Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes-Benz R nekončí, produkce se přesunula k AM General

Americká společnost AM General se v minulosti starala o výrobu Hummeru H1, odvozeného od armádního speciálu HMMWV.
Zpět na článek
13. 8. 2015 04:43
Re: ?
Moje nejoblíbenější rodinný auto. Výborná koncepce, v longu prostor na vše, příjemný chování na silnici (až na řízení s převodem takovým, že si zamotáš ruce na každým KO).
Avatar - guze
12. 8. 2015 20:48
Re: ?
Čéče, občas jezdim jednim po faceliftu a docela jsem tomu designu přišel na chuť, ale chapu že to je hodně individualní, co se tyce designu, nicméně je to supr auto, strasne pohodlny, takovy uklidnujici a jezdime v nem v 5ti na hory i s rakvi, nalozeny po strechu a zvlada to s gracii ... :-)
Avatar - Warrual
12. 8. 2015 21:09
Re: ?
Modernizovaný model vypadal moc hezky, což se o R před FL říct nedalo. (spíš SangYong než MB)
Avatar - guze
13. 8. 2015 15:51
Re: ?
Tak tak, to pohodli pri cestovani (mam zkusenost jen s Rkem na vzduchu) je hodne paradni a i kdyz na to nevypada, projel sem s nim i hodne spatny polnacky, velkej univerzál :-)
13. 8. 2015 09:35
Re: ?
Je to praktické, na nic si to nehraje, pohledné MPV. Že jim v současnosti moc nejde karta je věc jiná.
Avatar - twistedTSD
13. 8. 2015 01:28
Re: ?
Ošklivá? Zejména po FL se mi celkem líbí. :-)
Avatar - guze
12. 8. 2015 21:13
Re: ?
JJ, faceliftovanej se mi taky libi, ale hlavne se s tim autem fakt suprove jezdi ... predfacliftovanej mel neco do sebe, ale byl takovej zvlastni ...
Avatar - Dinar
13. 8. 2015 08:13
Re: ?
Ošklivá? Líbí/nelíbí je jedna věc, tohle auto ale má nějaký design, myšlenku, specifickou základní linku, je to své a přesto mercedes. Něco podobně dobrého se podařilo MB ještě s CLS, za to ta dnešní modelová řada se základní designovou linkou ve tvaru bochníku, to je skutečná Čína, resp. taková globální UHO.
12. 8. 2015 18:16
?
oživovanie mŕtvym autom je dosť odvážne.
Avatar - CHerokee
12. 8. 2015 20:18
Re: ?
A ještě, když jsou tak ošklivá jako toto... ale Čína má asi jiná měřítka. >:D