Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Jízdní dojmy: Range Rover Evoque Cabriolet. Dává smysl?

Kalifornské pláže a francouzská riviéra se již třese na nové kabrio – na základech Range Roveru Evoque. Zjišťovali jsme, jak jezdí.
Zpět na článek
21. 3. 2016 17:44
Re: AUTO PRO BUKVICE
Takže jsi musel k sousedům? Stačilo říct ;-) . Bereš růžovou k šatům? >:-[]
21. 3. 2016 16:59
AUTO PRO BUKVICE
a to je bez diskuse. Zapomeňte na Mini kabrio, Tigru, F500 nebo Wind!

TOHLE JE HOMOKRÁL!
21. 3. 2016 19:00
ece homo
tak podle diskutera numero uno je to auto pro homoklady, no a ja bych rekl ze je to odealni auto na dovolenou nekde u more na chvile kdy se zrovna nechcete cachtat na te jedne plazi nekde u hotelu, aneb na dovolene v Recku bylo to jedine nad cim jsem uvazoval kabriolet, a tim ze se obcas zajizdelo k plazim tak padla volba na to jedine "terenni" kabrio co tam meli v nabidce,... Suzuki Vitara (vyhrala nad Porsche Boxster), bejt tam tohle tak beru tohle :-)

a zit na tom ostrove kde jsme byli na dovolene, tak terenni kabrio je pro me zase jasna volba, tohle auto proste zaplnuje diru pro ty co nechtej treba Jeep
21. 3. 2016 17:37
Re: AUTO PRO BUKVICE
...a už jsi si ho objednal? :-! ;-)
Avatar - CHerokee
21. 3. 2016 19:53
Re: ece homo
To je pravda, zaplňuje. Hetero si vezme Jeepa, 4 % zvolí načančaného Evoqa.
Avatar - Blue Sun
21. 3. 2016 17:57
No
Módní nebo ne, designově je to strašné. Vysoký ponton, k tomu minimální výška prosklení a vypadá to jak sprintující sud.
Opulentní hrůza pro dokazování "já na to mám"... Tohle fakt nefunguje, ani trošku.
21. 3. 2016 19:35
Re: AUTO PRO BUKVICE
Náhodou já jsem pro jakékoliv auto bez střechy ... Já v některých letních dnech nechci ani dveře.
Taková plážová vozítka s oddělávacími dveřmi a plátěnou střechou jako byl samurai, vitara, mehari apod. mi tady hrozně chybí.
Avatar - Individualita
21. 3. 2016 17:48
Re: Já sdílím veliký optimismus!!!
Ale musí. Chlapi menšíhi vzrůstu se ani nemusí plazit po zemi,aby nahlédli pod sukničku >:D
Avatar - CHerokee
21. 3. 2016 19:32
Re: AUTO PRO BUKVICE
A to já zas na SLK rád vzpomínám. Bylo to výborné zábavné autko! Kdysi se říkalo, že teplí kupují Porsche >:-[]
21. 3. 2016 18:45
Re: No
V tomhle ohledu trošičku jako PT Cruiser Cabrio. Jako v základních tvarech jaks je popsal.
21. 3. 2016 18:43
Re: AUTO PRO BUKVICE
>:D >:D >:D
jo, přesně

a co ty k těm leopardím legínám?

btw ty :yes: máš ode mě...
Avatar - AUDIRS6
21. 3. 2016 17:41
Re: Já sdílím veliký optimismus!!!
takze #1 ? :-O
O tebe by som to teda nepovedal... >:-[] >:D :*)
Avatar - Uživatel_5340709
21. 3. 2016 17:40
Re: AUTO PRO BUKVICE
:no: to máš za to, že jsi na ně móóóc bakanej! >:D
Avatar - Uživatel_5340709
21. 3. 2016 17:39
Já sdílím veliký optimismus!!!
SUV jde na prodej v jakékoliv podobě. ;-) Když se prodávají suv-éčka ve verzích mini, rs, m-kové verzi, nebo jako dvojkolky............ tak takové cabrio je v podstatě normální standardní káva. :-)
21. 3. 2016 17:38
Re: AUTO PRO BUKVICE
Ne, prejs vykoupil s kámošema kvóty pro Česko. >:D :-!
21. 3. 2016 17:19
Re: AUTO PRO BUKVICE
Ajajaj, už to začíná. Teplá palcovačka :no:

>:D >:D >:D
Avatar - Bully_
21. 3. 2016 21:11
To auto na fotkach nevypada velke.
Jenom v nem vypada strasne prtavy ten ridic >:-[]
Ale vazne, vypada to skvele, moct jezdit lehkym terenem bez strechy- hotelovym hostum po pisecnych plazich, bezcum na lyzich po bezecke trati nebo rozrazet muskujici rybare v proudu reky. Nikdy jsem na podobnou zabavu nemel vhodne auto, ted konecne existuje :yes:
Avatar - Bully_
21. 3. 2016 20:45
Re: AUTO PRO BUKVICE
Nam se tu projizdi mesteckem obcas 2 metrousi v F-Type kabrio v bile barve a vypadaji silne teple i v nem. Ja bych tak nepausalizoval jenom podle auta :-)
Avatar - CHerokee
21. 3. 2016 19:49
Re: AUTO PRO BUKVICE
Poslední generace SLK mi už zrovna pro holky nepřipadala. Navíc nabízela až doteď (SLC) dva zajímavé atmo motory V6 a V8. Teď už to tak zajímavý vůz není.
Avatar - Individualita
21. 3. 2016 17:46
Re: AUTO PRO BUKVICE
Tohle bych si nekoupil, ale líbí se mi. O Mini - cabrio vážně uvažuju a SLK jsem měl. A světe div se, teplej nejsem ani trošililinčičku >:D
Avatar - Barry Lyndon
21. 3. 2016 18:42
Re: AUTO PRO BUKVICE
to je samozřejmě pravda. Homosexuální image má prakticky každé otevřené auto (snad až na bizarnosti typu Caterham, X-Bow, 3Wheeler a pod. - ty mají ovšem zase značnou "pošuk image") a stejně tak má značně homosexuální image i každý Evogue. Když se to dá dohromady, nemůže to dopadnout jinak....
Jinak pro holky dobrý.
21. 3. 2016 17:46
Re: Já sdílím veliký optimismus!!!
Jak píše Mig, podle mě je cílení naprosto jasný. Super holčičí auto...a nemusí se bát vystupovat v minisukni ;-)
21. 3. 2016 17:29
Re: AUTO PRO BUKVICE
Ježíš, dyk je to sranda. Já když jezdil v SLK, taky ho Jeremy v TopGearu vyhlásil vítězem žebříčku teplejch aut. No jestli už nemá bejt sranda, tak to už nic... >:-[] >:-[] >:-[]
21. 3. 2016 17:11
Re: AUTO PRO BUKVICE
>:-[] >:-[] >:-[]
před Modrou ústřicí na parkáči to bude trhák!
- Mám nový autí, hoši!
- Božínku, to je ale sladký!
- Vejde se mi to zadu transportní boxík pro jorkšírka?
- A kam nás svezeš, fešáku?
- No myslel jsem, že bysme dali vířivku...

>:D >:D >:D
21. 3. 2016 19:14
Re: AUTO PRO BUKVICE
Já to beru smrtelně vážně. Tohle je auto pro ženský, stejně jako SLK, nebo TT. Nekoupil bych si ho:)
Avatar - Barry Lyndon
21. 3. 2016 18:44
Re: AUTO PRO BUKVICE
Nejde o to, že je majitel teplý, nýbrž že jako teplý vypadá - zvlášť když třeba zrovna veze kámoše, kolegu, bráchu a jiné člověky stejného pohlaví...
21. 3. 2016 17:19
Re: AUTO PRO BUKVICE
Auto míří na ženy. Z čehož poměrně logicky vyplývá, že pro typického macho to auto nebude.
22. 3. 2016 05:18
Xenony?
Je si opravdu redakce jistá, že RRE nabízí za příplatek xenony? Nejsou to LED? ;-)
Avatar - 3_diamanty
21. 3. 2016 20:07
uhol pohladu
keby to auto bolo v tmavej farbe na normalnych striebornych diskoch tak by asi nevyzeralo tak divne ako v tychto zvlastnych kombinaciach v galerii... lebo ani orandzova X1 s tmavymi kolami by nevyzerala moc chlapacky .... uz s natiahnutou strechou podla mna vyzera ovela lepsie ako bez nej..... co ale uznajme je v pripade kabria dost pruser.... za mna teda radsej klasicky evoque ktory povazujem za vazne velmi pekny vyvazeny a dizajnom stale velmi ocarujuci ... ale to kabrio je take akesi .... hm.. nesedi mi na nom uz tento masivny dizajn ... razom je z toho akesi zavalite torpedo bez akejsi pridanej hodnoty a krasy ... k tomu v orandzovej na tmavych kolach dokonala navnada uz skor pre holky .... ja neviem.... ale ten ponton je skratka na kabrio moc vysoky... vyzera to ozaj podivne ... skoda lebo klasicky 5 dverak je vazne pekny
Avatar - Dinar
22. 3. 2016 07:18
Re: No
Je to přesně naopak, pratický smysl to auto nemá, ale z hlediska designu funguje náramně. :yes:
22. 3. 2016 05:15
Příznaky
Podle diskuze je tu spousta latentních homosexuálů, kteří se za svou orientaci stydí. Dávají na odiv svou tvrdost vymezením proti jasně žensky, možná i trochu volnomyšlenkářsky orientovanýmu Evoque.
Na společný prémiéře s F-Pace bylo tohle auto obsypaný převážně holkama stejně jako se zbytek vrhnul na kočkovskýho gazíka.

Takže...tohle auto není důvod napadat. V jižněji orientovaných zemích může být fajn volbou něžnějšího pohlaví, nebo rekreačním vozidlem pro všechny. ;-)
21. 3. 2016 17:49
Re: Já sdílím veliký optimismus!!!
>:D :yes:
Avatar - Uživatel_5340709
21. 3. 2016 17:56
Re: Já sdílím veliký optimismus!!!
Ale beze srandy, věřím že evoque, nebo i discovery v cabriu na odbyt půjde.
Avatar - AUDIRS6
21. 3. 2016 17:51
Re: Já sdílím veliký optimismus!!!
Nemozem ta tahat, kde nepatrim. ;-)
No a ten stav ako si ho popisal, je proste blby, nooo... :-!
Tak ale zase splasene 400-600 konove panelaky mi cudzie niesu, kedze jedneho takeho sedlam. ;-)
( ok, tak teda 385 PS - a je vcelku krotky )
Avatar - Uživatel_5340709
21. 3. 2016 17:47
Re: Já sdílím veliký optimismus!!!
Já pouze komentuji současný katastrofický stav, mezi buzuluky mě netahej. >:D :-!
Avatar - AUDIRS6
21. 3. 2016 17:39
Re: AUTO PRO BUKVICE
no ak sa neobjavia aj nejake :yes: , tak si zacnem mysliet, ze okrem nas su ti 4% asi vsetci ! >:D
Tak nech mas jasno, davam vsetkym tvojim prispevkom :yes:
Avatar - AUDIRS6
21. 3. 2016 17:08
Re: AUTO PRO BUKVICE
To uvidime podla toho, ako to tu bude prijate v diskusii - mam zopar tajnych tipov, tak uvidim... >:-[]
Len aby sme sa nakoniec necudovali, ze ich niesu 4% ale 44%... >:D
Avatar - Magister
22. 3. 2016 07:33
Re: ece homo
No to je trefná poznámka.... Italové se mermomocí snaží Jeep zprčit jako Lancii. Ještě, že na Wranglera moc nešáhli.
Avatar - 3_diamanty
21. 3. 2016 20:44
Re: No
zrovna dnes som videl novu astru na parkovisku... siel som okolo ale uz bola docela tma... ale nebol som az tak blizko aby som si vsimol nejake detaily... vlastne ani neviem co by som si mal na tom stlpiku vsimnut.... auto vyzera famozne.... siroky rozhod... sipovity predok .. velke kola... kontrast tmaveho stlpika s okolitou farbou auta je nazivo velmi efektny a funguje ... bocny profil na jednicku.. a tie zadne partie su dnes siroko daleko najkrajsie v segmente ... popravde na fotkach mi ako najslabsi na astre pride trosku nemastny neslany predok ... ale nazivo je to ok... je vazne moc pekny a som rad ze to neprehanali s chromom a krivkami alebo nejakymi megasvetlami ... az prekvapujuco presvedcivo pre mna astra ako celok nazivo funguje a posobi atraktivne ( pritom na fotkach je to taka akoby skor seda myska ) ... razom je aj taky ceed uplne nezaujimvy a zastaraly a zrely na novu generaciu .... astra ma vazne take ucupene a velmi svalnate a siroke proporcie... ako puma pred vyskokom za koristou ... ja som z toho auta velmi milo prekvapeny...
Avatar - 3_diamanty
21. 3. 2016 20:24
Re: AUTO PRO BUKVICE
ta modra ustrica je uz dnes legendarna ... aj ten song na pozadi .. a co ste tam delali? ..... tancili.. hodne tancili ...

inak ked si vsimnes zboku ponton auta je neskutocne vysoky..... klucka dveri je v dvoch tretinach vysky auta... v pripade klasickeho evoque sa to tak nejak strati kedze to ma normalnu strechu a vyzera to mozno aj sportovo..... ale v pripade kabria je to strasny pohlad... ktory naplno vynikne prave ked auto nema strechu .. razom je to tazkotonazne torpedo ktore ozaj nebude pre kazdeho chlapa... alebo lepsie povedane skor pre ziadneho
Avatar - Dinar
22. 3. 2016 07:23
Re: ece homo
Přesně tak, pořádnej chlap sáhne po pořádnym džípu. Třídenní strniště, flanelka, boty s kovovou špičkou, tak vypadá jezdec jeepu Renegade. >:D >:D
21. 3. 2016 20:33
Re: No
No a co teprve s tím sloupkem u Astry ;-)