Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Když se redaktorům nedaří…

Kdy jindy než na Silvestra bychom se měli pochlubit s tím nejhorším, co nás během natáčení letos potkalo.
Zpět na článek
31. 12. 2015 22:58
3. 1. 2016 08:07
Avatar - 3_diamanty
31. 12. 2015 18:19
sranda musi byt
4:15 ... a 7:00 ... >:D :yes:

jakubov recnicky aj herecky potencial je nespochybnitelny..... ma to skratka v sebe .. je perfektny ;-) :yes:

samozrejme vdaka patri vsetkym chlapcom... vsetci su moc fajn, video svoj ucel splnilo a pobavilo :yes:
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Floyd
31. 12. 2015 18:55
Re: sranda musi byt
Já se dobře bavil, díky páni redaktoři :yes: Jak totiž říká klasik: Nic nepotěší víc než neštěstí druhých. >:D
Jakub :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
Ondra :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
Honza :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: do pi.če
Re: sranda musi byt
Zábava a primitivizmus sú dve odlišné veci, a ako vidím, podaktorí to riadne nerozoznávajú.
Redakcii:
Keď sa nedarí, je jasné, že nejaká tá nadávka padne. Ibaže tu to vyzerá, akoby niekto ani inak nerozprával. Prečo dofrasa zverejňujete taký hnoj? Také veci na verejnosť nepatria!
Avatar - Ja Prvni 123
31. 12. 2015 18:42
No, tak jsem si to pustil... to jsem asi neměl.
Jinde se navážíme do "flyboyedy" za jeho slovník... a teď koukám, že tento slovník je zřejmě kulturou redaktorů tohoto webu... o důvod víc omezit svou přítomnost tady.

Všem slušným lidem přeji dobrý rok 2016.
Rozbalit vlákno
7
Avatar - Floyd
31. 12. 2015 19:02
Re: No, tak jsem si to pustil... to jsem asi neměl.
Ber to s nadhledem, je poslední den roku, o důvod víc se bavit.
Mě to video pobavilo, se zájmem sem ho dokoukal až do konce, což se o jiných redakčních videích říct nedá.
Za mě tedy: Cíl splněn :yes:
Avatar - Ja Prvni 123
31. 12. 2015 19:15
Re: No, tak jsem si to pustil... to jsem asi neměl.
Bavím se rád... ale na snůšce vulgarismů nic legračního nenalézám.
Zvlášť, když i ty vulgarismy jsou unifikované a bez nápadu... asi jako auta od VW.

Klesli u mě pánové hluboko... a ne proto, že se přeřekli a podobně - to se opravdu stane zákonitě každému, kdo dělá podobnou práci.
Ale tou reakcí...

Chovají se jako prasata = jejich názory mají hodnotu prasat = jsou nezajímavé.

Sorry.
31. 12. 2015 20:15
Re: No, tak jsem si to pustil... to jsem asi neměl.
ale prosimte, takovato slovicka, kdyz se neco opakovane nepovede, pouziva snad krom marka ebena kazdy, nedelal bych z toho zavery. na druhou stranu (snad krom marku ebenovi, ktery toto nezna) vyse uvedene video se zrovna kdovijak vtipne nikomu asi nezda.
Avatar - Ja Prvni 123
31. 12. 2015 20:43
Re: No, tak jsem si to pustil... to jsem asi neměl.
Hmm, no... to bude tím: Marek Eben je někdy poměrně rozverný, to je fakt... je holt tak trošku volnomyšlenkářsky vychovaný...

;-)

Mně jeho svět prostě vyhovuje.
Co už teď.
31. 12. 2015 21:28
Re: No, tak jsem si to pustil... to jsem asi neměl.
ja ho mam take moc rad...
4. 1. 2016 23:55
Re: No, tak jsem si to pustil... to jsem asi neměl.
Vzpomínám na slavné video, jak Markovi Ebenovi „ukradli“ ze zaparkovaného auta motor. Když to zjistil, tak... ani tehdy z něho nic sprostého nevypadlo
1. 1. 2016 13:55
Re: No, tak jsem si to pustil... to jsem asi neměl.
:yes:
31. 12. 2015 18:53
no tak vazeni, nemeli byste se zabanovat?
... teda za co dostal gilgit ban, to nepochopim :-)))
Rozbalit vlákno
6
Avatar - Floyd
31. 12. 2015 19:00
Re: no tak vazeni, nemeli byste se zabanovat?
>:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D
Toto byly nezveřejněné a nezveřejnitelné záběry, hlavně Honza byl excelentně slušný >:D
Za mě :yes: :yes: :yes: a díky pánům redaktorům.
A vy co se jim občas za ta videa posmíváte, zkuste si sami stoupnout před kameru a něco naostro natočit. Uvidíte, že to taková prd.el není.
31. 12. 2015 20:12
Re: no tak vazeni, nemeli byste se zabanovat?
no, hele, ja se jim teda nesmeju, akorat se mi zdalo, ze to video bylo dominantne o p@ce ;-), pochopitelne je konec roku, takze proc ne.
Re: no tak vazeni, nemeli byste se zabanovat?
Tak prečo boli zverejnené, keď sú nezverejniteľné? Akože koniec roka ospravedlnením na všetko?
Avatar - Floyd
1. 1. 2016 18:01
Re: no tak vazeni, nemeli byste se zabanovat?
Jednou v roce, úplně poslední den, se alespoň tady v Čechách v médiích objevují takové nepodařené podařené věci. Když víš, že to bude jen na Silvestra, tak se to snad dá tolerovat. Alespoň já ho tedy toleruji, včetně těch vulgarit. Jindy v roce bych takové video zkritizoval taky.
Re: no tak vazeni, nemeli byste se zabanovat?
Vulgarity netolerujem. V slušnom médiu to aspoň prekryjú pípnutím.
2. 1. 2016 19:01
Re: no tak vazeni, nemeli byste se zabanovat?
ale to je preci uplne jedno, vulgarita je vulgaritou jenom kdyz to jako vulgaritu chapes. v tom videu jsou pouzita zrejme v obecnem slova smyslu vulgarni slova, ale nejsou pouzita vulgarnim zpusobem, tedy je mi to uplne u zadku, co tam rekli, a nevidim jediny duvod, proc bychom si meli hrat na neco, co nejsme, a melo by se to pipat. me spis zarazi to, ze tohle snad melo byt vtipne video no a vtipu je v nem jak safranu. ona totiz i spravne pouzita vulgarita pro vetsinu lidi vtipna je (kdo se nesmeje izerovym vtipum?), jenze tady to proste legracni z velke casti neni a to z prosteho duvodu - postrada to vtip. a samozrejme, vulgarita to nezachrani.
31. 12. 2015 20:46
A mě tak jen napadlo ...
... kde je pan Dusil?? Jaktože ve videu chybí? Jediny vysvětlení mě napadá, že je pán opravdu kabrňák a dává všechny videa napoprvé, a tak všechen materiál s ním je viděn zde v ofiko videích, není tak? (kvalita videí by tomu, bohužel, celkem odpovídala ;-\ )

Ale jinak klobouk dolů před Kubou, to je šoumen jak se patří, před kamerou jako ryba ve vodě :yes:
Rozbalit vlákno
3
Avatar - 3_diamanty
31. 12. 2015 20:54
Re: A mě tak jen napadlo ...
jakub si to pekne dava ... je neskutocne presvedcivy a pritom uplne prirodzeny.... suhlas :yes: ... moc sa mi jeho prejav vzdy pozdava .. ;-) ... ako.... vsetci chlapci su moc fajn... ale mat herecke vlohy a moderatorske nemoze mat kazdy .... a ja to beriem.... skratka maju to pri nom chlapci tazke ;-) kedze nasadil latku hodne vysoko
31. 12. 2015 21:05
Re: A mě tak jen napadlo ...
Jojo, Kubovi by seděla asi mnohem víc práce spíše v televizní šou, v takovym našem Autosalonu by byl dle mě za hvězdu. Ale buďme tu za něj rádi, třeba z jeho schopností před kamerou začne ACZ víc těžit - rovnou máte doporučení na rok 2016 >:D
Avatar - m.z.
31. 12. 2015 21:32
Re: A mě tak jen napadlo ...
Pochva bezkonkurenčně vede >:D
Avatar - hedvin
31. 12. 2015 22:21
Chudák Tomáš Dusil
On je před tou kamerou pořád nesvůj, ale už se to lepší :yes:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Pekelná Micinka
31. 12. 2015 22:58
PF 2016
[odkaz]
Rozbalit vlákno
1
1. 1. 2016 11:06
Stárnu no....
včerejšek byl snad všude ve znamení přebreptů a podobných renaultovin. Jak je to veselé cha cha cha...
Holt už ve svém věku nepovažuju za vtip, potažmo humor, když někdo používá jeden vulgarismus renault renault renault.... a má to být ftipnué - inu, spadá to do stádia emerického prdícího humoru alá komedie zupátupé produkce, kterou nás teď média zaplavují.
Jo chápu, že inteligentnější humor se moc nenosí, ale máte ho tam chlapi - máte - ale jen v pár momentech...... Ale pak to stojí za to.... Takže někdy je méně více a aby jste to pochopili v tomhle roce, k tomu Vám přeji vše dobré ;-)
Rozbalit vlákno
2
1. 1. 2016 12:45
Re: Stárnu no....
Ano, těch vulgarismů bylo přespříliš a nebylo to vtipné vůbec. Poslouchat několik příspěvků kočičích vždy stejným slovem...
Nu což ... Vše nej do nového roku :-)
Avatar - donPedro
1. 1. 2016 15:18
Pře(píp)íno
Tož pravděpodobně si v redakci řekli, že se pokusí trumfnout množství vulgarit ve zdejších diskusích. Zda-li se jim to tímto zde předmětným videem povedo, nechť posoudí každý vážený čtenář sám. Na mne však jest vulgarity přespříliš, nutno dodati, že tamo i onde. Tedy by to možná u videa chtělo nějaký ten director's cut, kde by většina oněch vulgarit byla nahrazena nějakým tím humorem. A v diskusích? No to už jest pravda jiná opera ....... Tož tak.

P.S. Nebo že by inspirace Hradem "unda sem unda tam" ? >:-[]
Rozbalit vlákno
1
Re: Pře(píp)íno
Skrátka všetkého veľa škodí. Tvoj návrh sa mi páči. Len či by to tunajší redaktori zvládli. Niektorí možno hej.
3. 1. 2016 08:07
Fajné
Jen dal, chlapi, obcas se nezadari, ale makate, tak at vam to dal vychazi :-) :yes:
Rozbalit vlákno
0