Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda láká na něco velkého. Myslí tím SUV Kodiaq?

Nabídku mladoboleslavské značky již brzy rozšíří SUV. Škoda na jeho příchod zřejmě začíná lákat.
Zpět na článek
Avatar - pumpkin
20. 1. 2016 11:35
Re: Upoutávky
>:D

Či to nie je len teaser na nejakú veľkú zvolávačku do servisov.
20. 1. 2016 15:17
Národ sobě...
...když čtu některý komentáře, je mi až stydno za to, že někteří píší česky natolik dobře, aby se dal vyloučit jejich zahraniční původ a dejme tomu jakási závist, či jak podobný komentáře nazvat.

Škoda Auto je součástí koncernu a z výrobce ve vyspělých zemích nekonkurenceschopnýho Favoritu se stala společnost doširoka rozkročená svými modely a další rozšiřování přichází. To, že se v rámci koncernů sdílejí motory, podlahový plošiny, elektronika atd je naprosto běžná věc. V rámci prémiovýho segmentu se cpou motory mainstreamovýho výrobce pod kapotu a tady se hřímá nad společnými prvky s prestižnějšími sesterskými výrobci.
20. 1. 2016 10:55
Upoutávky
Tak, teď budou půl roku hledat klíčky od vrat a každý týden budou na titulních stránkách další a další fotky vrat s poznámkou "ještě jsme ty blbý klíče nenašli, ale někde přeci musej bejt"...
20. 1. 2016 11:46
Škoda láká na něco velkého?
To bude kufr.
20. 1. 2016 15:37
Re: Národ sobě...
napsal jsi to hezky, ale z toho co jsem tady četl se obáván, že je to nad možnosti některých jedinců to pochopit :-)
20. 1. 2016 11:08
To bude ale překvapení :)
To si všichni sednem na zadek, až vytáhnou toho přebrandovanýho tiguana z tý garáže. :-) A kdo si ho koupí, bude si myslet, že má Range. Stejně jako eresáci si myslí, že maj m3 a superbáci že maj s-kládu...:) :-)
Ne, dost jízlivých fórků. Jméno Kodiaq je monstrózní, spíš by pasovalo na Bentaygu, ale prostě jsem na to zvědavej a docela škodovce fandím, ať se dobře prodává, Bohužel, nic revolučního po stránce designu či techniky nečekejme. Na to je škoda dost konzervativní a furt pobočka VW...ale kvalitní mainstrem je taky potřeba.
Hodně zdaru!
20. 1. 2016 17:14
Re: Škoda láká na něco velkého?
Lip si to nastuduj. Skodovka ma vlastni vyvojove stredisko a vsechny jeji modely, s vyjimkou Citigo, jsou svebytne. Ale ani to neni okopirovane. Proste vedeni koncernu rozhodlo, ze VW, Skoda a Seat budou nabizet prakticky totozne miniauto. Rozhodne to nebylo tak, ze by si ve skodovce rekli "Juu ten VW Up je hezky, ten okopirujeme".
Avatar - Uživatel_5340709
20. 1. 2016 11:10
Re: To bude ale překvapení :)
Nevím jestli po filmu Pelíšky není název Kodiaq pro škodovku v čr zrovna výhodný. :-)
20. 1. 2016 14:43
Re: To bude ale překvapení :)
Ještě se tady zapomnělo,že by to mohl být facelift OIII.Kodiaq má být až v září 2016 v Paříži.
20. 1. 2016 14:52
Re: Škoda láká na něco velkého?
jistě k vůli tobě budou vyvyjínet nové auto včetně techniky. Nedělal jsi za socíku plánovače? Podle toho pak ta ekonomika vypadala >:D
Avatar - Uživatel_5340709
20. 1. 2016 14:23
Re: To bude ale překvapení :)
Něco ve stylu, že soused z Boleslavi je na tom tak dobře, že si může doma dovolit na otevírání vrat garáže i korejského otroka. >:D
Avatar - Uživatel_5340709
20. 1. 2016 11:08
Aha,
takže opět "nataženina" Tiguanu, která si bude hrát na Touareg, z lepičské dílny ála Superb I a II, nebo Octavia I a II. A to jsem si myslel, že tyhle doby má již škofka za sebou. ;-)
Avatar - Emel
20. 1. 2016 12:59
Re: Škoda láká na něco velkého?
A kdyby vyrobili dodávku, pochválil bys je?

S Touranem to nemá nic společného, ale nechci tě zbytečně zatěžovat fakty...
Avatar - Ozzman
20. 1. 2016 14:36
Re: To bude ale překvapení :)
>:D No něco v tom smyslu, že když už to tažení proti sousedovi i20 prohrála, tak trest za jejich drzé řeči soused z Nošovic otevírá teď garáž >:D
Avatar - Uživatel_5340709
20. 1. 2016 11:18
Re: To bude ale překvapení :)
A vrata by pak mohl otvírat stylově Leonardo DiCaprio v ohozu revenanta. :-)
20. 1. 2016 20:42
Re: Škoda láká na něco velkého?
leda tak velky ho*vno z toho zase vypadne technika mizerna a design ubohej jako vse od toho slovenskyho vandraka
20. 1. 2016 16:50
Re: Škoda láká na něco velkého?
Víš co je facelift? Tady není co dokazovat, snad jen, že se v tomto oboru příliš nevyznáš. Připadá ti snad Superb liftovanou verzí Passatu? Nebo Octavia Golfu?

Tohle neznalý okopávání mě nebaví... Btw. žádnou škodovku nemám, poslední, kterou jsem kdy měl byla Felicia v 97. Mimo ve všem, darkome ;-)
20. 1. 2016 15:18
Re: Škoda láká na něco velkého?
Jestli by měla číslovka u tvýho nicku znamenat ročník, pak bych k ní přidal třicítku a pak by se takový názor dal s přihlédnutím oka akceptovat při pomyšlení, že z toho vyrosteš, takhle si nejsem jistý.
20. 1. 2016 12:01
Re: Škoda láká na něco velkého?
jéžiš nadělají s plagiátem Tourana.No hlavně že bude mít wi-fi.Bez fakebooku v autě ani ránu.
Škodofko a co tak po třiceti letech vyrobit dodávku.Aha já zapoměl že fuhrer vám to nepovolil
Avatar - Atomas
20. 1. 2016 15:26
Re: To bude ale překvapení :)
S tímto souhlasím :yes:
20. 1. 2016 12:12
Re: Aha,
Doslovna "natazenina" Tiguanu to nebude. Uz Tiguan ma byt ve dvou verzich, normal a prodlouzena pro 7 lidi nebo kolik. Takze Kadak bude predelavka dlouheho Tiguanu. Ten vyvoj auta musel dat ale jiste Skode hodne prace ;-)
20. 1. 2016 11:14
Re: To bude ale překvapení :)
Fakt je, že by na těch vratech mohly být škrábance. Ale možná se budou objevovat postupně. A dost možná i někdo zabručí. Nebo půjde bručet.
20. 1. 2016 19:09
Re: Škoda láká na něco velkého?
Jenže Škoda svůj vývoj má. A jednotlivé značky ne vždy dělají jen pro sebe. Škoda myslím nedávno rozšiřovala vývoj motorů, přitom nemá žádné specifické jednotky (pro sebe je můžou akorát tak ladit), půjde tedy o práci v rámci skupiny. Auta si, pokud vím, normálně ladí sami.
Avatar - pumpkin
20. 1. 2016 11:40
Re: Tak to to hezky zacina....
Ako ono to zvykne fajn začínať, aj články o záhadných maskovaných autách na diaľnici beriem, ale potom sa to zvrhne na takú až nechutnú masáž ako čo detailný záber to článok a v tom momente sa mi to celé znechutí. Potom si pozriem auto na autosalóne a uznám, že je to celkom fajn, ale šlo by to aj bez toho humbuku. Ten je hodný tak fanúšikovského fóra.
Avatar - hedvin
20. 1. 2016 20:29
běžte do zadele
buď ho ukažte zrovna nebo ho ukažte později bez zbytečných tajností ;-\ ;-\
neregistrovaný "Sheldon Cooper"
20. 1. 2016 11:14
Tak to to hezky zacina....
Takze sa mozeme pripravit na zaplavu podrobnych opisov reklamnych kampani, nasledovat budu spionazne fotky v perfektnej kvalite, s dokonalou hlbkou ostrosti a zo vsetkych uhlov....

Mame sa na co tesit :-)
20. 1. 2016 20:56
Re: Národ sobě...
Máš pravdu nejsem schopen to pochopit. Leda že nám chtěl paja vysvětlit že většina na škodovkách není česká teda pardon česká je kastle, ale i tu namalovali pod vedením slováka. ;-) Ale jak říká známý důchodce je to české jsou na to levné díly tak co. >:D
Avatar - Jenik3
20. 1. 2016 11:11
Re: Upoutávky
To je dusledek doby reklamy a snadne komunikace k zakaznikovi. Staci to vypnout a nedivat se. Osobne se rad podivam, jak maji medialni kampan zvladnutou.

Krabice dlouha 4.7m, to bude ceska xc60? A nadrz to bude mit 50l, kvuli emisim :-)
20. 1. 2016 22:40
Re: Národ sobě...
díky za upřímnost, tím se vše vysvětluje
Avatar - twistedTSD
20. 1. 2016 20:22
Re: Aha,
Superb I byl regulérní dobový Passat pro čínský trh, ostatní zmíněné modely převzaly zcela odpovídající koncernovou techniku svých tříd. Včetně Superbu II.

Očekávat od Škody Touareg mu přijde trochu naivní.
20. 1. 2016 18:20
Re: To bude ale překvapení :)
:-) Taky mám dojem, že to bude OIII. Na Ženevu je studie trochu málo....
Avatar - Emel
20. 1. 2016 12:58
Re: Aha,
Octavia I - kompakt s podvozkem z Golfu a nataženou délkou.
Octavia III - kompakt s podvozkem z Golfu a nataženou délkou i rozvorem

Tohle je prostě ten druhý model, vůbec nechápu diskusi o Touaregu, s tím to auto nebude mít společného vůbec nic - ani platformu, ani motory, ani cenu. Bude to větší Tiguan se vším všudy, tak jak je Octavia III větší Golf VII.
Avatar - Emel
20. 1. 2016 11:29
Re: Aha,
Proč Octavia I a ne Octavia III? Vždyť je to klasika MQB s možností většího rozvoru...
Avatar - Ozzman
20. 1. 2016 12:47
Re: To bude ale překvapení :)
Nebo potupně Vošický >:-[]
Avatar - Jenik3
20. 1. 2016 11:25
Re: Tak to to hezky zacina....
turn it off je to pouze medialni masaz
20. 1. 2016 15:03
Re: Škoda láká na něco velkého?
ne za socíku jsem chodil do školy.A proč by vyvíjeli nová auta,když je můžou sprostě okopírovat ala Čína,že.Co tak zapnout mozek a vymyslet něco nového ? Proč myslíš že motor z embéčka dosloužil ve fábii ?
20. 1. 2016 16:30
Re: Škoda láká na něco velkého?
klasika,někomu došly argumenty,tak začne operovat z věkem,popř. pravopisem.Dokaž,že ta slavná škodofka se poslední dobou nevyflákla na vývoj a radši udělá facelift VW,který sám je v současnosti kvůli skandálu v hnoji.Jenže koho chleba jíš ,toho písen zpívej.Asi jsem se dotkl zaníceného škodofkáře
20. 1. 2016 13:52
Re: Škoda láká na něco velkého?
ano,ale nesměl to by být plagiát Transporteru ,či Caddy.
No tak dobře není to kopie Touranu,ale Tiguanu,což je podobná SUV ***.
21. 1. 2016 13:37
Re: To bude ale překvapení :)
Seš si jistej tím zářím? Pokud já teda vím tak Kodiak se měl začít rozbíhat v Q2 2016. Takže jako novinku na jaro bych si tipoval tohle, ale možná mám jen starý informace.
21. 1. 2016 02:58
Re: Škoda láká na něco velkého?
Mistr velkých slov ;-)
20. 1. 2016 22:34
Re: To bude ale překvapení :)
Hergot facelift O3?? Není na to nějak brzo?
20. 1. 2016 18:50
Re: Aha,
Touareg není ani na MLB, natož na evo. ;-) MLB evo má Q7 a Bentayga. Jak bylo napsáno, až příští generace Touaregu/ Cayenne bude mít tuhle platformu.
Avatar - AUDIRS6
20. 1. 2016 14:08
Re: Aha,
to bude az Touareg III. Tento je este na starsiom. ;-)
Avatar - white label
20. 1. 2016 23:12
Re: Upoutávky
:yes: >:-[]

P.S. Je to klidně možné, protože zveřejňovat snímky mého "Kodiaqa" by jsem jim stejně ve finále nedovolil.
:*) >:D
Avatar - Individualita
20. 1. 2016 13:06
Re: To bude ale překvapení :)
Ten už má dávno Tusóna woe ;-)
20. 1. 2016 20:35
Škoda hybrid
Bude to:
Škoda 120l hybrid nebo
Škoda Yeti 6x6 nebo
Škoda 1203 1.0 tfsi