Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Auto Girl 2015: Soutěž o ceny v hodnotě 175.000 Kč skončila. Jste mezi vítězi?

Letošní ročník fotosoutěže Auto Girl je u konce. Známe jména vítězů hlasování čtenářů i poroty složené z redaktorů Auto.cz.
Zpět na článek
Avatar - iudex
7. 9. 2015 15:16
Ľud vs. redakcia alebo šokujúco zlý výber
Tak to hlasovanie čitateľov je nepochopiteľné až šokujúce: finálový výber vrátane víťaznej fotky sa vyznačuje prekvapivou mierou priemernosti a nudnosti, také slabé fotky som už dlho nevidel. Samozrejme, je to amatérska súťaž, zúčastniť sa môže každý, ale nemal by sa dostať tak vysoko a nerozumiem, čo na tých fotkách hlasujúci videli. Napríklad víťazná fotka je zúfalo fádna a nevydarená: nudná stredová kompozícia, nezaujímavé pozadie, rušivé popredie, úplne neprijateľné je dievča a najmä jeho tvár v hlbokom tieni (to si nutne pýtalo odrazku alebo aspoň externý blesk), farby sú vyblité, vyváženie bielej zle... Skrátka podpriemerný cvak mobilom, ktorý nemá najmenší nárok na víťazstvo. V Top 10 sú len cca. 3 fotky, ktoré znesú aké-také kritériá.
Aký to kontrast oproti výberu redakcie, kde sa na fotky dá pozerať a kde autori evidentne vedia niečo o kompozícii, práci so svetlom, hĺbkou ostrosti (aj keď i tu sú len obyčajné výcvaky, viď 5).
Skrátka nie vždy platí demokratické: väčšina má pravdu.
Rozbalit vlákno
6
7. 9. 2015 16:04
Re: Ľud vs. redakcia alebo šokujúco zlý výber
Noo tak taky mi to teda nejak uplne nejede, musim se priznat. Ikdyz nerad, pac stejnak nejde o nic. Ovsem kdyz, tak bych kdykoli uprednostnil tu fotku s Ultimou od Kuby Novotnyho. Krasne prebarvena, pretazena, ale o tom to tak nejak je. Jinak mi to prijde budto celkem blby, nebo umely. Tyvoe ja su kritik:)
7. 9. 2015 16:31
Re: Ľud vs. redakcia alebo šokujúco zlý výber
Tady ale vůbec nejde o nějaký hlasování čtenářů. Dál nemá cenu k této klikací soutěži, kde si jeden soutěžící může dát 150 tis. hlasů, cokoliv dodávat. Je vůbec překvapující, že se tento web vůbec pouští do takové frašky.
7. 9. 2015 17:44
Re: Ľud vs. redakcia alebo šokujúco zlý výber
tohle je soutěž v klikání, ne fotek ... ty "vítězné" fotky jsou příšerné
Avatar - _Karel_
7. 9. 2015 18:15
Re: Ľud vs. redakcia alebo šokujúco zlý výber
Tak tohle je hodně smutná soutěž. O fotografování nevím nic, ale vítězné foto je trága nejen po technické stránce. Z AUTOgirl je vidět v podstatě jen auto, dívka je bez výrazu a (bez urážky) alespoň na fotce prostě nezajímavá. Takže ani nádherná holka, ani nádherná fotka, ani vtip, nic......Vážně nejspíš auto-klikací soutěž.
Avatar - 300-Hurst
8. 9. 2015 11:48
Re: Ľud vs. redakcia alebo šokujúco zlý výber
Zůčastnil jsem se podobné soutěže Zetoru:
[odkaz]

Hlasování je oničem, je to jen o tom, kdo jak obejde systém a nakliká víc hlasů. Takže výsledku se nemůžeme divit. Kdyby aspoň ty, kteří si dají námahu s proklikáním svojí fotky do popředí, tam taky aspoň trošku slušnou fotku - takle to je jen k smíchu ..
Výběr redakce je OK :-)
9. 9. 2015 17:20
Re: Ľud vs. redakcia alebo šokujúco zlý výber
nechci se nikoho dotknout, ale ta slecna nevi jak vypada???
je to nedostatek soudnosti te slecny, fotografa nebo toho, kdo fotku do souteze poslal a pak zaangazoval vsechny chovance ustavu aby klikali a vitezstvi bylo doma???

at zije vitezstvi!!! a jmeno podvodnika je rovnou zverejneno...
Avatar - Stejsn
7. 9. 2015 16:25
Já hlasoval pro Pandu,
ta jediná mi přišla veselá a zajímavá.
Rozbalit vlákno
1
7. 9. 2015 17:43
Re: Já hlasoval pro Pandu,
já taky
7. 9. 2015 22:51
nerikejte mi
ze clovek co leze do takovy kary vleze na takovou zgerbu
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Ozzman
9. 9. 2015 18:44
Re: nerikejte mi
No tak se pochlub co mas doma ty... ty odborniku
Není to miss ale normální holka...
11. 9. 2015 19:29
Re: nerikejte mi
tohle je o dost lepsi [odkaz]
Avatar - Ji/Ri
8. 9. 2015 10:01
... chce to druhé kolo....
... uděláme u mě casting >:D
Rozbalit vlákno
1
Avatar - rokyta.p
11. 9. 2015 00:03
Re: ... chce to druhé kolo....
ahaaa, tak ty jsi ten u koho je ten slavný kožený gauč >:D >:D >:D
8. 9. 2015 12:37
Holt nejsem odborník...
A vítězná fotografie se mi prostě líbí. Někdy to holt dopadne tak, že prostému lidu se líbí to, co odborník strhá.... Holt život no... Chápu, že recept, strčím tam stehna, zigenovský titíky a bude vyhráno je univerzální, ale tady nezabral...
Rozbalit vlákno
9
10. 9. 2015 07:57
Re: Holt nejsem odborník...
ne ze bych ti chtel brat nazor, ale co se ti vlastne libi???

vseobecne neoblibene stare auto, nad kterym i fanda bmw ohrne nos?
kompozice s koprivami?
nebo ta kypra slecna, co si odskocila ze strelnice?
tady nejde o odborne vyjadreni ke kvalite fotografie, tady jde alespon o spetku vkusu...
Avatar - Stejsn
10. 9. 2015 08:27
Re: Holt nejsem odborník...
O (ne)kvalitě fotky není třeba spekulovat, ale co je špatného na starém autě?
10. 9. 2015 08:55
Re: Holt nejsem odborník...
nerikam, ze spatneho, jen me proste neoslovuje asi jako bych nefotil favorita nebo "novou" felicii... v soutezi bych ocekaval neco zajimavejsiho, ale tady u te fotky to tak nejak vse koresponduje
koprivy, pole, auto, kocka ;-)
Avatar - Stejsn
10. 9. 2015 09:14
Re: Holt nejsem odborník...
Pokud je dobrý a nápaditý fotograf, dá se udělat parádní fotka i s multiplou.
10. 9. 2015 11:22
Re: Holt nejsem odborník...
pokud... tady ovsem neni dobre zhola nic...
Avatar - Ozzman
10. 9. 2015 11:43
Re: Holt nejsem odborník...
No, pak tam máš fotku neobvyklé Ultimy GTR [odkaz]

a to nejsem žádný přehnaný estét, tak to mi přijde jako totálně kýčovité, až ošklivé. To radši slečnu na Z3 ( i když ničím nevybočuje z řady), než tohle.
Avatar - Stejsn
10. 9. 2015 12:27
Re: Holt nejsem odborník...
To dokonce vypadá jak koláž seskládaná z několika fotek :-)
10. 9. 2015 14:33
Re: Holt nejsem odborník...
jo, ta slečna má takový divný stín, asi tam původně nebyla, a bez ní by ta fotka byla taky nicmoc, ale lepší
10. 9. 2015 18:34
Re: Holt nejsem odborník...
Pokud je to z těhle fotek - tak předem letí z kola "ukážeme tities, stehýnka a vono to jako bude vončo..." Na takový ten plán - baba, nahota, kára - si chlap - už mám asi málo testosteronu.
Líbí se mi stará auta. Spíš si "cáknu" z jízdy starým Populárem, než novou Hi tech károu.
Sto lidí, sto chutí. Nechci se tu dostat do diskuze, jako s naší profesorkou estetiky na vejšce, kdy se mohlo dvě hodiny diskutovat o dvou tečkách na papíru a jejich kompozici. Na to nemám buňky. Osobně na mne z těch předhozených působí nejlíp. Nikomu to necpu. To je celé kouzlo...
11. 9. 2015 13:05
Za mne Martin Průžek
Slečna bude zřejmě velmi drobná, což ale nádherně dává vyniknout křivkám M3 E46. Navíc ta závodní kombinéza je tu jaksi adekvátní - u postele by slečně slušelo negližé, ale k M3 se nemohla obléci příhodněji. V obou případech - příslib divoké jízdy :yes:
Rozbalit vlákno
0