Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hyundai ve Frankfurtu: i20 Active, bezpečnější Santa Fe a luxusní kupé

Největší novinkou je oplastovaná verze městského hatchbacku i20. Prodávat se začne od ledna příštího roku.
Zpět na článek
Avatar - Ozzman
3. 9. 2015 13:15
Re: dalsi pan na holenie
Tak se běž do té i20 podívat... budeš v šoku jaká je to paráda, hlavně v nějaké standartní výbavě a né top render na prezentaci a rád přeběhneš vedle do salonu třeba k tvému oblíbenému Renaultu >:D
3. 9. 2015 10:31
Re: dalsi pan na holenie
Tuhle jsem potkal na parkovisti Hyundai Genesis
[odkaz]
a musim rici, opravdu povedeny kus velkeho auta. Krasny predek, zadek, profil.
:yes:
Avatar - 3_diamanty
3. 9. 2015 12:51
Re: dalsi pan na holenie
predpokladam ze ak bude i20 active v dizli tak tam bude to klasicke 90 konove CRDI 1,4 ... ako mame v klasickej i20..... v tomto aute taka zlata stredna cesta z hladiska pomeru vykon/dizel/cena
3. 9. 2015 11:07
Combi
Mluvilo se také o i20 ve verzi combi. Ticho po pěšině?
Avatar - 3_diamanty
3. 9. 2015 12:52
Re: Active
u takehoto auta cim menej plastu tym lepsie ... nechyba mi tu, takto je to presne ok .. hyundai zvolil sikovnu mieru aj vpredu aj po boku aj vzadu....

ciernymi plastami ohyzdene hatche snaziace sa navodit dojem offraodu vyzeraju otrasne ...
Avatar - pumpkin
3. 9. 2015 11:08
Active
Dobre vyzerá tá i20-ka Active. :yes: Mohli dať ešte trochu viac plastu na dvere.
Avatar - 3_diamanty
3. 9. 2015 10:23
dalsi pan na holenie
takze od noveho roka tu mame tieto male turba ktore su v ceede uz aj v i20 .... ;-)

realnemu zakaznikovi musi srdce zaplesat ;-) no jo .... paradny motor.. len co je pravda...

tym dvihnutim svetlej vysky o 20mm je z i20 zrazu celkom pekny crossik ;-) ta verzia active a mi teda vazne paci.... na nase cesty super auto, svetlosti nie je nikdy dost :yes:
Avatar - Ada je zase tady
4. 9. 2015 08:01
Re: Active
Když si to půjdeš koupit, jistě není problém se s prodejcem domluvit, že ty galusky vymění za normální kola.
Avatar - Emel
3. 9. 2015 13:56
Re: Active
Jo, vypadá dobře. Na první pohled... typicky pro podobné modely obouvá nízkoprofilové gumy, což je trošku ideově pochybené... ale jinak je to decentní. Jinak mě taky zaujaly pro hb netypické ližiny.
Avatar - pumpkin
3. 9. 2015 14:10
Re: Active
Aký má potom zmysel robiť z hatchbackov pseudo crossovery, keď tam chceš len minimum oplastovania? To je potom fakt čistá zbytočnosť. Keď už si za niečo také priplatiť, nech mi to aspoň ochráni dvere a nárazníky v meste.
Avatar - 3_diamanty
3. 9. 2015 10:38
Re: dalsi pan na holenie
krasne auto.... v podstate by to bola moja volba vo vyssej strednej triede.... v benzine a 4x4.... :yes:
Avatar - Ada je zase tady
3. 9. 2015 12:43
Re: dalsi pan na holenie
Hezký interiér má ta i20. Na rozdíl od i20 jsou ty další interiéry v galerii (i40 a Santa) ohyzdně zprasené :no: To, že by snad i20 měla mít zdvihlý podvozek, jsem si vůbec nevšimnul. Má ho normální. Přední spoiler by měl být ještě o něco výše. Zdvihlý podvozek vypadá jinak. Naopak ty dnešní uměle snížené podvozky na většině aut jsou ošklivé a nepraktické. Jaký diesel v tom bude?