Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mugen přiveze do Tokia pětici upravených Hond včetně Civicu Type R

Dvorní úpravce Hond, firma Mugen, se vyřádila na dalších vozech japonské značky a na autosalonu v Tokiu tak představí balíček úprav pro pět nových modelů.
Zpět na článek
Avatar - praděda7
30. 12. 2015 16:21
Re: CTR Mugen
....v půlce roku 2017..........no šak píšu....už néni tak daleko...... ;-)
Avatar - white label
30. 12. 2015 15:26
Re: CTR Mugen
Aspoň CTR vytáhli kola ven, a ty vytažené lemy blatníků už nevypadají tak prázdně, zejména vzadu.
Avatar - praděda7
30. 12. 2015 13:34
CTR Mugen
Já bych se vzhledem CTR nedělal nic a nechal ho v klidu zemřít.... ;-\ Vždyť nová už není tak daleko.... ;-)
30. 12. 2015 13:14
Není to dost?
Když už si myslím, že ta zrůda od Hondy hnusnější být nemůže, vytáhnou nějakej upgrade :-) Ale prodeje budou jistě dobrý - vedou si skvěle v F1 a to je ta nejlepší reklama >:D >:D >:D ...
Avatar - Mojito (s Feferonkou)(RSKa)
Re: Není to dost?
fostek - hnusná zrůda možná tak pro tebe, zřejmě budeš "konzerva" jako hrom, ale to je tvůj boj ;-)
Avatar - TeeJay
30. 12. 2015 15:55
Re: Není to dost?
Je čím dál rychlejší. O to tu kráčí. ;-)
Avatar - TeeJay
30. 12. 2015 15:54
Re: CTR Mugen
Ale je, dorazí v půlce roku 2017.
Avatar - white label
2. 1. 2016 15:04
Re: Není to dost?
Když tu někdo jako "argument" napíše, že má "krásný SS", tak je ještě menší pravděpodobnost, že ho opravdu má, než u někoho, kdo to tu nenapíše.

P.S. Komu se nelíbí aktuální CTR, má automaticky "vytříbený VWKus"?
1. 1. 2016 21:53
Re: Není to dost?
Ty budeš ale nemyšlený narcis co? To bude asi tím supersportem. Ne nezávidím, když na to máš, v pořádku, ale nemušíš se tady vytahovat, ty naškrobený panáku! Takže si nasedni do svého krásného supersportu, se svým vytříbeným VWkusem a zmiz v dáli! Ty klaune!
31. 12. 2015 11:16
Re: Není to dost?
Koukám, že ty taky bojuješ. Auto snů Hnisan... Ty budeš cucák v bílý kšiltovce, barevnej keckách v japonským pekáči. Ne, můj boj to není. >:D Mám krásný supersport, vytříbený vkus a s klauny nebojuji.:D >:-[]