Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Caterham Superlight Twenty váží půl tuny, má 135 koní a stojí milion korun

Limitovaná edice dvaceti kusů vznikne jako pocta Caterhamu Superlight vyráběnému od roku 1996. Během osmi let vzniklo 196 exemplářů se speciálními karbonovými prvky.
Zpět na článek
Avatar - Bully_
12. 9. 2015 10:44
Re: Ach jo...
Diky :-) Jinak jsi to popsal prave dobre, nema to nic spolecneho s racionalitou. Takove auto ma podobne vyuziti jako motocykl, ale stoji nekolikanasobne vic.
Avatar - Bully_
12. 9. 2015 10:19
Re: Ach jo...
Najdes tam i pod pul milionu, ale jako u vsech podobnych joy-machines a zdaleka ne jenom u Caterhamu, jejich cena je proste vysoka a hodnota moc neklesa. Neni to zadna seriovka, kdy vyrobis auto z druhoradych globalnich komponentu a diky obrovskym seriim muze byt i lidova cena.
Podobne vozy se taky nekupuji v sezone :-) , kdy jsou vzdycky nejenom vyssi ceny, ale hlavne je o dost mensi nabidka nez po ni.
Avatar - Enthusiastic.driver
12. 9. 2015 08:39
Re: Ach jo...
Za polovinu? Na mobile.de ty úplně nejlevnější CATy na půl míči začínají ;-\ Což je dost tristní, když si člověk uvědomí, že je to motor a pár trubek.

Cena ojetých CATů je pro mě jednou z nejnepochopitelnějších věcí na trhu s auty. Ty ojeté se prakticky nevyplatí kupovat, protože nové začínají jen o kousek výš...
11. 9. 2015 21:03
Re: Ach jo...
A tobě velký :yes: za toho Lotuse.
11. 9. 2015 21:02
Re: Ach jo...
Já jsem asi jeden z nich.Moc bych ho chtěl ( neexistuje žádná překážka proč ho nemít ) ale moc by mě štvalo, že to auto využiji jen občas a ty peníze v tom autě jsou vlastně nevyužité. Nevím jak to popsat. Tedy si dávám velký :no:
Avatar - Bully_
11. 9. 2015 19:42
Re: Ach jo...
Za polovinu si muzes koupit furu ojetych Caterhamu, hura do toho :yes: . Smutna realita je spis ta, ze o podobnych autech mluvi kdekdo, ale koupi si je min nez vyjimecne.
11. 9. 2015 19:26
Ach jo...
Být to za polovinu utíkám pro něj :-)