Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Zetor oslavuje své výročí i ženskou krásu novými kalendáři

Tradiční český výrobce traktorové techniky uvedl na trh dvojici kalendářů pro rok 2016, jejichž hlavním tématem je 70. výročí značky Zetor.
Zpět na článek
Avatar - bystron
10. 11. 2015 10:20
zetor jede
celkem pěkné, holky zjemňují tu chladnost a neosobnost účelových mašin. Škoda že není vystavena ta fotka s Julii Zugarovou. Divím se, že to nové zvrácené vedení redakce nanařídilo rozdělit článek do 12 kapitol podle 12 kalendářních měsíců.
10. 11. 2015 12:35
Zetor 2023
Ten mrňavej pásáček je podle mýho nejhezčí traktor všech dob!
Avatar - Dzakobo
10. 11. 2015 10:50
Překvapení
Včera večer jsem si náhodou pustil videa s John Deere 730 z roku 1959, tedy současníka např. Zetoru 25. Myslel jsem, jak budou ty USA traktory technicky napřed, protože Amerika je kolébkou masivního nasazení traktorů (lokomobily a pak kerosinové traktory atd.). Ten JD má zpátečnicky umístěný motor, příšernou kulisu řazení, startování zážehovým dvoutaktem, 2 brzdové pedály nejsou sjednocené, kdoví jestli má uzávěrku atd., no je to jednoduchá kovařina s velkým a výkonnějším motorem, ale Evropa už byla jinde...
Avatar - MadPete
10. 11. 2015 10:18
Re: Perspektiva
Já bych ještě doplnil, že třetí fotka má špatné vyvážení bílé i černé.
Jo, hochu, vod fochu sme tu totiž všichni.
Avatar - TeeJay
10. 11. 2015 09:29
Re: Perspektiva
Možná jsi nepochopil nadsázku. Mně to naopak přijde velmi nápadité, vtipné a absurdní naprosto záměrně. :yes: Asi proto, že nejsem z branže. ;-) Dokonce bych chtěl vidět i další stránky.
10. 11. 2015 08:46
Perspektiva
No na první pohled to vypadá jako podařené koláže, ale na druhý už ne. Na těch prvních dvou "fotkách" je špatná perspektiva těch strojů ( o tom, že nenapnutý prut je prohnutý ani nemluvě). Taková fušeřina je možná pro Zetor ok, ale v seriozní reklamce by takto konečné řešení vypadat nemohlo. Jsem z oboru, tak vím, co říkám.