Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Peugeot Traveller i-Lab je koncept luxusní dodávky pro VIP klienty

Převoz z letiště na hotel v obyčejné osobní dodávce není pro každého. Náročným cestujícím by Peugeot mohl nabídnout luxusnější alternativu.
Zpět na článek
Avatar - pumpkin
11. 2. 2016 22:22
Re: Víčko nádrže
Aj na Kangoo mám vľavo.
Re: Stvárnenie Peugeotu
Stále je to rovnaká krabica so svetlami vytiahnutými až pod čelným sklom. Keď ide podobné auto v noci za mnou, nenávidím všetky dodávkové Peugeoty a Citroeny...
11. 2. 2016 22:37
Re: Víčko nádrže
Ani ne, spousta Peugeotů má víčko nádrže na levé straně a ani to nemusí být dodávka, namátkou P108, 207, 208, 5008, Partner... ;-)
Avatar - wakantanka
11. 2. 2016 21:09
Re: Víčko nádrže
Tak to ma viac typov dodavok a nie su z japonska.
Avatar - 1975ak
11. 2. 2016 22:32
Re: Stvárnenie Peugeotu
Norma dovoluje určitou výšku... Mám Fiat Fiorino, taky mě nemáš rád :-)
Re: Víčko nádrže
Ty čo máš v hlave, vatu? Ak sú dvere v ponuke v opcii, to znamená, že je to konštrukčne vyriešené tak, aby tam hrdlo nádrže mohlo byť ohľadu na to, či tam dvere sú alebo nie sú. Jeden snímač navrch kvôli klapke nádrže je voči tomu halierová položka, ktorú ku dverám na ľavej strane ľahko pripočítajú. Žiadny užitkáč sa nevyrába iba ako furgon.

Tankovanie vľavo dávajú na autá rozumní konštruktéri, aby všetci nestáli pri stojanoch vpravo, a aby to mal vodič pohodlnejšie a nemusel kvôli tankovaniu obchádzať celé auto. >:D
Re: Stvárnenie Peugeotu
Ja som písal o autách, nie o ich vodičoch...
Re: Víčko nádrže
Blbosť, minimálne v opcii majú ľavé odsuvné dvere všetky.
11. 2. 2016 22:24
Re: Víčko nádrže
u plechovek nebývají na této straně posuvné dveře, takže se zjednoduší konstrukce, nemusíš mít pojistku proti otevření dveří při otevřené klapce nádrže.
11. 2. 2016 21:06
Víčko nádrže
Koukám že to má víčko nádrže na levém boku. To je konstrukce Toyoty?
11. 2. 2016 15:44
Stvárnenie Peugeotu
Tak ako som si minule nebol istý u Citroenu (tá maska bola až moc v štýle VW) tak Peugeot je o poznanie ďalej, originálnejší. Jasne, bavíme sa viacmenej o stvárnení masky ale tu to proste zapadá. Aj do rámca súčasného portfólia značky - a to nie som zástanca extra unifikácie.
12. 2. 2016 12:19
Re: Víčko nádrže
no právě, v opci, takže 90% všech furgonů vyjede z továrny bez dveří na levé straně, proto je tam i hrdlo nádrže.