Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Vypadá nová Sportage vůbec jako Kia? Prý je to Bentley...

Novou Kiu Sportage vám již brzy představíme v redakčním testu, než se tak ale stane, pojďme se věnovat krátké anketě. Jaký model českým občanům nové SUV nejvíce připomíná?
Zpět na článek
24. 2. 2016 19:05
Škoda,
že se nezeptali mě >:D >:D >:D
Jinak jasně ... Kia je Bentley, Porsche a Jaguar ... a prase je jednorožec ... a redaktor je elf
:yes:
Avatar - Ozzman
24. 2. 2016 19:39
Porsche
" Teda pán redaktór, jako já se v autech moc nevyznám no, ale bude to asi nějakej Poršák, takovej ten, jako s tim přejel ten lotr, jo Janoušek, no, tu pani no... ale tenhle Poršák je nějakej hnusnej a nedodělanej"
24. 2. 2016 23:11
Naopak
Ono je to spise tak, ze Macan vypada jako Kia Sportage, cili dost hrozne ... takovy hrosik na koleckach.
Avatar - JirkaV8
25. 2. 2016 21:45
rozkopané záchodové prkýnko
Může to být rozkopané záchodové prkýnko, může to být pokus o auto, ale v žádném případě ta hnusná plečka nemůže být Bentley.
24. 2. 2016 19:20
Porsche
Podle me to muze byt dano tim, ze Porsche vetsina lidi vnima, jako sportak a Cayenne, nebo Macan si takhle z fleku nevybavi a pokud ano, tak v tom tu Kiu uz vetsinou pozna.
25. 2. 2016 04:39
Re: Platený redaktor ?
Chceš něco prozradit? Každý vnímá design po svém...rozčiluješ se tu krásně, ale naprosto nesmyslně ;-) A za tu kupu prachů bych se být tebou omluvil :-)
25. 2. 2016 23:02
Hnusné jako Bentley?
Jakože je to hnusné jako Bentayga? Souhlas...
24. 2. 2016 22:02
Re: Sportage
Hodne priestoru mas aj vo fiate multipla
Avatar - 3_diamanty
24. 2. 2016 19:59
Re: Porsche
to bolo nahodou moc dobre... ;-) >:D :yes:
24. 2. 2016 19:53
Re: Porsche
A víš proč to ženský věděj líp?
Protože chlapi se spíš zajímaj třeba o auta... :-!

...sorry, nemohl jsem to nedat...neber to zle... :*)
Avatar - 3_diamanty
24. 2. 2016 19:25
Re: Porsche
sranda ... ti dvaja chlapci ktori maju "stareho sportaga" rovno za sebou za chrbtom.... a novy je zase pred nimi.... mozno by sa od toho predchodcu dali obkukat linie ( keby si ho vsimli ) ... zvlast zboku ten chromovy obluk a ten masivny C stlpik s chromom ... ale to sa mi lahko hovori ked clovek tie auta proste pozna .... pritom zbezne moc ludi sa zase az tak o auta nezaujima to je mi jasne :-) ... mam par znamych ktori okrem octavie a fabie skutocne toho moc nepoznaju ... ale plne ich chapem... ja sa zase tiez nevyznam v tom co oni... ;-)
Avatar - chalan66
24. 2. 2016 23:11
Platený redaktor ?
Prepáč redaktor, ale toto napísať môže len ten čo za to dostal kóó´=opu prachov ! Takéto bludy a nezmysli , to je nonsens ! KIA Sportage , je púo predošlej generácii dizajnový GRC a nesúrodosť tvarov ! Prečítajte si reakcie ľudí pred uverejnením takéhoto článku, aby ste neboli za debilov ! /Predošlá geberácia bola a JE pekná , toto je HNUS! Neviem posúdiť technickú stránku auta, to sa priznám a neviem či je kvalitatívne lepšie ako predchodca ! Ja tu riešim dizajn a ten je fakt 3 kroky späť !! No a palubovka ??? Roky 90 !!! HNUS ako celok !
Avatar - 3_diamanty
24. 2. 2016 19:07
vcelku uspech
viacmenej sa respondenti trafili ;-) ... ( aj ked popravde ze budu tipovat zrovna ford by som necakal ani vo sne ... nevidim tu s fordom ziadnu spojitost... ) ... v ciernej je inak hodne "tajomna" a moc pekna ... a tak nejak maskuje aj svoje rozmery .... videl som uz aj presne takuto ciernu v beznej motorizacii bez GT paketu ( zrovna nejake dva tri dni dozadu ) .... a snad sa mi paci este viac ako tie vystredne biele ci bordove prevedenia ktore az moc "svietia" .... tesim sa uz moc na test.... zeby uz tento patek? uvidime ... kamarat v nej zase vidi hondu ... ani cert sa v tom nevyzna ... kam na tie napady ludia chodia ... ;-) v dobrom ...

inak zadna linia svetiel by jaguaru a jeho stylu slusala ( spomenne si na XF s chromovanou linkou medzi jeho stihlymi svetlami ) ... tester ma dobre oko ;-) ... slo by to
Avatar - maxi!
24. 2. 2016 21:34
Sportage
nova doba!
>:D
ale auto je to fajn, hodne prostoru....
Kravina
Celé je to kravina. Článok (a video) jak z bulvárnej stránky ženského magazínu... :no:
Avatar - AUDIRS6
24. 2. 2016 22:10
Re: Škoda,
Porsche je Golf ! >:-[] >:-[] >:-[] >:-[]
Avatar - 3_diamanty
24. 2. 2016 19:40
Re: Porsche
nuz ked sa spytas tych "spravnych respondentov" tak z toho moze byt aj porsche ci bentley ( fantazii sa medze nekladu ) ;-) ... inak vcelku ma prekvapuje ten damsky uspech... zeny akoby skor vedeli co za znacku sa to skryva za tou maskou
Avatar - Dylan McKay
7. 3. 2016 08:10
KIA
Doporučuju se na to auto pořádně podívat. Jestli si to lidi pletli s Fordem, tak kvalitou zpracování se Ford musí sakra stydět. Sportage je hodně povedené a pohodlné SUV!
Prvně jsem ji viděl ve Frankfurtu a teď ji budu testovat v KIA Mariánské Lázně. Zatím nejlepší jednání ze všech prodejců v republice.
Avatar - Ozzman
25. 2. 2016 07:44
Re: Platený redaktor ?
Jo, zde to podplácí výhradně Škodovka! Teda alespoň se to traduje v diskuzích, tak je to jistě pravda! >:D
Avatar - Ozzman
25. 2. 2016 07:42
Re: Porsche
Já tohle říkám pořád, že existuje velká část lidí, kteří auta nepoznají a proto pro ně jakékoliv i pseudo luxusní auto může působit luxusněji a hodnotněji, než doopravdy je. Sportage uměla zaujmout již v minulé generaci, tato je rozporuplnější, ale jak jsem řekl, naživo jí to sluší více i když mi pořád světla přijdou trochu neproporční k obrovské masce. Mne na Sportage nejvíce vadí základní mrtvolné motorizace, jinak je to fajn auto.. zvláště když do toho vrazíš více peněz :-)
Avatar - Drag-On
25. 2. 2016 07:33
Re: Platený redaktor ?
Kľud chlapče kľud! Rozčuluješ sa tu ako keby ti ho šéf kúpil ako služobák a ty s ním teraz musíš jazdiť >:-[]