Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Rakouské dálniční známky pro rok 2016 zdraží, čeští dovolenkáři to téměř nepocítí

Ceny rakouských dálničních známek pro rok 2016 se zvýší pouze nepatrně. Roční kupon pro automobil do hmotnosti 3,5 tuny bude dražší o 1,30 eur.
Zpět na článek
26. 8. 2015 07:31
10 dnů stačí ?
Z jakého důvodu si autor mysli že desetidenní AT známka bohatě stačí pro dovolenou v Chorvatsku? Že by nejel nikdy déle než na jeden týden ?
Rozbalit vlákno
5
26. 8. 2015 08:27
Re: 10 dnů stačí ?
Také jezdím na 14 dní,někdy i 3 týdny,což je nejlepší ;-) ,Slovinsko objíždím a za ušetřené peníze tam jdu do restaurace,když jedu přes den a ne na noc....
Avatar - Honza Mička
26. 8. 2015 09:27
Re: 10 dnů stačí ?
Dobrý den,

především z vlastní zkušenosti. Myslím, že pro většinu zaměstnanců, kteří mají ročně omezený počet dnů dovolené, je zbytečné vybrat si všechno v létě. U OSVČ to může být jiné, nepopírám.
26. 8. 2015 10:10
Re: 10 dnů stačí ?
Tak to bude asi o preferencích. Sice jsem OSVČ, ale ani v dobách kdy jsem byl zaměstnancem jsem na pouhý jeden týden do HR nejezdil (a do jiných letních destinací také)
Avatar - Bully_
26. 8. 2015 11:48
Re: 10 dnů stačí ?
Cesi (a urcite nejenom oni) jezdi na dovolenou v prevazne vetsine v tydennich turnusech. Staci se zeptat v kancelari jakekoli cestovky. Co je vetsinove, je brano za normu, i kdyz tu muzeme jako jednotlivci jeden po druhem donekonecna vypisovat, ze zrovna pro nas to neplati.
26. 8. 2015 13:07
Re: 10 dnů stačí ?
autor píše, že to obvykle stačí, formuláciu, že to bohato stačí, si si vymyslel, asi si mal veľké nutkanie všetkým odprezentovať, že máš na dlhšiu dovču, tak už to vieme, uži si ju. V praxi aj v mojom okolí vačšina fičí do 10 dní.
Poklona rakúšákom za férové ceny 10 dňových známok, ostatní na tom ryžujú jak sa dá a komplikujú vodičom život, cez A prefrčím, nestojím keď nechcem (ale rád zastavím trebárs na wothersee a cena že 8 e? Geniálne.