Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: O Mazdu CX-3 je zájem, automobilka se bojí nedostatečné výrobní kapacity

Malé SUV CX-3 z dílny automobilky Mazda se vyrábí v jejím japonském závodě v Hirošimě.
Zpět na článek
Avatar - demonicus
13. 8. 2015 21:00
Re: CX3
Opravdu je malinké, je to tím, že vychází z Mazdy2 i když název evokuje spíš Mazdu3 :-)
Avatar - Norge
13. 8. 2015 22:38
Re: CX3
..to že bude v kóde "made in Japan" je dobre a určite lepšie ako Japonec z England u mna plus, že nestíhajú je tiež dobre - Bravo Mazda :-!

Vitara je zameraním na inú skupinu, cx3 je mestky a víkendový kamoš mladých ľudí bez deti, alebo plus 1 či singel jedincov tejto doby ... Ideálne auto pre ceru, myslíš, že aj vitara ?! ...

Plastové lemy sú praktické a nehrdzavejú, plast vymenis kedy chceš, diel karosérie už tažšie... Estetika je jedna vec a prax ďalšia, má ich aj vitara iba menšie ...
13. 8. 2015 21:44
Re: CX3
Byl jsem si ji na chvíli projet,a je malá,hlavně vzadu to je fakt na sezení jen pro děti.
Taky na šířku jsem se cítil nějak stísněně.Jinak zbytek bez výtky. :-)
neregistrovaný "Me_Myself_and_I"
13. 8. 2015 17:12
"Loni třeba Mazda byla nucena otevřít novou továrnu v mexick
Urcite nebola donutena otvorit zavod minuly rok.

Ten zavod bol planovany uz v ere pred SkyActiv, takze islo o planovane otvorenie.
Avatar - Ozzman
14. 8. 2015 08:45
Re: CX3
Rodinné jistě ano, ale pro ženu, či mladý/starší pár, který preferuje trochu zvýšený automobil, je CX 3 akorát. Vzadu sem neseděl, ale oproti konkurenci ( Captur, P2008, či dokonce Yeti), je CX3 o řád lépe působícím vozem :-)
Avatar - 3_diamanty
13. 8. 2015 21:01
Re: CX3
bol som prekvapeny aky je to krpec ta mazda ... ono aj relativne kompaktna vitara je voci CX3 uz doslova rodinny kriznik ;-) ... nad hlavou ma aj vzadu miesta na rozdavanie aj slusny kufor.... auto aj kabina su priestorovo objemne [odkaz] .... a nestrati sa ani v terene.... pride mi ze mazda tentokrat uz viac hra na imidz a krasu a trosku ( mozno schvalne ) pozabudla na praktickost ... samozrejme predaje to neohrozi.... mozno naopak... zvysi ... kazdopadne v tejto kategorii ma moje sympatie vitara... prave preto ze sa na nic nehra... a vlastne jej cielom je byt co najpraktickejsia co sa dnes uz nenosi.... ale ja to viem ocenit
Avatar - 3_diamanty
13. 8. 2015 20:56
CX3
som videl prvykrat nedavno v tmavej farbe pred par dnami.. prekvapilo ma ake je to auto malicke a tlustucke .... asi to nebude vysnena rodinna volba...skoda... predsa len CX5 je uz o inom...... ale CX3 je pekne uznavam a moze lakat mladych najma dizajnom :yes:

ak by som ale chcel nieco male kompaktne s tym aby do toho vosla aj rodina.... tak na to je tu vitara.... toto je pravy neporazitelny samuraj .. vidim ju uz denne... moc podarene auto... nic proti CX3
Avatar - demonicus
13. 8. 2015 20:16
A co lak ?
Doufám, že Mazda CX-3 bude mít kvalitnější lak, než Mazda 3. Na ní je bohužel lak velmi měkký :no:
Avatar - demonicus
14. 8. 2015 19:54
Re: Nintendo?
"Rychločíslo" není zastrčené, ukazuje se tom head up displeji, takže na budík koukáš minimálně (mám to tak u Mazdy3)
14. 8. 2015 14:02
Re: Nintendo?
ak by rýchločíslo nebolo také zastrčené v kúte, tak by mi to nevadilo.
Avatar - fOE
14. 8. 2015 11:11
Re: CX3
Pro oba nademnou. Jde o prostor. Prostorove mi CX3 prisla jako male auto, zvednuta M2 rozhodne vic nez zvednuta M3. Stejne jako mi Captur prijde jako prizvednute Clio a Juke jako prizvednute, nevim, ale male auto auto >:D . Juke taky umi 4x4, nema sice 2L ale turbenou 1.6 ktera ten 2l v mazde ve vsem predci.

Tak ci onak 500x mi uz prijde zase o stupen vys, spis zvednute bravo nez punto. ;-)
Avatar - Ozzman
14. 8. 2015 10:42
Re: CX3
Captur je.... jak to říct, takový nechci říct lowendovější, protože i v interiéru umí vypadat velmi hodnotně, ale i ty motorizace a pohony ho řadí trochu pod CX 3.
Avatar - Emel
14. 8. 2015 10:29
Re: CX3
CX-3 má čtyřkolku a benzínový dvoulitr... tím je technicky nad Capturem.
14. 8. 2015 10:21
trošku zavádzajúce
hedlajn - o CX3 je zájem - text - očekává se zájem, to je trošku rozdiel.
Je zábavné sledovať, ako ľudia čakajú od malých nadopovaných SUV veľký vnútorný priestor s veľkým kufrom. Tieto malé SUV sú robené na efekt zvonka a ľudia to ešte stále nevedia pochopiť. Veď pokiaľ ide o vnútorný priestor SUV je naozaj dostatočný až u BMW X5 a to je zvonka tank (ale dnes som na čerpačke jeden čierny videl a poopravujem si názor - vyzeral výborne).
Avatar - fOE
14. 8. 2015 10:18
Re: CX3
Juke a Captur ne?
500x mi prijde uz precijen trochu vetsi.
Avatar - Emel
14. 8. 2015 10:06
Re: CX3
Je to reakce na KiaWorld, který řeší SUV pro rodinu.

Za mě ale jasně, jako Mazda-positive se mi CX-3 líbí. Jako hlavního konkurenta vidím 500X.
14. 8. 2015 08:33
Re: CX3
Máš recht.. ale je to i pro starce mladé duchem :-)
14. 8. 2015 08:33
Re: CX3
prozradíte motorizaci a výbavu, kterou testujete?
Avatar - Emel
13. 8. 2015 21:26
Re: CX3
Tak z mého pohledu je CX-5 asi nejmenší rodinně akceptovatelné SUV, takže pokud cokoli pod ním už je malé, není to zase takové překvapení.
Avatar - Andrejka89
13. 8. 2015 21:23
Re: CX3
snad bude ještě nějaký další test :yes:
14. 8. 2015 08:33
Re: CX3
No já jel taky vpředu vlevo a 181 >:D
Avatar - 3_diamanty
13. 8. 2015 22:07
Re: CX3
mne pride ze pomaly hociktore bezne male auto ma vacsi objem a vzdusnost kabiny ako tato mazda ... take sandero bude voci CX3 ...hotovy karavan

kadopadne mazda hra na dizajn... a imidz... je to vidiet z kazdeho detailu jej karoserie..... dizajn dnes predava..... o uspechu CX3 niet pochyb :yes:

PS: tie obrovske plastove vypukle cierne lemy blatnikov su nepekne... nazivo hodne nepekne ... hned mi udreli do oci .. su pomaly az gycove ... zlata vitara :yes: