Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Škoda živě: Všude samá „Line“ (+video)

Martin Machala Martin Machala 17. 9. 2015 • 20:41
34
100
Zobrazit náhledy (34)
Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda
Na stánku Škodovky se mluvilo spíš o budoucnosti, většinu frankfurtských novinek už známe. Paket SportLine pro Superb jsme ale viděli poprvé.

Nevypadá vůbec zle, tento lehce sportovnější Superb. Změny jsou decentní, hlavně u liftbacku ale na první pohled rozpoznatelné. Tedy pokud zrak zaměříte na zadní partie, kterým dominuje efektní „karbonový“ spojler. Zvlášť v kombinaci s bílým lakem karoserie jde o zajímavý prvek. Všimli jsme si také černých kol (osmnácti- až devatenáctipalcová) nebo do stejné barvy lakovaných krytů vnějších zpětných zrcátek zrcátek.

video

V interiéru pak okamžitě zaregistrujete sedačky s integrovanými opěrkami hlavy, které známe už z Octavie RS. Boční vedení však není natolik striktní, i Superb SportLine musí zůstat v prvé řadě komfortním autem.

Sportovní podvozek byl však snížen o patnáct milimetrů. O pohodlí ale pořád nemáme strach. Vzhledem k tomu, jak je Superb houpavý… Dokonce natolik, že by podle našich informací měla Škodovka v současnosti testovat tvrdší nastavení tlumičů. My bychom se přimlouvali.

SportLine vychází z verze Ambition a je samostatným výbavovým stupněm. Nejedná se tedy o příplatkový paket. Sportovnější Superb koupíte se všemi motory, kromě nejslabší benzinové a vznětové motorizace. Ceny zatím známé nejsou.

Vyřešena je také budoucnost Rapidu ScoutLine, který se nakonec na českém trhu opravdu objeví. Prodej odstartuje v nejbližší době, ceny bychom se měli dozvědět příští týden.

Související články

Témata
19. 9. 2015 12:13
Re: AŽ TAM BUDE E-LINE TAK DÁME ŘEČ, do tý doby jen ŠÁDEVOPR
jj
NENÍ NA BEZSTAROSTNOU BEZSERVISNÍ POHODOVOU RADOST Z JÍZDY [odkaz]
PS: Kontrolní otázka soudruzi: Jesi pak víte proč šáde v roce 2011 neměla na baterky?? Nevíte neva tak já vám to povím, protože přišel ON a byl to pěknej Škorpión >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
19. 9. 2015 08:56
bude banda zkorumpovanejch pisalku psat i o tomhle?
[odkaz]
Avatar - _Karel_
18. 9. 2015 18:48
Re: Dotaz na soudruhy z redakce
>:D :yes: :yes: :yes:
18. 9. 2015 15:25
Re: Tak jako byla v 90. letech Škoda Henlein,
>:D Tak Škodovek Off-line jsou plný servisy. :-)
Avatar - Stejsn
18. 9. 2015 14:51
Tak jako byla v 90. letech Škoda Henlein,
očekávám v záplavě nových Line třeba Škodu Dyline... nebo nakonec možná Off-line.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud