Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda živě: Všude samá „Line“ (+video)

Na stánku Škodovky se mluvilo spíš o budoucnosti, většinu frankfurtských novinek už známe. Paket SportLine pro Superb jsme ale viděli poprvé.
Zpět na článek
Avatar - Honza Mička
17. 9. 2015 09:58
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Soudruhu Gilgite, viděl jsi tam ten Greenline někde?
Avatar - Honza Mička
17. 9. 2015 10:37
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Gilgite, my se v názorech sejdeme jenom málokdy... >:D
Avatar - Honza Mička
17. 9. 2015 10:11
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Právě Ty, "novinár" a profesionál, bys měl přece vědět, jak to na autosalonech chodí. Viz. zrušený rozhovor s Marchionnem, o kterém jsi určitě věděl, nebo Giulia pouze ve verzích QV, přestože se počítalo i s běžnými. Dneska kopeš opravdu moc na sílu...
Avatar - Honza Mička
17. 9. 2015 10:19
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Pořád jsi neodpověděl na první dotaz. Kdybyses nad ním zamyslel, třeba bys pochopil, proč není GL v tomto článku >:D
Avatar - Honza Mička
17. 9. 2015 10:28
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Ano, čekali jsme ho, ale nakonec nebyl, proto se o něm nepsalo. Pořád nechápu, proč by v článku, který vyšel před autosalonem, Superb GL nemohl být
Avatar - Dylan McKay
17. 9. 2015 09:52
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Potkali jsme se? Já pořád koukal a tipoval kdo můžeš být. Odhalil jsem asi tak 25 gilgitů ;-)
Avatar - Dylan McKay
17. 9. 2015 11:03
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Díky za vyčerpávající odpověď ;-)
Avatar - Dylan McKay
17. 9. 2015 09:25
Re: tak sme sa dockali
Souhlasím. Superb dospěl k dokonalosti. To auto si na nic nehraje a je ze všech pohledů krásné. Na IAA stále dokola jezdila auta, aby vás odvezla kam budete po obřím areálu chtít. Superb patřil k těm nejžádanějším!
Já se musím pochlubit, že jsem se takto kromě Superbu svezl i vodíkovou Toyotou Mirai a hybridním Mercedesem S.
Avatar - Dylan McKay
17. 9. 2015 10:46
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
IPA, protože jsem nadšený s QV, tak chci znát taky tvůj názor. Pod Alfou nic nepíšeš.
Avatar - Dylan McKay
17. 9. 2015 10:26
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Vždycky když se na mě zadíval nějaký elegantní pán v obleku a jakoby chtěl říct "nazdar šviháku!"
Docela je mi líto, že to neklaplo. Chtěl bych totiž klidnou spolupráci gilgita s redakcí. Prospělo by to tady asi všem.
Avatar - Emel
17. 9. 2015 11:30
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
No třeba proto, že Greenline zase taková bomba není? A naopak Vám pak třeba chybí Talisman nebo Tiguan?

Jen tak na okraj... neměl výstavní premiéru i Superb Combi? To by přece dávalo větší smysl, ne?
Avatar - Dylan McKay
17. 9. 2015 10:02
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Dinar, já se to naučím. Díky! ;-)
Avatar - Dylan McKay
17. 9. 2015 10:01
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Greenline jsem byl Honzo já, když jsi zapnul adaptivní podvozek u Insignie ;-)
Avatar - Dylan McKay
17. 9. 2015 09:35
Re: tak sme sa dockali
Modelky dostaly odkaz na tenhle článek. Obě jsou svobodné, náruživé, rády a dobře vaří, baví je domácnost a chtějí si zde najít potencionální ženichy ;-)
Avatar - Ozzman
17. 9. 2015 09:06
K čemu
Rapid Scout line? U kombiku zvýšený podvozek chápu, dává to smysl u Octavie, Superbu a s přimhouřením oka i na Fabii kombi (ale tam to není 4x4), jenže Rapid? No, když to koupí, tak to koupí :-)
Avatar - Dylan McKay
17. 9. 2015 09:50
Re: tak sme sa dockali
Prius v modré jak byl představen na fotkách.

A jestli Mirai nebo Prius? To je jasné. Alfa QV ;-)
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Ty vázne tvrdís ze zarazení modelové verze Superb GreenLine mezi 10 neocekávanejsích novinech Frankfurtského autosalónu, pricemz tech zbývajících 9 novinek jsou principiálne nové modely (viz odkaz), je OK? Tak to se názorove zásadne rozcházíme.

[odkaz]
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
GreenLine jsem ve Frankfurtu nevidel. Vubec jsem ho nehledal. Pri mnozství termínu behem dvou tiskových dní je pro mne vyhledávání novinek typu GreenLine nebo SportLine zcela nepodstatné.

To nic nemení na tom ze zarazení Superbu GreenLine mezi 10 nejocekávanejsích novinek Frankfurtu byo zcela nesmyslné nezávisle na tom jestli tam to auto bylo nebo ne.
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Já nejsem soudruh, ani v politickém smyslu ani ve smyslu citátu z filmu Pelíšky, ale vzhledem k tomu ze nejvetsí ceský autoweb ACZ který leze znacce Skoda do zadele kde muze a tudíz by se dalo ocekávat ze je dobre informován zaradil model Skoda Superb GreenLine mezi "10 nejocekávanejsích novinek ve Frankfurtu" tak jsem cekal ze se o této prezentaci od vás expertu neco dozvím.
Avatar - AUDIRS6
17. 9. 2015 17:13
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
to vies, musim sa pochvalit sam.... >:-[]
Avatar - AUDIRS6
17. 9. 2015 11:16
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Hmm..., sranda, takze ja neprofesional, len clovek zbierajuci mne dostupne informacie a s analytickym myslenim, som aj napriek Vasim zakulisnym informaciam priamo z Audi, spravne tipoval, ze ten A4 Allroad je len taka "volavka" a ze pravdu budem mat ja s Audi S4... ;-)
17. 9. 2015 09:19
Re: K čemu
žádná emoce... ani pozitivní, ani negativní... Možná u Scoutu by mohli volit jinou barvu plastu, případně nabízet několik barevných možností oplastování... Ale jinak nic. Asi přeškodovkováno. V hlavách i na silnicích.
Avatar - Blue Sun
17. 9. 2015 10:39
Kdepak
Kdepak "švihák lázeňský"... Evžen, lovec žen, to je... >:D >:D
Avatar - Dinar
17. 9. 2015 10:00
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
>:D >:D gilgit novinářská šedá eminence.

P.S. Nutno uznat, že ti jdou ta videa stále lépe, ještě pár procent ubrat z expresivnosti a bude to bezva. ;-) :yes:
Avatar - Ozzman
17. 9. 2015 10:41
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
No.... a opravdu si myslíte, že Superb Greenline, který je jen derivátem, defakto pouhým stupněm výbavy a lehkou technickou změnou odlišen od Superbu jako takového, patří mezi 10 nejočekávanějších novinek autosalonu pro Evropský trh? Kdyby to bylo tady v Praze na výstavišti, tak to tak nějak chápu, ale tohle je pro celou Evropu :-)
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
To vís, kdyz jsem ten "novinár" v úvozovkách tak na vás hvezdy z ACZ fakt nemám a musim kopat na sílu. >:D

Jinak vím jak to na autosalonech chodí. To moje "kopání" byla reakce na vás tradicní vlezdo***ismus vuci znacce Skoda, v tomto prípade zcela nesmyslné zarazení modelu Superb GreenLine mezi 10 nejocekávanejsích novinek Frankfurtu.
Dotaz na soudruhy z redakce
Podle clánku soudruha Burese z 10.9. patril model Skoda Superb GreenLine mezi "10 nejocekávanejsích novinek ve Frankfurtu", soudruh Machala Superb GreenLine ani nezminuje. Me by jenom zajímalo kde udelali soudruzi z ACZ chybu.
17. 9. 2015 18:28
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Paci sa mi ako ta nechce opustit ta myslienka na Alfu QV >:-[] ..tak sa mi zda,ze sa zmeni u teba doma hybridna filozofia a kupi sa cuore sportivo ;-)
17. 9. 2015 18:24
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
..tak ja ta pochvalim za tvoj tip a dam ti palec hore nech ;-)
Avatar - fOE
17. 9. 2015 13:26
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Jeste te to nepustilo? >:D
Avatar - Dylan McKay
17. 9. 2015 11:26
Re: tak sme sa dockali
Jo! Vidíš! Děkuji! Ještě říkaly, že mají rády plná ústa! ;-)
Avatar - AUDIRS6
17. 9. 2015 11:19
Re: tak sme sa dockali
>:D >:D >:D >:D
Uz nikdy nebudem citat tvoje prispevky s plnymi ustami ! >:-[]
:yes: :yes: :yes: :yes:
Avatar - Hammunasakra
17. 9. 2015 10:36
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Sup Green Line mezi 10 nej novinkama? Fakt? >:D >:D >:D >:-[]
Avatar - Dinar
17. 9. 2015 09:51
Re: tak sme sa dockali
Bentley Babajaga... :-! ;-)
Avatar - Ji/Ri
17. 9. 2015 22:37
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Jak za tohle může někdo dát mínus? To už musí být psychická vada.... tímto vás zdravím, anonymní srá.či.
Avatar - 3_diamanty
17. 9. 2015 09:08
tak sme sa dockali
konecne tu mame najvacsiu megatutovku celeho autosalonu a zrejme aj celej europy

superb skratka jede .. f-pace sa razom moze ist klzat ... a bentayga? ta je vedla superbecka zrazu uplne neviditelna :yes: skoda sa vo frankfurte skutocne vytiahla... :yes:
Re: tak sme sa dockali
"Superb patřil k těm nejžádanějším!" - pokud se clovek potrebuje rychle dostat z jednoho konce veletrzního areálu v Frankfurtu na druhý tak sedne do prvního auta které prijede nezávisle na tom jestli to je Superb nebo neco jiného.

Ale ta Toyota Mirai byla fajn, to je fakt.
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Je to marný, je to marný, je to marný.
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
No vidís, a bylo jich tam 67. >:D

Ne, nepotkali. Já jsem mel bohuzel strasne nabitý program, krome schuzek s výrobci automobilu v tom byly jeste termíny u výrobcu komponentu, takze moc casu nezbývalo.
Avatar - Ozzman
17. 9. 2015 10:36
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Počkej, není? A co ten Xray? Asi jsem se pomýlil, myslel jsem, že ho přivezou do Frankfurtu.
Avatar - Dylan McKay
17. 9. 2015 10:35
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Já už jsem bohužel doma :'-( Ale k Ladě bych šel hned, to je naše pěkná sousedka ;-)
Avatar - Ozzman
17. 9. 2015 10:32
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Třeba je to jedna z těch pohledných hostesek.... jezdí po autosalonech, proto tolik znalostí.... >:D Mrkni k Ladě, nebo Hyundai :D:D:D
Avatar - 3_diamanty
17. 9. 2015 10:11
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
inak nemal byt prave greenline jednou z najvacsich noviniek .... ktora zatieni aj baleno a dalsie nove auta .. [odkaz]

preco tam nie je je teda skutocne zvlastne ale mozno si ho nechavaju ako tutovku do zenevy >:D
Avatar - Dylan McKay
17. 9. 2015 09:51
Re: tak sme sa dockali
Holky sem prý kouknou ;-)
Avatar - 3_diamanty
17. 9. 2015 09:39
Re: tak sme sa dockali
ty betarisko jeden ;-) ... to bolo dobre :yes:

a teraz ta dilema ci mirai alebo prius.... ze?

za mna skor prius... v cervenej inak podla mna je krajsi ako nikdy predtym... cervena novemu sekne
17. 9. 2015 09:37
Re: AŽ TAM BUDE E-LINE TAK DÁME ŘEČ, do tý doby jen ŠÁDEVOPR
Hory? Už jsi v Rapidu jel? To fakt myslíš vážně?
Avatar - Emel
17. 9. 2015 09:32
Re: tak sme sa dockali
Co bych dal za to, aby byla Bentayga neviditelná...
Avatar - 3_diamanty
17. 9. 2015 09:21
Re: Nic moc
ciernym kolam na bielom aute ani ja nikdy nepridem na chut..... navyse je zname ze biela farba auto opticky "zvacsuje" a cierna farba diskov zase kola opticky "zmensuje" ..

za mna radsej tmave auto ... a klasicke disky....
Avatar - AUDIRS6
17. 9. 2015 18:49
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Diky ;-) :yes:
17. 9. 2015 11:38
Věta která se vždy hodí
Návštěvníci ve Frankfurtu zmateně pobíhají, ale klid přineslo jen moto auto.cz:
Uklidnění přinesla až jednodušší karoserie škodovky.

Tento blábol dovoluje, aby škoda porazila kohokoli na světě (naposled mazdu), tak se nedivím, že i na světovém autosalonu jsou soudruzi z redakce unešeni jen jedním stánkem :no:
Avatar - Ozzman
17. 9. 2015 09:44
Re: tak sme sa dockali
A teď tu o karluklce .... >:D
18. 9. 2015 15:25
Re: Tak jako byla v 90. letech Škoda Henlein,
>:D Tak Škodovek Off-line jsou plný servisy. :-)
Avatar - Ji/Ri
17. 9. 2015 22:35
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Jenže má pravdu. Okatěji do škodařití ani lézt nemůžete. Opravdu to děláte s takovým nadšením nebo to je na befel? ...
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Pokud obhajujes toto tak rozhodne ne. Nastestí.

Je zcela normální ze ceské médium vzhledem k tomu ze Skoda je domácí znacka a je suverénní jednicka trhu bude o Skode psát víc nez médium zahranicní ale co je moc to je moc a v tomto prípade jste to (nikoliv poprvé) jasne přešvihli.
17. 9. 2015 22:12
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Není to k tématu, ale zajímalo by mne, proč auto.cz nikdy po půl jedné v noci nefunguje a má min. půlhodinové výpadky. Docela ostuda, už se mi to stalo asi tak 5x
Avatar - AUDIRS6
17. 9. 2015 11:20
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Ale no taaaaak, clovek co zvykol mat pod zadkom "elfer"... :*) ?
>:D >:D >:D >:D
Avatar - Ozzman
17. 9. 2015 10:51
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
No na Mazdu2 sem zapoměl, to je jasná vládkyně co se týče vzhledu. Já tu pořád nemluvim o praktičnosti, jízdě a motorech, tam věřím, že Suzuki umí udělat solidní auto, na Swifty a SX4ky vzpomínám rád, ale o tom, že v roce 2015 přijde taková podivnost... vždyť kdyby vzali ten čumák z vitary, nebo jí alespoň snížili... a bylo by.
Avatar - Ozzman
17. 9. 2015 10:21
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Podle čeho si usuzoval, že jsou to Gilgitové? :D:D
Avatar - 3_diamanty
17. 9. 2015 09:56
Re: tak sme sa dockali
zaujimava volba ... ale ano.... volby srdcom su najlepsie :-)

mne pride ta alfa obrovska.... ta predna kapota je ako letisko ... je to este vobec stredna trieda? ... ako ju vnimaju navstevnici.... mne pripomina akoby ghibli ktore je o triedu vyssie.... vyzera vazne majestatne ale paradoxne v cervenej mi pride najmenej pre mna skusnutelna... tu by som mozno volil predsa len tu modnu bielu....
Avatar - fOE
17. 9. 2015 09:51
Re: Nic moc
Tak neni auto stredni tridy jako auto stredni tridy. Pochybuju ze ti bude karbon vadit na M4 GTS, je ale pravda ze na superbu pusobi trochu komicky. Superb ma byt limuzina, k tomu by se spoiler v barve vozu hodil dozajista lepe.
17. 9. 2015 09:50
Re: AŽ TAM BUDE E-LINE TAK DÁME ŘEČ, do tý doby jen ŠÁDEVOPR
Trochu bych to viděl jako Cactus line. Včera jsem zamazával na autě další podpisy mých milých spoluobčanů, takže příští auto bych chtěl také v nějaké plasticky ochranné linii ....
Avatar - Emel
17. 9. 2015 09:14
Nic moc
Volba kol pro Superba je podle mě přešlap... ale tak moje averze k černým kolům je známá. Ty stříbrné trojúhelníčky po obvodu tomu taky nepomáhají. A karbonový spoiler... to jako vážně?
19. 9. 2015 08:56
bude banda zkorumpovanejch pisalku psat i o tomhle?
[odkaz]
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
>:D >:D >:D

Lada ve Frankfurtu není.
Avatar - Emel
17. 9. 2015 11:58
Re: Nic moc
Já naopak nečekám, že by to při téhle velikosti byl opravdový karbon kvůli úspoře 0,2kg na autě vážícím 1600. Ale třeba Škoda překvapí.
Avatar - fOE
17. 9. 2015 11:48
Re: Nic moc
Tak ja doufam, ze takovou opicarnu jako carbonovou folii potazeny kus bezneho plastu by si nelajzla ani skodovka. :-|
Avatar - Emel
17. 9. 2015 11:44
Re: Nic moc
To je při práci s pilou dost nebezpečné :-)
Avatar - Emel
17. 9. 2015 11:23
Re: Nic moc
No, je pravda, že černá kola na bílém RS s černým paketem se taky docela dají, aspoň to ladí s těma zrcátkama a maskou a tak. Kotoučová pila mě ale nějak nezaujala, mimo jiné i proto, že se vpravo točí proti zubům (obvyklý to problém všech takto nesouměrných kol). Je ale fakt, že pro Superb moc pěkných kol není.
Avatar - Emel
17. 9. 2015 11:21
Re: Nic moc
Na M4 GTS mi vadit nebude, za předpokladu, že to fakt bude karbon.
Avatar - 3_diamanty
17. 9. 2015 11:06
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
ani picanto nema face sorenta... a pozri... nikto nema pochyb o aku znacku ide.... v suzuki vedia co robia.... a nemaju za potreby kopirovat vlastne modely .. co je vlastne dnes este ten lepsi pripad ;-) ... baleno nebude tahat zakaznikov od pola to mi je jasne ... napriek tomu verim v jeho velky uspech u nas ... face balena povazujem za fajn.... maska z vitary mi tam nechyba
Avatar - 3_diamanty
17. 9. 2015 11:02
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
co je na tom podivne? ja si suzuki predstavujem prave takto... nema to vyzerat ako fabia s logom suzuki ani ako clio s logom suzuki... baleno ma byt suzuki a ma byt baleno.... tiez by sa ti nepacila fabia keby vyzerala ako 208micka s logom skoda ... nechcime od suzuki aby kopirovalo inych... ake by to bolo suzuki? ja uz mam dost tych podobnych skatul vsade na okolo napriek tomu ze znaciek na vyber mame milion.... baleno je baleno... a som rad ze vyzera ako vyzera.... je to jeden z najprijemnejsich pocinov ake som v tejto triede za posledny rok dva videl.... len mam teraz dilemu... co bude so swiftom ... kam sa posunie ... baleno je vlastne v rovnakej triede ako swift... a ked narastie swift tak prakticky bude na centimetre zhodny s balenom... a mat dve zhodne auta to asi nepojde ..... ale na druhej strane ale nechcem aby swift zmizol .... zacinam mat trosku strach o swifta... aj ked nove baleno ma tesi
Avatar - 3_diamanty
17. 9. 2015 10:49
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
k comu tie odkazy ;-)

fabiu aj polo vidim denne xy krat .... a napriek tomu ze polo hodnotim ako jeden z najkrajsich vw v portfoliu znacky..... tak v malej triede najdem pre mna zaujimavejsie vozy ..... rovnako fabia.... nikto jej tu nevycita maly kufor ani slabe motory a ani nebude zle urobena... je to fajn auto a sam po nej pokukujem ..... napriek tomu vizualne ma neocari tak ani na srdci nepohladi ako swift baleno alebo rio ci povedzme mazda 2 ... je fajn ak sa ti paci fabia alebo polo viac paci ako baleno .... je to v poriadku
Avatar - 3_diamanty
17. 9. 2015 10:27
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
ano vitara vyzera famozne ale male baleno by som skor porovnaval s fabiou ci povedzme polom..... a tu uz vidim misky vah na strane suzuki ;-)

skoda tej malej udajne len 37 litrovej nadrze ale ak 1,2ka nepojde spotrebou nad 5,5 litra tak nevidim problem... dojazd bude nadalej kralovsky ... len sa obavam kam sa posunie potom swift v dalsej generacii... hadam nam nezmizne...
Avatar - Ozzman
17. 9. 2015 10:17
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Nezdržuj se tady na diskuzi a mazej na Ford! Je tam Vignale a co Edge? Jakej je? >:D Šup >:D a Pozdravuj ty modelky u Škodovky >:D
Avatar - Ozzman
17. 9. 2015 09:40
Re: AŽ TAM BUDE E-LINE TAK DÁME ŘEČ, do tý doby jen ŠÁDEVOPR
On bude i zvyseny?Já to chápal jako paket optický když to jemenuji jako Rapid scoutem paket. A ne jako Rapid scout. Mohl by dostat i nějakou starší a levnější verzi 4x4;)
Avatar - Emel
17. 9. 2015 09:31
Re: Nic moc
V barvě vozu by to bylo decentní a přiměřené. V tom karbonu mi to přijde na autě střední třídy poněkud... nevím, je to jako vzít si běžecké boty k obleku. A to jsme ještě neotevřeli diskusi o tom, jestli to fakt je karbon...
Avatar - fOE
17. 9. 2015 09:24
Re: Nic moc
Karbonovy spoiler vitam. Uz si pro nej clovek nemusi k Milotecu. >:-[]
17. 9. 2015 09:23
Re: Nic moc
Má averze k černým kolům je stejná, ale překvapivě u toho bílého kusu vypadají luxusně , a to asi právě díky těm zubům z přímočaré pily :-)
Avatar - boost.
17. 9. 2015 09:19
Re: Nic moc
Černé disky se mi taky nelíbí, ale co je špatně na tom spoileru? Podle mě autu sedne - ok, možná bych jej přelakoval do barvy vozu, ale fakt na něm nevidím nic tak strašnýho.

BTW, Alcantarové výplně dveří jsem nečekal. Pěkný.
Avatar - Stejsn
18. 9. 2015 14:51
Tak jako byla v 90. letech Škoda Henlein,
očekávám v záplavě nových Line třeba Škodu Dyline... nebo nakonec možná Off-line.
Avatar - Dinar
17. 9. 2015 09:55
Re: Nic moc
To máme naprosto stejně, černý kola jsou pro mně velmi eklhaftózní záležitost, to provedení na supu je první (v kombinaci s bílou kasltí), co se mi líbí, a ano, je to díky těm "zubům", kolo vypadá jak pila, jen kotoučová, ne přímočará. ;-)
Avatar - 3_diamanty
17. 9. 2015 09:30
Re: tak sme sa dockali
krasne modelky su pri tom superbe..... moc sympaticke a mozno najkrajsie na autosalone :yes:

z fotiek sa mi ovela viac ako superb paci rapid spaceback scoutline ;-)
Avatar - _Karel_
18. 9. 2015 18:48
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
>:D :yes: :yes: :yes:
Avatar - Emel
17. 9. 2015 09:33
Re: AŽ TAM BUDE E-LINE TAK DÁME ŘEČ, do tý doby jen ŠÁDEVOPR
Naopak já ten smysl vidím... tak jako ho vidím pro zvýšené Sandero. Levné auto se často musí popasovat s horšíma cestama a trošku zvýšený Rapid je přesně to pravé pro venkov, hory...
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
AvtoVAZ v posledních letech ve Frankfurtu nevystavoval, vozy Lada byly jen na výstave v Lipsku. Letos uvazovali o stánku ve Frankfurtu ale údajne uz bylo pozde.

Ale zacátkem zárí vystavili vuz Lada Vesta se zakrytými nápisy a emblémy v jednom nákupním stredisku ve Frankfurtu a delali pruzkum toho co si lidi o tom aute myslí a kolik by byli ochotni zaplatit.
19. 9. 2015 12:13
Re: AŽ TAM BUDE E-LINE TAK DÁME ŘEČ, do tý doby jen ŠÁDEVOPR
jj
NENÍ NA BEZSTAROSTNOU BEZSERVISNÍ POHODOVOU RADOST Z JÍZDY [odkaz]
PS: Kontrolní otázka soudruzi: Jesi pak víte proč šáde v roce 2011 neměla na baterky?? Nevíte neva tak já vám to povím, protože přišel ON a byl to pěknej Škorpión >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
17. 9. 2015 11:45
Re: Nic moc
To bez debat. To lítají prsty rychleji než to stačíš sledovat >:-[]
17. 9. 2015 11:44
Re: Nic moc
Pravda, kotoučová :-) To je taky když jsou prsty rychlejší než mozek :-)
Avatar - Ozzman
17. 9. 2015 11:04
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Chci aby Suzuki vypadalo jako Suzuki. Třeba jako evoluce Vitary;)
Avatar - 3_diamanty
17. 9. 2015 09:46
Re: tak sme sa dockali
napriek tomu podla mna vyzera lepsie ako cayenne ci velke GL ;-)
Avatar - Ozzman
17. 9. 2015 09:38
Re: Nic moc
Mé by to nevadilo pokud by ze Superba udelali verzi ala ORS. Omezene barvy, jina kola, "karbonove" doplňky (nebo možnost volby mezi lakem a karbonem), ale jen s nejsilnější motorizací a tomu i nalazeni celého vozu. Nabízel to dřív vw jako R36 či Mondeo ST a Opel mel sve vectry a Insignie OPC. Navíc ten název sport line používal volkswagen. Pokud chteji nabizet sportovní paket ala Rpacket, Mpacket atd. , tak by se měl jmenovat stejné u každého modelu od Fabie po Supa.
Avatar - Ozzman
17. 9. 2015 10:35
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Počkej, to jako vážně? Tobě Baleno přijde hezčí, než Fabie, nebo Polo? Nebo Clio a i ten Swift je svébytnější.

[odkaz]

Taková smutná krabice, i ten předek vypadá, že se tváří zoufale

vs

[odkaz]

nebo

[odkaz]
Avatar - Ozzman
17. 9. 2015 10:18
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
Ty jsi jak ujetej s tim Balenem, vzdyt je to uplně tuctvě vypadajcící auto, oproti šmrcovní Vitaře... fuj :/