve W-Poer 95 umí lahvička od STP, která ale vydrží na 1500-5000 km dle typu a stojí 110-150 kč.

zatímco Racing 95 stojí na litru o 5 kč víc než obyč benál.

Tak si to spočítejte sami >:D >:D >:D
Avatar - Barrichello
16. 6. 2015 08:47
Re: reklama
Jo Benzina je fjan podnik, kámoš tuhle kolem jedný jel a byla tam Obchodní Inspekce. No a za dva dyn už zavřeno, pumpa nefunguje >:D >:D >:D
Náhoda, že.

Ty testy, kde všude vyhrála Benzina taky pěkně smrdí.

Jinak to samý co adetivum ve W-Poer 95 umí lahvička od STP, která ale vydrží na 1500-5000 km dle typu a stojí 110-150 kč.

zatímco Racing 95 stojí na litru o 5 kč víc než obyč benál.

Tak si to spočítejte sami >:D >:D >:D
Avatar - Hammunasakra
15. 6. 2015 22:50
Re: reklama
Já dneska kupuju spíš ty jednorázový 125 ml balení. Trochu dražší ale nesrovnatelně praktičtější na nalévání :yes:
Avatar - Hammunasakra
15. 6. 2015 22:50
Re: reklama
Já dneska kupuju spíš ty jednorázový 125 ml balení. Trochu dražší ale nesrovnatelně praktičtější na nalévání :yes: