Novinky
Tatrajamal
1
Ten Rapid je pekny auto :yes:
rokyta.p
3
Myslíš ten disproporční zadek od hatchbacku? >😁 zůstaňme raději u toho, že modrá je dobrá 😉 Mě se spíš líbí: JEDEME NA VÝCHOD. Jsem čekal buď Košice nebo Užhorod ať není stereotyp a šup - Pardubice ! >😁 >😁 >😁