Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Volkswagen Tiguan živě: Základy pro „Snowmana“ položeny! (+video)

Kompaktní SUV od Volkswagenu je zřejmě největší hvězdou Frankfurtu samo o sobě. Našince však zajímá ještě víc – technika poslouží připravovanému SUV od Škodovky!
Zpět na článek
15. 9. 2015 13:13
frankfurt
Ahoj. Nevíte jestli v tom Frankfurtu neco vystavuji i jiní výrobci než koncern Volkswagen?sorry za blbou otázku,nikdy jsem tam nebyl..
Avatar - Ozzman
15. 9. 2015 12:22
Interiér
Kvalita a tak.... no, dobře, tak je už konečně spodek palubky včetně prostoru pro kolena měkčený? co dveře a výplně? Lepší? Chápu vaše fanouškovství k značce, na fotkách to vypadá moc hezky, už jsem si zvykl i na ten zvláštně tvarovaný volant, ale jak to tedy je?
Avatar - Shr3k
15. 9. 2015 12:33
GTE - čím víc chromu, tím víc Adidas
Ten GTE předek, předpokládám vakuově chromované plasty, mi přijde trochu přeplácaný. Asi předpodkládají velké prodeje v Číně a v Perském zálivu, ale jinak prima tvary. Přední světla se IMO moc nepovedla - nejlépe ta optika vypadá s tím nárazníkem do města resp. R-line. Na červeném kousku (nárazník do terénu, nebo běžná verze?) jsou nějak moc vypouklá.
Avatar - aproximus
15. 9. 2015 21:38
krabice
aneb designová nuda dosáhla dokonalosti [odkaz] :no: unylost na Ntou
Avatar - white label
15. 9. 2015 22:24
Re: Trochu popleta, ne?
Jo, raději žádné video, než tohle... 8-s

edit: Komu se má reakce nelíbí, ať si palec dolů políbí... ;-)
Avatar - Jaros71
15. 9. 2015 15:38
Re: Interiér
Vypadá to fakt moc dobře , ale toto by mne taky zajímalo..
A zda netlačí tunel do pravého kolena..
Avatar - ericho33
15. 9. 2015 13:30
Re: frankfurt
Až budúci týždeň >:D >:D >:D
Avatar - Blue Sun
15. 9. 2015 13:01
Potvrzení
Pro mne jen potvrzení toho, co jsem psal u produktových fotek. Tohle u mne vůbec nefunguje.
A co je tedy vyloženě odpudivé, je ta bílošedá kombinace interiéru... pomoc!
Avatar - iudex
16. 9. 2015 09:25
Najväčší extrovert?
Ad redaktorova veta: "Na poměry Volkswagenu jde o opravdu velmi výrazný designový počin, nic podobně extrovertního z Wolfsburgu dlouho nevzešlo." To myslí vážne? Potom sa asi pozeráme na úplne iné auto. Tigi vyzerá dobre, to bezpochyby, ale kde preboha tm je nejaká dizajnová extrovertnosť? Veď je to úplne v duchu predošlých Volkswagenov, klasický predok á la Passat. Fakt som z toho akýsi rozpačitý, na Tiguan ódy, F-pace strhaný pod čiernu zem ako úplný šmejd.
Avatar - iudex
16. 9. 2015 08:49
Nový WS hrniec je tady
Čím viac videí so švihákom som videl, tým viac mi lezú krkom. Tá afektovaná bombastická forma sa nedá počúvať, hneď úvodná veta je jak z prezentácie hrncov v telešopingu. 8-s
Avatar - Jaros71
15. 9. 2015 15:36
Re: stále super
Ta červená vypadá naopak výborně.. :yes:
I ostatní barvy jsou pěkné , ve stříbrné to bude ideál.. :-)
Krásné auto.Od VW ? Bomba..
Avatar - LEGOPARK
15. 9. 2015 22:19
Re: Trochu popleta, ne?
Kecalek idiot ten redaktor! A co to je za video - 10 se***ive?! Amaterizmus hrubeho zrna! :no:
Avatar - fOE
16. 9. 2015 08:08
Skutecny objem kufru?
Zajimal by me skutecny objem kufru pri zadni lavici nastavene pro pasazery, ne na prevoz lednice. Predpokladam (a doufam spravne) ze onech bombastickych 615L bude pri pro kufr nejvhodnejsim setupu, tedy zadni sedadla nejvice vpred. Kufr v bezne konfiguraci ma ale kolik, 500l?
Avatar - 3_diamanty
15. 9. 2015 22:52
aku to ma svetlu vysku?
akoby tie kolesa boli moc vsadene do kasne..... a auto moc "sedelo" na ceste ..... miestami to na fotkach vyzera ako keby auto bolo fotene s nakladom aspon 300kg na palube..... mozno to robia len tie fotky.... lebo vseobecne co som si vsimol tie autosalonove fotky niekedy ozaj dost klamu .... a niektore auta vyzeraju na fotke o dost divnejsie ako v skutocnosti.... vid outlander.... na fotkach pomaly zrudicka... ale v reale krasne SUV ...... este k tomu svetlemu interieru.... ten ani nahodou... tmavy je o moc krajsi :yes:
Avatar - Emel
15. 9. 2015 21:46
Živé fotky
Dobré je to... ten jeden cvak širokáčem se nepovedl, ale tohle je hodně dobré. A možná i ten R-Line by se v nějaké tmavší barvě dal...
Avatar - Ada je zase tady
15. 9. 2015 19:42
Re: Potvrzení
Kdysi jsem se toho také bál, ale nakonec (u Japonců si nemůžeš vybírat :no: ) jsem koupil světlý interiér. A dobrý! Špiní se to míň, než černá.
Avatar - Andrejka89
15. 9. 2015 16:09
Re: Interiér
černý musí být luxusní :yes:
Avatar - Jaros71
15. 9. 2015 15:39
Re: Potvrzení
Předpokládám , že většina lidí si objedná interier černý.. ;-)
15. 9. 2015 15:24
Re: GTE - čím víc chromu, tím víc Adidas
Taky me to napadlo, pruhu a chromu jak cinanu. Tohle byla asi tezka pisemna prace ;-)
[odkaz]
Jinak to napojeni stredovyho tunelu na pristrojovku je slusna divocina, asi taky delali cinani. Na dnesni dobu uz trochu odflakle.
[odkaz]
15. 9. 2015 12:35
Bayerische Volks Werke
Ten bílý tančík se mi líbí :yes: [odkaz]
Avatar - iudex
16. 9. 2015 09:26
Re: Trochu popleta, ne?
Fajn, že sleduješ i komenty. Takže ako píšem inde, hlavne popracovať na tom prejave: (výrazne) menej afektu, viac informácií.
Avatar - iudex
16. 9. 2015 08:51
Re: Trochu popleta, ne?
Holt používanie cudzích termitov je určité rizoto. ;-)
16. 9. 2015 06:12
Re: Trochu popleta, ne?
V dalších videích taky válí...opomenu-li jeho stále se opakující "štyry", to, že jako redaktor motoristického webu-časopisu neumí ani pořádně vyslovit jména aut potažmo značek,to opravdu trhá za uši...
Avatar - Ada je zase tady
15. 9. 2015 20:00
Re: frankfurt
Vždyť se tu o VW píše :-) Jednooký mezi slepými králem!
15. 9. 2015 12:22
stále super
aj na nestajlovaných vyzerá dobre. Červená mu nesedí, modrá viac a biela paráda. Na mejnstrím suv pekný interiér.
15. 9. 2015 20:22
Trochu popleta, ne?
"Není to revoluce, ale doslova evoluce ... " Co je tohle za hloupost? To se panu redaktorovi moc nepovedlo. A co se týká auta. Bomba. To jsem od VW nečekal. Takový posun. Ve všem super a mnohem hezčí než předchůdce!!!
Avatar - white label
20. 9. 2015 21:28
Re: Trochu popleta, ne?
Dík, taky se mi po tom editu změnilo skóre z 0:2 na 4:2. >:-[] ;-)
Avatar - praděda7
20. 9. 2015 15:16
Re: krabice
Tak tak. V porovnání s Mazdou Koeru je Tiguan normální kraksna... ;-)
Avatar - fOE
16. 9. 2015 09:32
Re: Najväčší extrovert?
Asi tak, je to SUV variace passatu. Passat je taky extrovert? 8-s :no:
Avatar - Dylan McKay
16. 9. 2015 06:33
Re: Trochu popleta, ne?
Zdravím. Dnes bude Prius, Bentayga, Alfa, Borgward. Polepším se.
15. 9. 2015 16:23
Re: " Základy pro Snowmana položeno "
Podľa mňa sú už základy položené pre Yetiho :-)
Avatar - donPedro
15. 9. 2015 16:02
Re: frankfurt
Tož vystavuje tam leckdo leccos, avšak jen jeden může býti ten nejlepší ;-) :yes:
15. 9. 2015 15:59
Re: stále super
vw svedčia elegantné farby /strieborná, biela, čierna, sivá), červené menej - červený passat, golf vidíš naozaj zriedka, je to dané dizajnom a vnímaním značky), červená sedí alfe, mazde alebo feri.
Avatar - PepaJ
15. 9. 2015 13:28
Re: frankfurt
:-) ..vystavuji tam vsichni...rozumni hraci aut. trhu...i kdyz predpokladam, ze to od Tebe byla jen ironicka :)))
15. 9. 2015 12:25
hmh
Niekde som čítal, že nové SUV od Škody má mať základy od Superbu a nie od Tiguana.
Avatar - bystron
15. 9. 2015 23:19
Re: stále super
VW dělá většinou dobrá auta :yes:
Avatar - Ada je zase tady
15. 9. 2015 19:40
žádná sláva
Předek je přeplácaný, chybí ruční brzda, LCD imitace tachometru a otáčkoměru je vyloženě odpudivá, obludná kola jsou hluboce zasazeny v karosérii. A po sklopení zadních sedadel nevznikne rovná plocha ;-\ Těžké zklamání!

Pokud se tomu Škoda vyhne, nasadí na to menší kola, zvedne podvozek, překonstruuje sklápení zadního sedadla a namontuje tam ruční brzdu, bude to opravdový trhák! ;-)